Čínský horoskop

Vedle horoskopů, jaké známe, jde o asijské vidění světa, vesmíru i budoucnosti. I čínský horoskop má dvanáct znamení a směrodatné je pro ně datum narození. Každému roku přitom vládne jedno zvířecí znamení.

Čínské horoskopy pro Duben 2019

Krysa

Krysa

Hrozí, že vás překvapí vlastní zdraví. Vaše tělo vám jasně dá najevo, že má všeho dost a že vyžaduje odpočinek. Vy si pak vyberte, zda si prodloužený víkend dopřejete doma, nebo vyrazíte do ciziny. V cizině by to pro vás však bylo po všech stránkách lepší. Užili byste si společnosti svých milých, procvičili byste se v cizojazyčné komunikaci a ještě byste ochutnali spoustu dobrého jídla.
Buvol

Buvol

Předem si uvědomte, že opravdu nemusíte vzít každou pracovní nabídku, která padne. Pokud usoudíte, že by to bylo příliš mnoho práce, neberte. Stejně tak přemýšlejte, zda jsou dostatečné peníze, které se vám za ni nabízí. Doby, kdy jste museli brát všechno, co vám kdo dával a kdy jste si cenu a hodnotu své práce tak docela neuvědomovali, jsou naštěstí dávno za vámi.
Tygr

Tygr

Projevte své sebevědomí i v situacích, kdy se všichni ostatní stáhnou do pozadí a mlčí. Potom je potřeba, abyste se ozvali vy. Pár lidí tím sice vyvedete z míry, pár lidí označí vaše jednání za nerozumné, ale to vám může být jedno. Vy velice dobře víte, proč jste se tak zachovali. Je vám jasné, že kdybyste v této kritické chvíli mlčeli, už nikdy byste si nemohli sami sebe vážit.
Zajíc

Zajíc

Jsou věci a lidé, s nimiž byste se měli dokázat rozloučit. Není to sice lehké, ale čím déle si je ve svém životě necháte, tím to bude horší. Seznamte je s důvody svého rozhodnutí a vztah ukončete. Zároveň si uvědomte, že s důvodem, proč jste to udělali, nemusíte nikoho seznamovat. Jak v práci, tak v rodině to oznamte stručně a tak, aby se nikdo neměl odvahu zeptat, co se vlastně stalo.
Drak

Drak

Zatímco jiní přemýšlí, jak by měli šetřit, vy byste měli dumat, kam a kolik rozumně investovat. Předem by však bylo moudré, kdybyste zapomněli na veškeré cenné papíry. Jejich hodnota může začít kolísat a vy byste mohli jejich nákupu litovat. Když místo toho investujete do pozemků nebo jiných nemovitostí, bude to jednání rozumné a směrem do budoucnosti prozíravé.
Had

Had

Problémy, které máte s bývalým partnerem, svou obvyklou noblesou nevyřešíte. Když přijde ke sporu, musíte se ozvat nahlas a důsledně vyžadovat plnění dohod, které jste spolu uzavřeli. O tom, že se mu to nebude zamlouvat, nepochybujte. Vy se však musíte chovat tak, aby pochopil, že tím, že vám vyhoví, získá víc, než tím, že by se vás pokusil podrazit.
Kůň

Kůň

I když se zdá, že je to léta ještě daleko, opak je pravdou. Je nejvyšší čas, abyste se rozhodli, kam pojedete na dovolenou. Při hledání místa, kde pobudete, se nemusíte nijak zvlášť držet zkrátka. Uvědomte si, že procházíte obdobím, kdy se vám plní skoro všechno, co si přejete. Kdybyste se rozhodli, že se v létě podíváte i do hodně vzdálené exotiky, určitě se vám to podaří.
Koza

Koza

Úvahy o tom, že byste kromě rodinného vozu měli pořídit i auto, které byste měli k dispozici jenom vy sami, jsou čím dál naléhavější. V takovém případě je ale potřeba, abyste své přání podali tak, aby o jeho oprávněnosti nikdo neuvažoval. Pokud máte šanci na nákup předváděcího vozu nebo jinou výhodnou koupi, měli byste jednat akčně a příležitosti co nejrychleji využít.
Opice

Opice

Pro sebe a pro své blízké jste toho už udělali dost. Teď je čas, abyste se věnovali práci, která pomůže lidem, co třeba ani neznáte. Do práce v charitě pak s úspěchem zapojíte nejen sebe a svou rodinu, ale i všechny kamarády. Z lidí, co spolu dosud neměli nic společného, se tak díky vaší aktivitě stane svorná parta, která starším a znevýhodněným prokáže hodně dobrého.
Kohout

Kohout

Než se rozhodnete, co budete dál dělat, přemýšlejte, co by to znamenalo pro váš rodinný život a pro kvalitu vašeho vztahu. Všechno, co by ho ohrožovalo, rázem škrtněte. Všem ostatním můžete tvrdit, že si bez problémů dokážete představit single život, ale skutečnost je naprosto jiná. Kdybyste se nemohli úspěchy, které v hojné míře dosahujete, pochlubit někomu, koho máte rádi, ztratily by pro vás význam i cenu.
Pes

Pes

Ze skandálů, které se kolem vás odehrávají, máte až zlomyslné potěšení. Dobře víte, že to není rozumné a vůbec už ne ušlechtilé, ale pomoci si nedokážete. S trochou jedovatosti na to můžete upozornit rodiče svého partnera. Měli neustále pocit, že by si jejich dítě zasloužilo někoho lepšího. Teď jim můžete vysvětlit, jak by to vypadalo, kdyby si vybíral podle jejich přání.
Vepř

Vepř

Všechno probíhá v klidu a v pohodě. V práci se můžete dozvědět, že s vámi počítá na místo vašeho bývalého nadřízeného, který odchází do důchodu. Když si s dotyčným popovídáte a zeptáte se ho, zda ho v případě potřeby můžete poprosit o radu, spolupráci vám slíbí. Je vidět, že patříte k lidem, kteří vědí, že se nemá cenu hádat tam, kde se můžete domluvit rozumně a v klidu.