Jak nejlépe využít fáze luny ve svůj prospěch

Článek na téma: Astrologie, Esoterické vědy,

Mnohdy dlouze přemýšlíme, jak si ve svém životě polepšit. Uvažujeme, jak svůj život můžeme změnit k lepšímu, kdy je ta nejvhodnější doba, abychom začali s něčím novým anebo skončili to, čemu dle vás již nějakou dobu bije hrana. Jen málo si přitom uvědomujeme, jak moc velký vliv na naše jednání mají fáze měsíce.

Jaký vliv na nás má luna?

Aniž bychom si to uvědomovali, luna ovlivňuje naše jednání, pocity, zdraví, krásu i tělo samotné (menstruaci i metabolismus). Pokud se naučíte s vlivem luny počítat, můžete z toho vytěžit. Luna zemi oběhne v průběhu 28 dní, během toho přitom projde několika fázemi. Jedná se o úplněk, novoluní, ubývající a dorůstající měsíc. Správnou volbou období můžete zvýšit účinnost detoxikace, kvality vlasů, léčby, lepší úrody, hubnutí i nových začátků. Znalost fází luny vám pomůže udržet vztahy harmonii a vyhýbat se hádkám.

Úplněk

V době úplňku nastává nejlepší doba pro očistu i hubnutí. V této době se doporučuje nejen detox, ale i jednodenní půst. Úplněk je naopak absolutně nevhodný pro očkování, operace, holení a jiné zákroky. Těmto aktivitám byste se měli vyhnout již 3 dny před úplňkem. V době úplňku si dávejte na sebe pozor a raději odpočívejte.

Dorůstající luna

Dorůstající Luna představuje dobu regenerace. Měsíc v tomto období nabírá energii, sbírá sílu, vyzývá k opatrnosti, opatrování a odpočinku. Je to období dvou týdnů, kdy je vhodné jet na dovolenou, do lázní i někam na výlet. Jde o období, které je nejvhodnější pro regeneraci po operaci. Jde o období, které prospívá vašim vlasům. Pozor si však dávejte na kila, pokud si budete dopřávat, přiberete dvojnásob!

Novoluní

V době novoluní je schopnost detoxikace těla vůbec největší. Jde o nejlepší dobu pro operace, nové začátky, odstartování podnikání i nastoupení na odvykací léčbu. V době novoluní máte šanci zbavit se všeho, čeho si přejete.

Ubývající luna

Měsíc začne ubývat v době po úplňku. Jde o čtrnáctidenní období, které podporuje pozvolnou očistu těla. Jde o dobu, kdybyste se měli věnovat velkému úklidu, i kdy byste měli podstoupit operaci. Rány v tomto období méně krvácí a netvoří se ohyzdné jizvy. Jde tedy o čas, kdy je vhodné podstupovat operativní zákroky, detoxikovat své tělo, hubnout a zbavovat se všeho nežádaného.

Budoucnost a to, co se stane nás většinou, jako zvídané lidské tvory nesmírně zajímá. Zvláště pak u významných životních kroků, které hodláme udělat. Máme kolikrát smýšlené pocity, jsme nervózní a moc by nás zajímalo, jak to vše vlastně dopadne.

Fytoterapie pochází z řeckých slov phyton a therapeia, čili rostlina a léčba. Počátky léčby bylinkami sahají velmi hluboko. Vůbec první důkazy pochází z období před více než 60 000 lety před naším letopočtem.

Nejdůležitějším svátek v Keltském světě nebyl v době dnešních Vánoc nebo Velikonoc, ale Dušiček. Šlo o svátek Samhain, který pro Kelty představoval Nový rok. Slavil se vždy v předvečer 1. listopadu a i přes veškerou snahu křesťanství, se je potlačit nepodařilo. Slaví se dodnes. Navíc v posledních letech získávají čím dál, tím více původní předkřesťanskou podobu.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Věštkyně Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru TAROT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60
Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 62
Zašlete mi SMS ve tvaru TAROT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 62 Moje stránka, otázky a ohlasy

Mandaly jsou nadkulturním symbolem magického kruhu. Jeho slovo pochází ze sanskrtu. Kde a kdy se vzaly, není známo, byly tu však s námi již v paleolitu. Objevují se v půdorysech staveb Egypta, Babylonu i Jávy.