Erotické horoskopy

Erotické horoskopy jsou zvláštní kapitolou samo o sobě. Zaměřují se na to, jaký je daný partner milenec.Sděluje, jaký má sexuální apetit a co od své partnerky v posteli očekává. Díky těmto horoskopům se můžete vyvarovat životním omylům.

Erotické horoskopy pro 39. týden 2023

Beran

Beran (21.3. - 20.4.)

Erotický program, o který se vám miláček stará, stojí opravdu za to. I když bude v tomto směru vysoce nadprůměrná i pracovní část týdne, víkend všechno předčí, Luna ve vašem znamení vám dá chuť do života a potřebu měnit v tomto směru k lepšímu všechno, co se jen dá. Čas od času si sice může miláček postěžovat, že ho ani vyspat nenecháte, ale vážně to nemyslí.
Býk

Býk (21.4. - 21.5)

V pondělí, kdy jste pod vlivem velmi harmonického vztahu mezi Merkurem a Jupiterem, dokážete bez větších problémů spojit veškeré praktické záležitosti s erotikou tak, aby ani jedna stránka netrpěla. V praxi to pak vypadá tak, že se nejdříve krásně pomilujete a potom spolu proberete všechno, co se týká domácnosti a vašich dalších životních plánů. Výsledek bude po všech stránkách famózní!
Blíženci

Blíženci (22.5. - 21.6.)

I když vám potíže, se kterými se v erotické oblasti potýkají vaši kamarádi, připadají částečně přehnané a částečně vymyšlené, nahlas jim to neříkejte. Klidně je vyslechněte a sdělte jim svůj názor. K tomu, abyste se s nimi o své erotické zkušenosti dělili vy, se však přemluvit nenechejte, maximálně můžete poznamenat, že se dělit není o co, protože žádné potíže nemáte.
Rak

Rak (22.6. - 22.7.)

Když vám miláček vytkne, že jste na jeho vkus až příliš eroticky aktivní a svými doteky ho neustále rozptylujete a odvádíte od důležitějších věcí, dostane vás tím do hodně obtížné situace. Chvíli budete dokonce přemýšlet, zda byste se neměli urazit. Když se mu však podíváte do očí, pochopíte, že jste mu zase jednou pořádně naletěli-nakonec se budete oba smát.
Lev

Lev ( 23.7. - 22.8.)

Když miláček usoudí, že sexu věnujete až příliš mnoho času, který vám pak chybí na důležitější věci, klidně ho vyslechněte a do řeči mu neskákejte. Čím méně mu budete oponovat, tím více se bude do svých úvah zaplétat. Po dlouhém uvažování pak nakonec usoudí, že se sice milujete častěji, než je střední statistický průměr, ale že je to pořád lepší, než kdybyste se nemilovali vůbec.
Panna

Panna (23.8. - 22.9.)

Úplněk, který se v páté odehrává ve vašem sektoru erotiky a sexu, startuje víkend, který bude stát opravdu za to. To, že se něco děje, pochopíte ve chvíli, kdy partner začne v pátek mluvit o tom, že by nejraději odvolal všechny plánované akce a zůstal s vámi doma. Dále vám už nic vysvětlovat nemusí, stačí jeden váš pohled, abyste pochopili, jaký náhradní program si na víkend vymyslel.
Váhy

Váhy (23.9. - 23.10.)

To, že jsou rodiče vašeho partnera zvyklí všechno řídit, ještě neznamená, že jim dovolíte, aby ovlivňovali váš erotický život. Když přijdou s tím, že by se k vám rádi podívali a zůstali přes celý víkend, budete souhlasit. O tom, že byste jim však přenechali svou ložnici, nemůže být řeč, klidně jim řekněte, že si víkendový sex hodláte užít v pohodě a v klidu bez ohledu na cokoli...
Štír

Štír (24.10. - 22.11.)

Představa, že vám někdo vnutí své představy o správném životě včetně toho erotického, se dotyčnému nesplní. Jste mu ochotní a schopní ustoupit skoro ve všem, ale erotiku si chcete nechat pod kontrolou. Může vás však uklidnit, že i váš miláček pochopí, že se s vámi v tomto směru hádat nechce, sám přizná, že tak krásnou erotiku, jakou prožívá s vámi, dosud nezažil.
Střelec

Střelec (23.11. - 21.12.)

Pokud chcete víkend s postúplňkovou Lunou ve svém znamení opravdu využít, měli byste se připravit na víkend, kdy si budete erotiku užívat ve všech směrech a při každé jenom trochu vhodné příležitosti. Ještě více vás však překvapí reakce vašeho partnera. Ten bude na vás a erotické chvíle s vámi tak natěšený, že si kvůli nim velice rád odepře i odpolední siestu!
Kozoroh

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Jde o týden, který prožijete v nezvyklé pohodě a v klidu, Slunce sice prochází vaším sektorem profese, ale to vám nevadí. V práci je pohoda, klid a velice příjemné mezilidské vztahy. Než to však řeknete partnerovi doma, dobře si to rozmyslete, jakmile uslyší, že jste v práci spokojení, začne přemýšlet, zda za tím náhodou není nějaký románek, který jste si tajně začali.
Vodnář

Vodnář (21.1. - 20.2.)

V pondělí a v úterý, kdy je Luna ve vašem znamení, můžete na některé podněty reagovat tak, že se budete sami divit. Přesto je potřeba, abyste se i v kritických chvílích dokázali chovat rozumně. Když miláčkovi začnete něco vytýkat a chovat se k němu nevlídně, opravdu nemůžete čekat, že se během dne situace změní tak, aby po bouřlivé, dni následoval eroticky příznivě vyladěný večer.
Ryby

Ryby ( 21.2. - 20.3.)

Ve středu a ve čtvrtek, kdy se Luna nachází ve vašem znamení, máte v erotice šanci prožít i to, o čem jste dosud jen snili. Pro úspěch je ale potřeba, abyste své sny dokázali svému miláčkovi náležitě tlumočit. Velice úspěšné by mohly být veškeré erotické hry, které mu navrhnete, většinou sice říká, že na něco takového nemá talent, ale posléze se ukáže, že i ten v sobě dokáže objevit...