Erotické horoskopy

Erotické horoskopy jsou zvláštní kapitolou samo o sobě. Zaměřují se na to, jaký je daný partner milenec.Sděluje, jaký má sexuální apetit a co od své partnerky v posteli očekává. Díky těmto horoskopům se můžete vyvarovat životním omylům.

Erotické horoskopy pro 07. týden 2019

Beran

Beran (21.3. - 20.4.)

Za to, že se miláčka snažíte při každé vhodné i méně vhodné příležitosti přímět k erotickým hrátkám, sklidíte leda tak krutý nevděk! Váš partner má za to, že byste měli nejdříve pracovat a sexu se věnovat až v čase, který zbude. Vy to máte v hlavně nastavené právě naopak. Luna se ve čtvrtek odpoledne naštěstí dostane do vašeho partnerského sektoru a postará se, abyste miláčka přesvědčili.
Býk

Býk (21.4. - 21.5)

V sobotu, kdy jste pod vlivem konjunkce mezi Venuší a Plutem, to mezi vámi bude víc než krásné. Po poradě s partnerem se dokonce můžete rozhodnout, že nebudete ani vylézat z postele. Nadšení, které váš miláček dá najevo, vás vyloženě překvapí. Konečně jste se dočkali chvíle, kdy vám upřímně řekne, že je s vámi v posteli moc rád a že ho to neskutečně baví.
Blíženci

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Než se rozhodnete, že se pustíte do nějakého erotického dobrodružství, měli byste chvíli uvažovat. Nezapomeňte, že jde o záležitost, kterou si sami neohlídáte. Zatímco vy jste ochotní mlčet a zbytečně nemluvit, druhá strana na tom zdaleka tak dobře není. Zejména Blíženci a Střelci se vztahem s vámi budou chlubit způsobem, který udržení veškerých tajemství úspěšně znemožňuje.
Rak

Rak (22.6. - 22.7.)

Váš idol, který se k vám skloní a dá vám najevo, že by si z vás rád udělat partnera nebo alespoň milence, vám to pěkně zavaří. Na jedné straně vás tato představa láká, ale na druhé si velice dobře uvědomujete, jak je to riskantní. Zkuste využít neděli, kdy je Luna ve Štíru, a po erotické stránce ho podrobte náročnému testu. To, zda ano nebo ne, si rozhodněte až potom.
Lev

Lev ( 23.7. - 22.8.)

Erotické chvíle sice máte v plánu, ale to, zda se uskuteční, je ve hvězdách. K ohrožení vaší sexuální rovnováhy stačí, když si vy otevřete nějakou zajímavou knížku a váš miláček zasedne k dobře rozehrané počítačové hře. V takovém případě se váš erotický život omezí na naprosto asexuální pusu na dobrou noc. Naštěstí to ani jednomu z vás vadit nebude.
Panna

Panna (23.8. - 22.9.)

To, že si něco přejete, ještě neznamená, že se z toho stane realita. Kdybyste se ale rozhodli, že sobotu, kdy se ve vašem sektoru romantiky setkává Venuše s Plutem, využijete k tomu, co by se bez přehánění dalo označit jako den erotického šílenství, vyjde to naprosto skvěle. Miláček bude vaším návrhem tak překvapený, že ho ani nenapadne, že by se mu mohl vzpouzet.
Váhy

Váhy (23.9. - 23.10.)

Neustále přemýšlíte, co udělat pro to, abyste konečně získali člověka, který se vám opravdu líbí. Dá se čekat, že útok tentokrát vyjde, ale vy si ho musíte řádně načasovat. Když využijete pondělí, kdy je Luna ve Lvu, mohlo by se vám všechno podařit. Bohužel však hrozí, že ve chvíli, kdy budete mít svůj objev v posteli a jistý, vás dotyčný přestane bavit a vy začnete lovit někoho jiného.
Štír

Štír (24.10. - 22.11.)

Nějaké zalaškování byste si moc rádi dopřáli, ale to je asi tak všechno. Uvědomte si, že Venuše, která aktuálně prochází Kozorohem, vám žádné úlety nedovolí. Miláček vás bude hlídat na každém kroku a žádnou samostatnou akci vám nedopřeje. Nejdříve budete naštvaní, ale pak pochopíte, že vám jeho jednání zachránilo klidný život a partnerskou pohodu.
Střelec

Střelec (23.11. - 21.12.)

S erotickým nesouladem, který mezi vámi a vaším partnerem panuje, nic nenaděláte. Právě se projevilo to, co jste sice tušili, ale před čím jste dosud důsledně zavírali oči. Navíc si musíte natvrdo uvědomit, že své potíže vyřešit nedokážete. Vaše temperamenty jsou opravdu nesouladné. O tom, že by se je vám podařilo sladit, nesněte, protože se vám to stejně nepodaří.
Kozoroh

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Všechno, co se děje, směřuje ke stabilizaci vašeho vztahu a všech vašich vazeb včetně těch erotických. Problém je však s vaším bývalým partnerem. To, že jste se rozešli, mu nijak nevadí, ale s přerušením vašich sexuálních kontaktů se smířit odmítá. Nahlas tvrdí, že mu sex s nikým nechutnal a nechutná tak dobře jako s vámi. Potíž je v tom, že vy to vnímáte stejně.
Vodnář

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Požadavky, které na vás v práci kladou, stále stoupají. Ještě horší je to však s těmi, které na vás má váš miláček. Naštěstí chápete, že erotika může fungovat i jako velice účinná relaxace a nijak se jí nevyhýbáte. Je jen potřeba, abyste miláčkovi vysvětlili, že čas, který věnujete jemu, nemůžete věnovat ani vaření, ani úklidu. Je tedy jen logické, že tyto oblasti zůstávají na něm.
Ryby

Ryby ( 21.2. - 20.3.)

Neustále máte pocit, že jste všechno to krásné, co jste mohli s erotikou a v erotice zažít, propásli. Když však počkáte do úterka, kdy se ve vašem partnerském sektoru odehrává úplněk, zjistíte, že nejste zdaleka bez šance. Partner dokáže v lásce i v sexu projevit neskutečnou dávku fantazie a vy mu budete zdatně sekundovat. Moc se sice nevyspíte, ale to vám vadit nebude.