Čínský horoskop

Vedle horoskopů, jaké známe, jde o asijské vidění světa, vesmíru i budoucnosti. I čínský horoskop má dvanáct znamení a směrodatné je pro ně datum narození. Každému roku přitom vládne jedno zvířecí znamení.

Čínské horoskopy pro Únor 2019

Krysa

Krysa

Ukáže se, že veškeré přísliby, které jste v pracovní oblasti dostali, jsou na vodě. Můžete si vybrat, zda se kvůli tomu budete rozčilovat, nebo zda to vezmete jako něco, co se stává. Když se nenecháte vyvést z míry a zůstanete v klidu, přijdou záhy další a ještě lákavější příležitosti. Kdybyste však dokázali předstírat, že vás nabízené možnosti zase tak moc nezajímají, přišly by podmínky ještě lepší.
Buvol

Buvol

Klidně se vyjádřete ke třenicím, které jsou v poslední době v práci stále častější. Nahlas řekněte, že v takové atmosféře pracovat nechcete a nedokážete. Zároveň dejte jasně najevo, že se nehodláte přidat ani k jedné z bojujících stran. Vaše prohlášení kolegy trochu zklidní. Velice rychle jim dojde, že nežertujete, ale že svá prohlášení myslíte smrtelně vážně.
Tygr

Tygr

Klidně se spoléhejte na svou šťastnou hvězdu! V záležitostech, na kterých vám záleží, klidně riskujte. Opravdu to vyjde. Veškeré riziko si však odpusťte v záležitostech, které se týkají ostatních lidí. Tam naopak musíte mít každý krok promyšlený do posledního detailu. Lidem, které chcete a potřebujete dostat na svou stranu, musí být jasné, že s vámi jdou tou správnou cestou.
Zajíc

Zajíc

Nesmíte zapomínat, že kromě práce, na které vám záleží, má v životě své místo i relaxace. Když se vám naskytne šance na prodloužený víkend nebo na dovolenou na horách, neváhejte a jeďte. S údivem zjistíte, že vám pobyt na zdravém vzduchu dělá moc dobře. Spát budete naprosto skvěle a vynikající nápady, které se týkají toho, na čem pracujete, se jen pohrnou.
Drak

Drak

O tajemství, za které by většina lidí z vašeho okolí skoro zabíjela, vůbec nestojíte, ale přesto se k nim dostanete. V takovém případě je potřeba, abyste si včas uvědomili, že v rukou držíte odjištěný granát. Podle toho se taky chovejte. Naštěstí máte dost rozumu. Velice dobře si uvědomujete, co by zveřejnění takového tajemství znamenalo. Rozhodnete se, že budete mlčet a taky to dodržíte.
Had

Had

Vztahy s bývalým partnerem držte v hranicích rozumné komunikace. O tom, co máte v nejbližší době v plánu, s ním raději nemluvte. Bude to po všech stránkách lepší. Kdyby to bylo něco, o čem jste kdysi uvažovali jako o společném plánu, bral by to jako zradu. A kdyby to bylo něco, co s ním nemá nic společného, vnímal by to jako ujištění, že je mezi vámi navždycky konec, což by náladu taky nevylepšilo.
Kůň

Kůň

Úvahy o tom, kam nasměrovat svou další profesní dráhu, jsou stále naléhavější. Je vám jasné, že tam, kde jste, do důchodu zkysnout nechcete. Než se rozhodnete, že se přesunete do jiné firmy o dvě ulice dál, přemýšlejte, zda byste nemohli jít alespoň na chvíli pracovat do ciziny. Zkušenosti, které tam naberete, budou užitečné. Navíc vyděláte podstatně víc, než byste za svou práci dostali tady.
Koza

Koza

S jednáním svých příbuzných nemusíte sice být spokojení, ale nic s ním nenaděláte. Máte jim ale plné právo připomenout riziko, jemuž se svým jednáním vystavují. Možná se dozvíte, že zbytečně strkáte nos do něčeho, po čem vám nic není. To vám ale může být jedno. Vy jste svou povinnost splnili tím, že jste je varovali. To, jak s touto informací naloží, je už jen na nich.
Opice

Opice

Máte pocit, že jste na všechno, co vás potká, sami. Nemáte se komu svěřit. Kdybyste ale byli objektivní, museli byste uznat, že je to vaše vina. Tak dlouho jste se stylizovali do člověka, který má vždycky všechno pod kontrolou, až to všichni přijali jako fakt. Pokud chcete mít vedle sebe člověka, který vám pomůže, musíte především dokázat přiznat, že ho opravdu potřebujete.
Kohout

Kohout

Jakmile se v práci děje něco, do čeho se nikomu nechce, protože to není tak úplně snadné, všichni se obrátí na vás. Jsou zvyklí, že stačí, aby vám jen trochu polichotili, a vy budete dělat úplně všechno. Tentokrát však padla kosa na kámen. Velice dobře si uvědomujete, že jde o záležitost, na které byste si mohli vylámat zuby. Naštěstí máte dost argumentů, kterými můžete své odmítnutí zdůvodnit.
Pes

Pes

Veškeré partnerské záležitosti probíhají skvěle. Poprvé za hodně dlouhou dobu máte pocit, že člověk, s nímž jste, není jen vedle vás, ale je s vámi. Než se mu ale začnete svěřovat se vším, co máte v plánu, měli byste přemýšlet. Opravdu nepotřebuje vědět všechno, co vám probíhá hlavou. Trocha soukromí, které si ponecháte, vašemu vztahu dodá to, co dosud postrádal.
Vepř

Vepř

Usilování o celkovou životní stabilizaci pokračuje. Kromě jiného vám dojde, že je čas, abyste si koupili svůj vlastní byt nebo dům. Když se už do něčeho takového pustíte, musíte celé akci věnovat náležitou pozornost. Uvědomte si, že jste v situaci, s níž nemáte zkušenosti. To, že požádáte o radu někoho, kdo tyto zkušenosti má, je v tomto případě důkazem vaší velké životní zralosti.