Čínský horoskop

Vedle horoskopů, jaké známe, jde o asijské vidění světa, vesmíru i budoucnosti. I čínský horoskop má dvanáct znamení a směrodatné je pro ně datum narození. Každému roku přitom vládne jedno zvířecí znamení.

Čínské horoskopy pro Červen 2019

Krysa

Krysa

Pocit, že se k zajímavým záležitostem dostane pokaždé až ve chvíli, kdy už bude po všech šancích na jejich využití, je stále častější. Co kdybyste přestali pasivně čekat a příležitosti si začali aktivně vytvářet sami? Pro vaše okolí to bude překvapení, ale pro vás konečně příležitost, jak ukázat svou skutečnou podobu. To, že se při tom navíc i dobře bavíte, však nahlas říkat nemusíte.
Buvol

Buvol

Než se rozhodnete dát najevo vstřícnost a dobrou vůli, měli byste přemýšlet, zda je to vůbec rozumné. Hrozí, že do práce dáte veškerou energii, ale uznání a zaslouženého ocenění se přesto nedočkáte. Kdybyste místo toho prosazovali to, co sami chcete, cítili byste se daleko lépe. Přinejmenším byste neměli pocit, že se uskutečnění přání jiných lidí věnujete víc, než svým vlastním.
Tygr

Tygr

Je potřeba, abyste se na věci kolem sebe podívali jinýma očima. To, co berete jako staré harampádí, můžete v tomto období prodat za docela slušnou cenu. Bylo by však dobré, abyste si o svých plánech předem promluvili s partnerem. Pravděpodobně bude s vašimi návrhy souhlasit. Nesmí však mít pocit, že jste ho v rozhodování obešli a jeho názor nebrali v potaz.
Zajíc

Zajíc

Problémy eliminovat neumíte, ale zase je dokážete geniálně řešit. Situaci rychle promyslíte a hned přijdete na způsob, jak se ze všeho dostat. Nikdo to však neocení. Kolegové mají pocit, že zbytečně překračujete své pravomoci a pletete se do něčeho, po čem vám nic není. Kdybyste však nezasáhli, bude průšvih dokonalý. Vaši kolegové by jen bědovali a nic nedělali.
Drak

Drak

S partnerem se domluvíte bez problémů na všem, co je potřeba. Velké věci řešíte rychle a neobyčejně efektivně. Potíž může nastat v maličkostech. Pokud se rozhodnete, že koupíte dům nebo parcelu, domluvíte se na tom během několika (desítek) minut. Debata ohledně toho, kam pojedete na dovolenou, však bude nekonečná. Možná dokonce usoudíte, že bude lepší, když pojedete každý sám!
Had

Had

Dostanete se do stavu, kdy nebudete vědět, zda prodávat nebo kupovat. Do celé záležitosti se navíc zamotají vaši starší příbuzní. Začnou vám vysvětlovat, co ze svého majetku se vám rozhodli odkázat. Když se jich však zeptáte, zda by vám nemohli část peněz dát už teď a umožnit vám investice do samostatného podnikání, dozvíte se, že je to riskantní a že to neudělají.
Kůň

Kůň

To, že se v někom zklamete, berte jako nepříjemnou, nicméně velice užitečnou životní lekci. Buďte rádi, že se dotyčný projevil v době, kdy vlastně o nic zásadního nešlo. Když začnete rozebírat minulost, pochopíte, že jste jisté signály toho, že se mu nedá věřit, měli už dávno. Musíte si taky přiznat, že vám to nebylo k ničemu, protože jste před nimi soustředěně zavírali oči.
Koza

Koza

To, že váš partner se svými rodiči a příbuznými nevychází, není ještě důvod, abyste se chovali stejně. Vy se s nimi na rozdíl od něj domluvíte naprosto luxusně. Dejte si však pozor, aby si z vás neudělali posla, který bude mezi znesvářenými stranami přenášet vzkazy a vysvětlovat, co kdo svými slovy vlastně myslel. Na to, abyste plnili podobnou roli, je váš čas až příliš vzácný.
Opice

Opice

Kromě dovolené, kterou máte v plánu, byste si mohli dopřát ještě prodloužený víkend. Vyberte si nějaké evropské město a vyrazte za kulturou! Pokud nemáte nikoho, kdo by vaše nadšení sdílel a kdo by s vámi jel, klidně jeďte sami. Užijete si pár krásných dní. Navíc budete mít čas, abyste si dali dohromady myšlenky a rozhodli se o své další životní cestě.
Kohout

Kohout

Nad novým stylem hospodaření nepřemýšlejte, ale hned se do něj pusťte. Udělejte si přesný přehled příjmů a jim přizpůsobte své výdaje. Zároveň musíte vysvětlit dětem, že vaše peněženka není bezedná. Partner pak musí pochopit, že stanovená pravidla platí pro něj stejně tak jako pro vás. Budete mu to možná muset vysvětlit několikrát po sobě, ale nakonec se s tím smíří.
Pes

Pes

Jde o dny, které jsou zásadní zkouškou vaší trpělivosti. Neustále čekáte, až vám přijdou vyřízené dokumenty, bez nichž se nehnete z místa. Když je pak budete mít v rukou, musíte si najít důvěryhodného právníka. Neměli byste ho však vybírat mezi svými kamarády. Potřebujete člověka, který s vámi není v žádném osobním spojení, který vás nezná a který navíc umí i mlčet.
Vepř

Vepř

Než se někomu začnete svěřovat se svými plány a třeba ho i požádáte, aby se jich účastnil spolu s vámi, dobře si to rozmyslete. Jde o člověka, který se tváří jako kamarád, ale ve skutečnosti mu jde především o vlastní prospěch. Popovídat si s ním sice můžete, ale v žádném případě mu neříkejte všechno. Vyhnete se tak situaci, kdy by se od vás nejdříve všechno dozvěděl a pak vás z celé záležitosti vyšachoval.