Věštkyně Lenka

Poznejte svůj osobní horoskop pro další měsíce tohoto roku. Dle Vašich požadavků pro Vás mohu sestavit horoskop nejen v oblasti lásky a partnerských vztahů, ale také se můžete zeptat ohledně práce a financí nebo obecně na Vaši budoucnost dle horoskopu<

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Věštkyně Lenka - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Osobní horoskop Vám prozradí důležité události a podstatné okamžiky, které pro vás osud připravil pro další měsíce v tomto, pro mnohé z Vás i obtížném, roce. Zajímá Vás, zda se situace v příštích měsících zlepší a jaký je v tomto směru Váš horoskop?  Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy díky osobnímu horoskopu připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším.   

Zašlete mi SMS ve tvaru RADIT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60
Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 60
Zašlete mi SMS ve tvaru RADIT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 60

V horoskopu na tento rok Vám mohu mimo jiné sdělit. 

  • Co Váš v tomto roce mile překvapí. 
  • Jaké výzvy Vám tento rok přinese a na co se připravit. 
  • Zda vás čekají výrazné změny ve vztazích, rodině nebo v práci. 
  • Co přinese tento rok Vašim blízkým. 

Ohlasy

Jiřina1968

S paní Lenkou mám dobré zkušenosti. Už mi sestavovala několik horoskopů a vždy byly přesné a výstižné. Díky nim jsem se mohla vyvarovat dost nepříjemných okamžiků.


PetrS

Chtěl bych touto cestou poděkovat paní Lence za vyhotovení horoskopů pro mou ženu k narozeninám. Byl perfektní. Velmi mne překvapil. Původně jsem to bral jako recesi, nyní však vím, že vašich služeb ještě využiji. Je to docela praktické vědět, co vás čeká a připravit se na to anebo mít tu možnost se tomu vyhnout.


Jitka z Písku

Chtěla jsem začít nový život a díky horoskopu od paní Lenky jsem se dozvěděla, kdy je pro to ta nejpříhodnější chvíle. Pomohla mi najít dům, práci i přítele. Jsem jí za to vděčná. Bez ní bych tak spokojeně a šťastně nežila.


Lenka

Děkuji Lence za její astrologický rozbor, ujasnila jsem si díky tomu některé věci, které jsem potřebovala. Spadl mi kámen ze srdce. Zbavila jsem se starostí a je mi mnohem lehčeji. Nevěřila jsem, kolik se toho dá z hvězd vyčíst. Ještě se vám ozvu. Děkuji


TG-19

Paní Lenka patří k těm nejlepším odborníkům ve své kategorii. Zkusil jsem jich víc a s nikým jiným nejsem spokojený tak, jako s ní. Vřele doporučuji. Neváhejte a obraťte se na ni, určitě vám pomůže.


ZuzkaLévy

Děkuji Lence za její horoskop, je perfektní. Vypracovaný do těch nejmenších detailů. To, co se týká aktuální doby odpovídá, a to jsem jí sdělila pouze datum, čas a místo narození. Určitě se ozvu, jak dopadlo to, co se týkalo mé budoucnosti. Děkuji a přeji ať se vám daří.


Maruška

Děkuji, moc jste mi pomohla. Dodala jste mi energii a nakopla mě, abych své problémy nenechala jen tak plynout, ale začala je konečně řešit. A má to již své výsledky. Velice děkuji.


Zibi

Děkuji Lenko, pojmenovala jste můj problém tím správným jménem. Potřebovala jsem to, abych si to uvědomila. Pomohlo mi i to, že mám pořád šanci a mohu s tím něco udělat. Dodala jste mi naději. Děkuji.


Dana Bláhová

Co bych vám tu řekla o paní Lence? Vždy mi pomohla, když mi bylo nejhůř. Vyzkoušela jsem několik kartářů, ale paní Regině nesahali ani po kotníky. Ráda se k ní vracím. Jsem spokojena.


Váš vzkaz