Čínský horoskop

Vedle horoskopů, jaké známe, jde o asijské vidění světa, vesmíru i budoucnosti. I čínský horoskop má dvanáct znamení a směrodatné je pro ně datum narození. Každému roku přitom vládne jedno zvířecí znamení.

Čínské horoskopy pro Duben 2021

Krysa

Krysa

Hrozí, že se vaše nasazení a odpovědný přístup ke všem pracovním aktivitám obrátí proti vám. Někteří kolegové mají pocit, že se tak jen snažíte předvést v nejlepším světle před nadřízenými. Vůbec nechápou, že tak pracujete ne proto, že byste museli, ale proto, že to jinak prostě neumíte. Neztrácejte čas tím, že jim to budete vysvětlovat. Stejně by vám nerozuměli nebo vás nepochopili.
Buvol

Buvol

Úvahy o tom, že si na realizaci svých záměrů vypůjčíte peníze, které k dispozici nemáte, jsou stále silnější. Než to uděláte, měli byste si ale sednout a všechno si důkladně propočítat. Když i potom usoudíte, že jde o nápad, který není špatný, dejte se do jeho uskutečňování. Vaše bankovní historie je skvělá, takže vám žádné problémy s úvěrem nehrozí.
Tygr

Tygr

Především si uvědomte, že vaše sebevědomí je přesně to, za co byste měli být vděční a co byste si měli pěstovat. Nedovolte nikomu, aby vás o ně připravil. Pokud jdete na pracovní pohovory, dávejte bez obav a bez ostychu najevo, že jste opravdu dobří. A když přijde řeč na peníze, klidně řekněte částku, kterou považujete za správnou. Toho, že byste neuspěli, se bát nemusíte.
Zajíc

Zajíc

Potíže můžete mít s příbuznými. Vůbec nechápou, že je opravdu nemůžete navštěvovat tak často, jak si přejí oni a jak byste si přáli i vy. Když zjistíte, že vaše vysvětlování nezabírá, mávněte rukou a další komunikace se zdržte. Stresovat se kvůli tomu nemusíte. Šance, že se ve druhé polovině týdne všechno srovná a vaši předkové dostanou rozum, je celkem vysoká.
Drak

Drak

Když vám partner začne naznačovat, že byste léto mimo jiné měli využít k vylepšení svého bydlení, neříkejte, že je to nesmysl. Bude daleko lepší, když se ho v klidu zeptáte, jak by si to představoval. Když zjistíte, že vlastně ani nepotřebuje vaši fyzickou pomoc, ale že mu záleží spíše na vašich nápadech a vtipném řešení nejrůznějších problémů, usoudíte, že to je vlastně docela dobrý nápad.
Had

Had

Úřední záležitost, která se už hodně dlouho táhne, se konečně chýlí ke konci. Na oslavy to sice ještě není, ale přesto si vychutnáváte perspektivu jara, kdy se budete moci bez zábran radovat ze života. Pokud to jen trochu půjde, měli byste si na druhou polovinu dubna naplánovat výlet někam, kde jste s partnerem nikdy nebyli a kam jste se vždycky chtěli podívat.
Kůň

Kůň

Je potřeba, abyste si na sebe udělali s partnerem čas a promluvili si o tom, co je sice důležité, ale na co vám jindy energie nezbývá. Oba potřebujete vědět, co si ten druhý myslí a o co usiluje. Zároveň byste měli přemýšlet, zda a jakým způsobem zapojíte do svých aktivit děti. Pokud řeknou, že o něco takového nestojí, je to nemilé, ale vy to přesto musíte respektovat.
Koza

Koza

Zatímco ostatní přemýšlí, jak ušetřit, vy se jako vždy lišíte. Vy naopak přemýšlíte, kam a především do čeho investovat. Pokud přijde partner s tím, že byste mohli koupit byt, pozemek nebo jinou nemovitost, dejte hlavy dohromady a začněte přemýšlet, co si z nabídky, kterou v tomto směru máte, vybrat. Dá to sice trochu práce, ale nakonec si budete jistí, že jste zvolili to nejlepší.
Opice

Opice

Je potřeba, abyste překonali pohodlnost a přímo se vrhli do nejrůznějších fyzických aktivit. Pokud máte zahradu, je jasné, že se jí budete věnovat naplno. Pokud ne, bylo by dobré, abyste si poručili a alespoň dvakrát týdně vyrazili na delší procházku. To, že se partner bude tvářit nepřívětivě, neřešte. Když půjdete sami, nebudete muset poslouchat hloupé poznámky. Navíc vás nikdo nebude zdržovat.
Kohout

Kohout

Je potřeba, abyste přestali počítat s tím, že zdraví je něco, na co máte automatický nárok. Když se dozvíte, že se o sebe musíte starat důsledněji, než jste se starali dosud, nerebelujte, ale vezměte to na vědomí. Kdyby vás náhodou lékař vybídl k účasti na preventivní prohlídce, neříkejte, že je to zbytečnost, kterou nepotřebujete, ale co nejrychleji se k ní dostavte.
Pes

Pes

Pocit, že vám někteří lidé nerozumí, je silný a oprávněný. Je ale otázkou, zda máte ztrácet čas tím, že jim budete svá stanoviska vysvětlovat a o své pravdě je přesvědčovat. Kdybyste se dopředu smířili s tím, že jsou na světě lidé, s nimiž se míjíte a s nimiž se vám společnou řeč najít nepodaří, bylo by vás život daleko jednodušší a hlavně snesitelnější. Vyzkoušejte to!
Vepř

Vepř

Váš miláček se ze všech sil stará, abyste byli na světě spokojení. Vy však máte občas pocit, že se o vás stará až moc. Když zjistíte, že vás navíc na každém kroku hlídá, budete skoro naštvaní. Než mu však vynadáte, měli byste pochopit, že jde o způsob, kterým dává svou lásku najevo, protože to jinak neumí. A když budete ve smířlivější náladě, dojde vám, že to vlastně vůbec není špatné.