Věštkyně Riana

Svoje věštecké nadání jsem získala po se babiččce, která byla vědmou, přičemž můj dědeček byl známým léčitelem. S pomocí andělské věštby Vám pomohu napojit se na Vaše anděly a společně se jich zeptáme na Váš osud. 

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Věštkyně Riana - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Vaši strážní andělé Vás provázejí celým životem. Andělská věštba Vám prostřednictvím andělských karet umožní napojení na Vaše anděly, které tímto můžete tak požádat o pomoc a podporu. Díky andělské věštbě se dozvíte, jaké je Vaše životní poslání a jaký je Váš skutečný osud, s jehož výzvami Vám budou andělé pomáhat. 

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60
Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 64
Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 64

S čím Vám nejčastěji pomáhám, co Vám sděluji.

  • Jak Vám mohou andělé pomoci v obtížných situacích.
  • Co Vás čeká v blízké i vzdálenější budoucnosti.
  • Jaké pro Vás andělé naplánovali v životě výzvy a kdy je poprosit o pomoc.
  • Co vás čeká v životě pěkného, na co se můžete těšit. 

Ohlasy

BáraMojová

Paní Riano děkuji vám za váš výklad andělských karet, jakoby se ve mně něco pohlo a vše se rozjasnilo. Zvláštní pocit, ale od té doby se mi zase daří. Děkuji


Natálie

Dobrý den, Rianu jsem si vybrala proto, že jsem byla zvědavá na to, co andělské karty dokážou. Ještě nikdy dříve jsem se s jejich výkladem nesetkala. A musím říct, že mne výklad rozhodně zaujal. Rozptýlila jste mé obavy a já se ujistila, že vše je tak, jak má. Děkuji mnohokrát, ať se vám daří.


Timko

Paní Riano, je mi líto, že jsme spolu nemohli hovořit déle, ale i tak vám musím poděkovat za odpověď. Všechno, co jste řekla, byla pravda. Ještě jednou díky.


Martin68

Paní Riano váš výklad mne povzbudil. Někdy sice chce člověk slyšet něco konkrétního, ale to asi u andělských karet ani nejde. Výklad byl inspirativní a přiměl mě, abych se nad svým životem zamyslel, a to jsem původně považoval andělské karty za pěknej nesmysl.


MPonáková

Milá paní Riano, ještě jednou vám chci poděkovat za vaši odpověď. Mějte se pěkně.


Peťulka75

Velké díky za vaši radu. Když tu tak čtu spokojené ohlasy jiných, i já se musím přidat, i já jsem totiž s vámi spokojená a mohu vás všem, kdo ještě váhají jen doporučit. Neváhejte a klidně se zeptejte.


RózkaMrázka

Děkuji paní Rianě za dnešní den, udělala ste mne šťastnou. Je to skvělé, když se dozvíte něco pozitivního. Dokáže vám to i zcela radikálně změnit život. Posune vás to dál. Ještě jednou děkuji a přeji paní Rianě, ať se jí daří. Jste skvělá.


Klementýna

Paní Riano mnohokrát vám děkuji za váš výklad, velmi jste mi pomohla. S napojením na anděly se vše zdá tak nějak jednodušší a snadnější. Díky vám jsem našla smysl života a také už vím po jaké cestě se mám vydat, abych byla šťastná a spokojená. Člověk má občas věci pod nosem a nevidí je, dokud ho na ně někdo neupozorní. Přeji vám, ať se vám daří.


MD

Nepíšu hned po výkladu, nějaký ten čas již uplynul, co jsme spolu hovořili, ale to na věci nic nemění. Stále jsem vděčná za výklad a chci poděkovat za krásné a pozitivní slova. Ještě jednou děkuji.


Lucka789

Paní Rianu sleduji již dlouho, ale donedávna jsem neměla odvahu ji oslovit. Dnes jsem však ráda, že jsem se odhodlala. Odpověď mě dostala. Velmi mě potěšila, nakopla a povzbudila. Děkuji a přeji hodně úspěchů nejen ve vaší práci


Váš vzkaz