Jak nejlépe využít fáze luny ve svůj prospěch

Článek na téma: Astrologie, Esoterické vědy,

Mnohdy dlouze přemýšlíme, jak si ve svém životě polepšit. Uvažujeme, jak svůj život můžeme změnit k lepšímu, kdy je ta nejvhodnější doba, abychom začali s něčím novým anebo skončili to, čemu dle vás již nějakou dobu bije hrana. Jen málo si přitom uvědomujeme, jak moc velký vliv na naše jednání mají fáze měsíce.

Jaký vliv na nás má luna?

Aniž bychom si to uvědomovali, luna ovlivňuje naše jednání, pocity, zdraví, krásu i tělo samotné (menstruaci i metabolismus). Pokud se naučíte s vlivem luny počítat, můžete z toho vytěžit. Luna zemi oběhne v průběhu 28 dní, během toho přitom projde několika fázemi. Jedná se o úplněk, novoluní, ubývající a dorůstající měsíc. Správnou volbou období můžete zvýšit účinnost detoxikace, kvality vlasů, léčby, lepší úrody, hubnutí i nových začátků. Znalost fází luny vám pomůže udržet vztahy harmonii a vyhýbat se hádkám.

Úplněk

V době úplňku nastává nejlepší doba pro očistu i hubnutí. V této době se doporučuje nejen detox, ale i jednodenní půst. Úplněk je naopak absolutně nevhodný pro očkování, operace, holení a jiné zákroky. Těmto aktivitám byste se měli vyhnout již 3 dny před úplňkem. V době úplňku si dávejte na sebe pozor a raději odpočívejte.

Dorůstající luna

Dorůstající Luna představuje dobu regenerace. Měsíc v tomto období nabírá energii, sbírá sílu, vyzývá k opatrnosti, opatrování a odpočinku. Je to období dvou týdnů, kdy je vhodné jet na dovolenou, do lázní i někam na výlet. Jde o období, které je nejvhodnější pro regeneraci po operaci. Jde o období, které prospívá vašim vlasům. Pozor si však dávejte na kila, pokud si budete dopřávat, přiberete dvojnásob!

Novoluní

V době novoluní je schopnost detoxikace těla vůbec největší. Jde o nejlepší dobu pro operace, nové začátky, odstartování podnikání i nastoupení na odvykací léčbu. V době novoluní máte šanci zbavit se všeho, čeho si přejete.

Ubývající luna

Měsíc začne ubývat v době po úplňku. Jde o čtrnáctidenní období, které podporuje pozvolnou očistu těla. Jde o dobu, kdybyste se měli věnovat velkému úklidu, i kdy byste měli podstoupit operaci. Rány v tomto období méně krvácí a netvoří se ohyzdné jizvy. Jde tedy o čas, kdy je vhodné podstupovat operativní zákroky, detoxikovat své tělo, hubnout a zbavovat se všeho nežádaného.

Nejdůležitějším svátek v Keltském světě nebyl v době dnešních Vánoc nebo Velikonoc, ale Dušiček. Šlo o svátek Samhain, který pro Kelty představoval Nový rok. Slavil se vždy v předvečer 1. listopadu a i přes veškerou snahu křesťanství, se je potlačit nepodařilo. Slaví se dodnes. Navíc v posledních letech získávají čím dál, tím více původní předkřesťanskou podobu.

Meditace je způsob relaxace, která probíhá při určitém stavu vědomí. V jejím rámci pak dochází k tréninku mysli. V minulosti byla meditace úzce spjata s náboženstvím, v jehož rámci byla rovněž i praktikována. Za meditaci je totiž možné označit i klasické a tolik nám známé modlení. Meditace probíhá napříč všemi vírami a vždy má podobu nějakého duchovního cvičení, které vyžaduje vaši plnou pozornost a koncentraci.

I v jednadvacátém století je na výklad dost rozporuplný pohled veřejnosti. Řada lidi se ho dokonce i bojí. Okolo tarotu také koluje řada mýtů a lží, které se snaží všechny zájemce o výklad zesměšnit a odradit. Je to ale holý nesmysl. Výkladu karet se bát nemusíte a rozhodně nejste ani směšní, nebo trapní, když si ho necháte udělat.

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Věštkyně Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SNY datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60
Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60
Zašlete mi SMS ve tvaru SNY datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60 Moje stránka, otázky a ohlasy