Věštkyně Iveta

Budoucnost Vám mohu spolehlivě vyložit výkladěm andělských, cikánských nebo tarotových karet. Na základě mnohaletých zkušeností jsem přesvědčena, že výklad karet patří mezi nejspolehlivější metody věštění budoucnosti. 

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Věštkyně Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru TAROT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60
Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 62
Zašlete mi SMS ve tvaru TAROT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 62

Nejčastěji Vám karty sdělují odpovědi na tyto otázky. 

  • Jaký bude váš další osud a co Vás v životě čeká. 
  • Jak karty ukazují budoucnost Vašeho vztahu. 
  • Zda vás čekají nějaké nepříjemnosti a jak se snažit jim předejít. 
  • Co karty ukazují v budoucnosti pro Vaše příbuzné.

Ohlasy

Jarka

Byla jsem mile překvapená tím, co Iveta věděla bez toho, abych jí o sobě něco řekla. Věděla i o tajemstvích, které nikdo neví. Řekla mi i to, co mi doposud říkala i má intuice a co jsem se bála přiznat. Popsala mi vše do detailu. Byl to skutečně neuvěřitelný zážitek.


Petra.

Paní Ivetko, velice vám děkuji za vaše slova. Pohladila jste mne po duši. Nabila jste mne pozitivní energií, a to jsem potřebovala. Jsem ráda, že jsem se odhodlala a nakonec vám zavolala. Všechno, co jste mi řekla, byla pravda. Dobře jste mi poradila. I když to znamenalo, že jsem se musela rozhodnout, bylo to těžké,ale zvládla jsem to a už jsem na té správné cestě. Jste doopravdy příjemná, lidská osůbka. Z celého srdce vám děkuji


Miriam

Nera píšu hodnocení a recenze, přijde mi to povrchní a zbytečné, ale v tomto případě udělám výjimku, protože práce paní Ivety si zaslouží ocenění. Díky ní už konečně vím, co mám dělat dál. Děkuji


Patrik

Dobrý den, státnice dopadly skvěle. A to i díky vám, protože jste mi dodala odvahu a uklidnila jste mě. Obdivuji vaše schopnosti a dovednosti. Máte ohromný dar. Přeji vám hodně sil a spoustu energie, abyste mohla pozitivno rozdávat dál. Děkuji.


Radka25

Dobrý večer, chtěla bych poděkovat za věštbu paní Ivety. Otázku, kterou jste mi zodpověděla, se dnes splnila. Dodala jste mi odvahu, abych šla za svým snem a mělo to skutečně cenu, podařilo se. Děkuji. Přeji vám hodně úspěchů v dalších věštbách.


Janka49

Paní Ivetka je velice milá a její věštby se obvykle naplní, i když ne úplně, ví věci, které nikdo jiný nevěděl a nemohl vědět. Umí člověka povzbudit. Doporučuji ji.


Pavel

Děkuji vám za odpověď, měla pravdu a přesně takovou cestu jsem se rozhodl absolvovat. Jen tedy pořád nevím, jak mám na sobě dál pracovat. Takže se vám ještě ozvu.


Eva Poláková

Děkuji vám paní Ivetko za vaši odpověď na mou otázku, pohladila mě po duši i srdci. Už jsem potřebovala slyšet něco dobrého, pěkného a pozitivního. Děkuji vám za vaši trpělivost, moc jste mi pomohla.


SandraV

Paní Ivetko, všechno jste řekla přesně, a to do puntíku. Těším na vše pozitivní, co jste mi předpověděla. Určitě se ještě v budoucnu ozvu. Není jednoduché najít toho správného věštce, jsem moc ráda, že já už jsem ho našla. S pozdravem Sandra


Hugo

Paní Iveto, chtěl bych vám touto cestou ještě jednou poděkovat. Velké díky za vše, co jste pro mě udělala.


Váš vzkaz