Denní horoskop

Pro pozitivní a prosluněný den tu jsou denní horoskopy, které dokáží vykouzlit úsměv na tváři. Ano, díky nim má spousta lidí dobrou náladu, protože je dokáží ochránit před nepříjemnostmi. Věnují se aktuální prognóze na daný den pro určité znamení.

Horoskop pro den 01.12. 2022

Beran

Beran (21.3. - 20.4.)

Hádky, které kolem vypuknou, se vás netýkají. Kdybyste ale chtěli, můžete zasáhnout jako mediátor a do vašeho okolní vnést pohodu a vytoužený klid.
Býk

Býk (21.4. - 21.5)

Než se rozhodnete, že si vezmete nějakou půjčku, dobře si všechno propočítejte. Když chvíli počkáte, můžete narazit na daleko výhodnější podmínky
Blíženci

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Když se vám něco nepodaří podle vašich představ, netrvejte za každou cenu na svém. Záležitost prozatím odložte a počkejte na výhodnější podmínky.
Rak

Rak (22.6. - 22.7.)

Pozor si dejte na lidi, kteří na všechno reagují přecitlivěle. Sice jim nic neděláte, ale tváří se, jako byste mohli za všechno, co se jim nepodařilo.
Lev

Lev ( 23.7. - 22.8.)

Z vánočního večírku nebo jiných společenských akcí se snažte vypadnout co nejrychleji. Nebude to obtížné. Nic zajímavého vás tam držet nebude.
Panna

Panna (23.8. - 22.9.)

Zejména ráno si dávejte pozor, abyste se s partnerem zbytečně nepohádali. Šlo by o hádku, která by vznikla kvůli maličkosti a táhla se hodně dlouho.
Váhy

Váhy (23.9. - 23.10.)

Opozice mezi Venuší a Marsem vám do života vnáší dosud postrádanou sebedůvěru. Konečně se dokážete vyjádřit tak, aby vás všichni začali brát vážně.
Štír

Štír (24.10. - 22.11.)

Hlavně si nenechejte namluvit, že na něco nemáte. Naštěstí většina lidí ví, že dokážete téměř všechno, co chcete, takže se o to ani nepokusí.
Střelec

Střelec (23.11. - 21.12.)

Větším setkáním se raději vyhýbejte. Bude se mluvit hlavně o tom, jak je draho a jak se všichni bojí budoucnosti. To ale vaše parketa není a nebude.
Kozoroh

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Svými emotivními reakcemi vás překvapí lidé, kteří se obvykle projevují neobyčejně rozumně. Právě proto je nutné, abyste místo nich rozumně jednali vy!
Vodnář

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Když se dozvíte, že máte více a intenzivněji šetřit, raději nic neříkejte. Už tak hospodaříte způsobem, který překonává všechno, co jste dělali dosud.
Ryby

Ryby ( 21.2. - 20.3.)

Veškeré úřední záležitosti probíhají v naprostém poklidu. Vy se budete chovat korektně a úředníci s vámi budou jednat vyloženě přátelsky.