Denní horoskop

Pro pozitivní a prosluněný den tu jsou denní horoskopy, které dokáží vykouzlit úsměv na tváři. Ano, díky nim má spousta lidí dobrou náladu, protože je dokáží ochránit před nepříjemnostmi. Věnují se aktuální prognóze na daný den pro určité znamení.

Horoskop pro den 29.09. 2020

Beran

Beran (21.3. - 20.4.)

To, že chcete někomu udělat radost, je zcela v pořádku. Dejte si však pozor, abyste o svou pozornost zbytečně neošidili rodinu, partnera a navíc i psa!
Býk

Býk (21.4. - 21.5)

Stacionární Saturn vás přinutí zrevidovat plány na zimní dovolenou. Když zjistíte, že původní záměr nezaplatíte, musíte vymyslet náhradní řešení.
Blíženci

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Prohlédněte si poštu! Pokud tam najdete nezaplacené pojistky nebo splátky, okamžitě to napravte! Stacionární Pluto v tomto ohledu shovívavost nezná!
Rak

Rak (22.6. - 22.7.)

Vaše nápady patří k těm opravdu skvělým. Dokonce i partner uzná, že na to, co jste právě vymysleli vy, by on sám přišel buď později nebo nikdy.
Lev

Lev ( 23.7. - 22.8.)

Pozor si dávejte především na zdraví. Když se už ráno necítíte dobře, nechoďte do práce, ale rovnou k lékaři. Chtít se vám nemusí, ale jiná cesta není.
Panna

Panna (23.8. - 22.9.)

Váš partner bude v náladě, která se vám ani trochu nelíbí. Vy pak nevíte, zda máte jeho jednání komentovat, nebo se tvářit, že je všechno v pořádku.
Váhy

Váhy (23.9. - 23.10.)

Na dotazy, které se týkají soukromí vašich kamarádů, neodpovídejte. Víte o nich všechno včetně veškerých podrobností, ale musíte si to nechat pro sebe.
Štír

Štír (24.10. - 22.11.)

Pocit, že se vám v lásce nedaří zdaleka tak, jak byste si zasloužili, je zcela na místě. Pak je ale otázka, zda své city dáváte těm správným lidem.
Střelec

Střelec (23.11. - 21.12.)

Nenechejte za sebe rozhodovat ani děti, ani rodiče. Za starost jim poděkujte, ale taky je upozorněte, že jste dost staří, abyste se rozhodovali sami.
Kozoroh

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Stacionární Saturn funguje ve vašem případě velkolepě. Dá vám sice sílu, ale taky dost sebevědomí, abyste veškerou práci navíc dokázali odmítnout.
Vodnář

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Člověk, kterého požádáte o pomoc, vás odmítne. Nejdříve budete naštvaní, ale pak budete docela rádi, alespoň nemáte iluze a přesně víte, na čem jste.
Ryby

Ryby ( 21.2. - 20.3.)

I ve vztahu k rodině a k lidem, které máte rádi, se musíte chovat důsledně. Když po nich dodržování pravidel nebudete vyžadovat, sami to dělat nebudou.