Erotické horoskopy

Erotické horoskopy jsou zvláštní kapitolou samo o sobě. Zaměřují se na to, jaký je daný partner milenec.Sděluje, jaký má sexuální apetit a co od své partnerky v posteli očekává. Díky těmto horoskopům se můžete vyvarovat životním omylům.

Erotické horoskopy pro 12. týden 2023

Beran

Beran (21.3. - 20.4.)

Strach z nového partnera a z toho, jak vám to po erotické stránce bude ladit, sice cítit můžete, ale ovlivňovat by vás neměl. Momentálně by bylo lepší, kdybyste se na to, co přijde, jednoduše těšili. Když si první společný večer naplánujete na úterý, kdy ve vašem znamení probíhá novoluní, můžete čekat večer i následnou noc plnou vášnivých prožitků, bude to stát za to!
Býk

Býk (21.4. - 21.5)

Když se rozhodnete, že svého milence či milenku budete maskovat kamarádem, musíte si především správně naplánovat logistiku. Především je potřeba, abyste kamarádovi vysvětlili, co a kdy po něm vlastně chcete. Pokud však máte přítele, o kterém víte, že opravdu nepoví jen to, co neví, máte problém, pak by snad bylo lepší, abyste původní plány odpískali a vymysleli nové řešení.
Blíženci

Blíženci (22.5. - 21.6.)

I když obvykle pospícháte a žádné zbytečné zdržování rádi nemáte, momentálně to zejména v sexu funguje trochu jinak. Když vydržíte až do neděle, kdy vám na pomoc přijde energie Luny ve vašem znamení, dostanete svou sladkou a zároveň i vzrušující odměnu. To, že s miláčkem z postele ráno nevstanete a do večera z ní nevylezete, vám naštěstí vadit nebude.
Rak

Rak (22.6. - 22.7.)

Když chcete miláčkovi něco vytknout nebo mu kvůli něčemu dokonce vynadat, měli byste to stihnout hned v pondělí. K tomu, abyste správně vyjádřili všechno, co máte na srdci, vám přispěje sextil mezi Sluncem a Plutem, večer si pak můžete udělat krásnou chvíli ve dvou, kdy všechno uvedete na pravou míru. Obvykle sice usmiřovací sex moc rádi nemáte, ale tentokrát ho oba vyhodnotíte jako něco naprosto skvělého!
Lev

Lev ( 23.7. - 22.8.)

Zásadní vliv na váš erotický život bude několik dalších let vyvíjet Pluto, který se ve čtvrtek přesouvá do vašeho partnerského sektoru. Čekejte dlouhé období, kdy budete o svém erotickém životě přemýšlet v daleko širších souvislostech, než jste zvyklí. Nápady, které budete v tomto směru mít, si dobře zapamatujte, na vaši další partnerskou budoucnost budou mít velký vliv!
Panna

Panna (23.8. - 22.9.)

Opravdu nevíte, čím máte péči o svého miláčka a o jeho erotickou spokojenost odstartovat. Kdyby vás ale napadlo, že byste mohli spolu jet do termálů nebo jinam, kde se oba uvolníte a kde se o vás budou ve všech směrech starat, berte to jako velice zajímavou myšlenku. Velikonoce, kdy byste dny trávili mezi lidmi a večery spolu, by byly naprosto dokonalé.
Váhy

Váhy (23.9. - 23.10.)

Slunce, které se v pondělí večer přesouvá do vašeho partnerského sektoru, a novoluní, které v něm v úterý večer probíhá, vytvoří atmosféru, která je pro všechny erotické aktivity neobyčejně příznivá. Pod jejím vlivem odkládáte veškeré zábrany a konečně předvádíte partnerovi svou pravou podobu. O tom, že budete nejdříve překvapený a pak nadšený, nepochybujte!
Štír

Štír (24.10. - 22.11.)

Mars, který se v sobotu v poledne dostává do Raka, vás v tom, co se týká erotiky a sexu značně aktivuje. Kdyby se však stalo, a miláček vás odmítl s tím, že momentálně nemá tu pravou náladu, nesmíte se na něj zlobit. Jste dost zkušení na to, abyste věděli, že na sex je kromě dostatku času potřeba i oboustranně vstřícná nálada, bez ní si to prostě neužijete.
Střelec

Střelec (23.11. - 21.12.)

Slunce, které se v pondělí večer přesouvá do vašeho sektoru lásky a romantiky, váš přístup k sexu modeluje k lepšímu! Najednou sami od sebe a bez dalšího vysvětlování chápete, že je potřeba, abyste k sexu přistupovali jinak, než dosud. Pokud vás napadne, že byste mohli intimní aktivity obohatit o něžná slůvka, klidně to udělejte, partnerova reakce bude stejně něžná nebo ještě něžnější.
Kozoroh

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

I když máte pocit, že jste si s miláčkem v erotické oblasti dost dlužní, nahlas to neříkejte, Vaše slova by vzal jako kritiku a jako na kritiku by na ně taky reagoval. Když místo toho počkáte do soboty, kdy se Mars přesouvá do vašeho partnerského sektoru, bude to daleko lepší. Díky jeho pomoci zapomenete na výčitky a začnete přemýšlet, jak situaci vylepšit.
Vodnář

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Obavy o svého partnera a o to, jak se v náročných situacích bude rozhodovat, mít nemusíte. Na jeho rozhodnutí budete mít totiž velký vliv zejména vy! Když se postaráte, aby každou volnou chvíli trávil ve vašem objetí, budete mít dost příležitostí, abyste mu vysvětlili, co by měl podle vás dělat a co by bylo rozumné. K vašemu překvapení to přijme bez boje a podle všeho i rád.
Ryby

Ryby ( 21.2. - 20.3.)

Zásadní vliv na vás vyvíjí Pluto, který se vrací do vašeho sektoru tajemství a věcí skrytých. Pokud pod jeho vlivem usoudíte, že byste si konečně měli dopřát nějaký zálet, je to celkem pochopitelné, měli byste však být velice opatrní. Znáte se a víte, že ve vašem případě to, že jsou ryby němé, opravdu neplatí-hrozí, že byste na sebe prozradili i to, co jste původně prozradit vůbec nechtěli.