Erotické horoskopy

Erotické horoskopy jsou zvláštní kapitolou samo o sobě. Zaměřují se na to, jaký je daný partner milenec.Sděluje, jaký má sexuální apetit a co od své partnerky v posteli očekává. Díky těmto horoskopům se můžete vyvarovat životním omylům.

Erotické horoskopy pro 21. týden 2024

Beran

Beran (21.3. - 20.4.)

Zásadní den, ve kterém můžete pozitivně ovlivnit další podobu svého erotického života, padne hned na pondělí. Luna bude ve vašem partnerském sektoru a postará se, abyste si dokázali erotiku rozvrhnout stejně efektivně, jako plánujete všechno ostatní. Už ve čtvrtek večer pochopíte, že jste právě učinili rozhodnutí, které vám oběma ušetřilo spoustu času i nervů.
Býk

Býk (21.4. - 21.5)

Miláčka, který má pocit, že byste mohli váš vztah uvolnit a žít svobodněji než dosud, musíte postavit oběma nohama na zem. Jde o představu, se kterou si sice můžete a dokážete v erotických snech pohrávat, ale tím to taky končí. Představa, že byste se ráno vzbudili a kromě svého miláčka měli v posteli i někoho třetího, vás neláká ani omylem.
Blíženci

Blíženci (22.5. - 21.6.)

V pondělí, kdy Luna prochází vaším sektorem lásky a romantiky, dokážete pro svého miláčka namíchat naprosto dokonalý erotický koktejl. Hraný a provokativní nezájem dokážete spojit s projevy sexem podbarveného zájmu tak, že miláček vlastně vůbec neví, jak na tom vlastně je. Ví jen to, že se mu točí hlava a že ho stále více vzrušujete nejen každý den, ale i každou hodinu....
Rak

Rak (22.6. - 22.7.)

Zejména v úterý a ve středu můžete sex používat nejen jako ověřenou a příjemnou řeč těla, ale můžete ho využít i jako lék, který funguje jak na psychické, tak na fyzické bolesti. Pokud vás bolí záda, požádejte miláčka, aby vám je v rámci milostné předehry namasíroval. Když vás bolí hlava, převede erotika vaše myšlení na jinou kolej tak, že zapomenete naprosto na všechno a budete si jen užívat rozkoš v tom nejkrásnějším balení.
Lev

Lev ( 23.7. - 22.8.)

Neustále přemýšlíte o způsobu, kterým byste svůj vztah posílili a erotickou vazbu, která je mezi vámi a partnerem upevnili. Než však to, na co jste přišli, svému miláčkovi s náležitě nadšeným výrazem představíte, měli byste se alespoň na chvíli zamyslet. Když to neuděláte, hrozí, že partner vezme vaši řeč jako pokus o to, abyste ho spoutali a zbavili dalšího kousku svobody.
Panna

Panna (23.8. - 22.9.)

Pokud chcete lásku nejen prožívat, ale chcete si ji i užít, nesmíte otálet. Nezapomeňte, že ve čtvrtek večer Venuše opouští vám příznivé znamení Býka a přesouvá se do lehkomyslných Blíženců. Pokud si chcete užít sex, kdy můžete být naprosto otevření a kdy nemusíte hlídat své projevy, musíte to stihnout právě do čtvrtečního večera, pak to už bude obtížné až nemožné.
Váhy

Váhy (23.9. - 23.10.)

V pondělí, kdy Luna prochází vaším znamením, dokážete miláčkovi svá erotická přání tlumočit tak, aby pochopil, že vám je splnit prostě musí. Jeho nevěřícný pohled si pak můžete náležitě vychutnat a užít. Když se pak rozhodnete, že mu dovolíte, aby vaše požadavky splnil, bude z toho velice zajímavý, vzrušující, a hlavně pro oba všestranně nezapomenutelný večer.
Štír

Štír (24.10. - 22.11.)

Když potřebujete a chcete mít vztah, který je sice plný erotiky, ale který vás v žádném případě neohrožuje, navrhněte partnerovi rozdělení majetku. Když to uděláte hned v úterý, kdy na Lunu ve vašem znamení útočí Merkur, je šance, že zdravý rozum zvítězí. Miláček bude souhlasit bez výhrad, následně si oba vychutnáte sex, který nic nezatěžuje, a který si proto můžete užívat naplno.
Střelec

Střelec (23.11. - 21.12.)

Během týdne se vaše cena na partnerském trhu zvyšuje neskutečnou rychlostí. Zejména v neděli, kdy ve vašem partnerském sektoru bude Slunce, Venuše i Jupiter, o vás vypukne skoro až rvačka. Vy si pak můžete vybrat, zda budete flirtovat s každým, kdo vám vstoupí do cesty, nebo zda této silné planetární přízně využijete k hledání někoho, kdo vám vydrží na celý život.
Kozoroh

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

To, že se někdo chová naprosto korektně a přátelsky, ještě neznamená, že při pohledu na vás neuvažuje, zda by se váš vztah nedal změnit a posunout směrem k intenzivní erotice. Pokud usoudíte, že jde o člověka, který je opravdu zajímavý, a který by stál za hřích, nemusíte mu to ani naznačovat, stačí, když se na něj podíváte způsobem, který mu dá jasně najevo, co po něm chcete. To, že byste to chtěli hned, dodávat nemusíte, je to jasné na první pohled!
Vodnář

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Jde o velice zajímavý týden, zejména v pondělí to vypadá na celkem nudné dny, které žádné erotické podněty nepřináší. Už ve čtvrtek večer, kdy se Venuše dostává do vašeho sektoru lásky a romantiky, se všechno změní k lepšímu. Konečně prožíváte den, kdy o erotickém kouzlu své osobnosti nepochybujete-ať se na vás ve zbytku týdne podívá kdokoli, bude vám jasné, že ho neobyčejně intenzivně přitahujete.
Ryby

Ryby ( 21.2. - 20.3.)

V první polovině týdne, kdy pomalu sílí vliv harmonické vazby mezi Venuší, Jupiterem a Neptunem, se konečně dočkáte chvíle, kdy ve vašem vztahu zavane čerstvý vzduch. To, co pociťujete ve společnosti svého miláčka, můžete vnímat jako pocit intenzivního životního štěstí. Vaše erotická fantazie bude nespoutaná, a zážitky, o které se vám postará, budou stát opravdu za to!