Jak nejlépe využít fáze luny ve svůj prospěch

Článek na téma: Astrologie, Esoterické vědy,

Mnohdy dlouze přemýšlíme, jak si ve svém životě polepšit. Uvažujeme, jak svůj život můžeme změnit k lepšímu, kdy je ta nejvhodnější doba, abychom začali s něčím novým anebo skončili to, čemu dle vás již nějakou dobu bije hrana. Jen málo si přitom uvědomujeme, jak moc velký vliv na naše jednání mají fáze měsíce.

Jaký vliv na nás má luna?

Aniž bychom si to uvědomovali, luna ovlivňuje naše jednání, pocity, zdraví, krásu i tělo samotné (menstruaci i metabolismus). Pokud se naučíte s vlivem luny počítat, můžete z toho vytěžit. Luna zemi oběhne v průběhu 28 dní, během toho přitom projde několika fázemi. Jedná se o úplněk, novoluní, ubývající a dorůstající měsíc. Správnou volbou období můžete zvýšit účinnost detoxikace, kvality vlasů, léčby, lepší úrody, hubnutí i nových začátků. Znalost fází luny vám pomůže udržet vztahy harmonii a vyhýbat se hádkám.

Úplněk

V době úplňku nastává nejlepší doba pro očistu i hubnutí. V této době se doporučuje nejen detox, ale i jednodenní půst. Úplněk je naopak absolutně nevhodný pro očkování, operace, holení a jiné zákroky. Těmto aktivitám byste se měli vyhnout již 3 dny před úplňkem. V době úplňku si dávejte na sebe pozor a raději odpočívejte.

Dorůstající luna

Dorůstající Luna představuje dobu regenerace. Měsíc v tomto období nabírá energii, sbírá sílu, vyzývá k opatrnosti, opatrování a odpočinku. Je to období dvou týdnů, kdy je vhodné jet na dovolenou, do lázní i někam na výlet. Jde o období, které je nejvhodnější pro regeneraci po operaci. Jde o období, které prospívá vašim vlasům. Pozor si však dávejte na kila, pokud si budete dopřávat, přiberete dvojnásob!

Novoluní

V době novoluní je schopnost detoxikace těla vůbec největší. Jde o nejlepší dobu pro operace, nové začátky, odstartování podnikání i nastoupení na odvykací léčbu. V době novoluní máte šanci zbavit se všeho, čeho si přejete.

Ubývající luna

Měsíc začne ubývat v době po úplňku. Jde o čtrnáctidenní období, které podporuje pozvolnou očistu těla. Jde o dobu, kdybyste se měli věnovat velkému úklidu, i kdy byste měli podstoupit operaci. Rány v tomto období méně krvácí a netvoří se ohyzdné jizvy. Jde tedy o čas, kdy je vhodné podstupovat operativní zákroky, detoxikovat své tělo, hubnout a zbavovat se všeho nežádaného.

Křemen patří k těm nejstarším materiálům na zemi. Jeho průhledně bílé krystaly již po tisíciletí fascinují lidi po celé zeměkouli. Křemen může mít různou barvu, přičemž každé z nich je přisouzena jiná vlastnost. Díky své jedinečné spirálové krystalické podobě patří k nejléčivějším krystalům a zesilovačům energie vůbec.

Oheň, odvěký významný symbol

Oheň, jeden z nejvýznamnějších živlů života, vždy patřil k významným symbolům, které nás doprovází snad od vzniku světa. Jde o jeden ze 4 prvků bez nichž bychom nemohli existovat.

Také se vám už někdy stalo, že jste se ocitli na místě, kde jste dosud nikdy nebyli a přesto to tam znáte? Už jste někdy dopředu věděli, jaký bude sled událostí? Nebo jste potkali člověka, o němž jste měli dojem, že ho znáte odjakživa? Tak to jste právě zažili, co dokáže tajuplný fenomén déjà vu.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Věštkyně Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru PORADNA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60
Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 63
Zašlete mi SMS ve tvaru PORADNA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 63 Moje stránka, otázky a ohlasy

Osud, co je vlastně osud? Touto myšlenkou se zabývali filozofové i různí představitelé víry. Uvažují o něm i sami lidé. Existuje? Jaký je a jde nějakým způsobem změnit? S otázkou na svou budoucnost a osud se také obrací na věštce i kartáře.