Denní horoskop

Pro pozitivní a prosluněný den tu jsou denní horoskopy, které dokáží vykouzlit úsměv na tváři. Ano, díky nim má spousta lidí dobrou náladu, protože je dokáží ochránit před nepříjemnostmi. Věnují se aktuální prognóze na daný den pro určité znamení.

Horoskop pro den 29.01. 2020

Beran

Beran (21.3. - 20.4.)

Zejména odpoledne se budou všechny problémy řešit samy. Vy se však musíte překonat, nezasazovat a nechat všem záležitostem volný a svobodný průběh.
Býk

Býk (21.4. - 21.5)

Když miláčkovi něco přeletí přes nos, moc se tím nezabývejte. Když bude potřeba, řekne vám to sám. A když nebude, nebudete mít zbytečné starosti vy.
Blíženci

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Dopoledne se nerozčilujte. Bylo by to naprosto zbytečné. Když počkáte na večer, zjistíte, že se všechno vyřešilo bez vaší účasti samo od sebe.
Rak

Rak (22.6. - 22.7.)

Odpoledne, kdy bude Luna v Beranu, přemýšlejte o dalším kariérním postupu. Rozhodování sice není lehké, ale už teď je vám jasné, že se mu nevyhnete.
Lev

Lev ( 23.7. - 22.8.)

Děti vyžadují velkorysý přístup. Když přijdou s tím, že pololetí nedopadne tak, jak si představujete, nedělejte zbytečné dusno a prokažte pochopení.
Panna

Panna (23.8. - 22.9.)

Odpoledne musíte doma vyprovokovat debatu o financích. Partner se v tomto směru chová neodpovědně a vy už dál jeho jednání tolerovat nebudete.
Váhy

Váhy (23.9. - 23.10.)

S lidmi, kteří vás stále upozorňují na vaše chyby, učiňte krátký proces. Klidně jim řekněte, že i vy můžete začít vytahovat to, co udělali špatně oni.
Štír

Štír (24.10. - 22.11.)

Dopoledne si konečně pořádně užijete. S miláčkem si vyjasníte včerejší neshody a začnete se těšit na všechno, co vám přinesou příští dny a týdny.
Střelec

Střelec (23.11. - 21.12.)

Odpoledne, kdy je Luna v Beranu, se věnujte své lásce. Když si uvědomíte, co pro vás v poslední době dělala, pochopíte, že si pozornost zaslouží.
Kozoroh

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

To, že dopoledne na něco zapomenete, je sice nemilé, ale není to tragédie. Když o tom nebudete nikomu vyprávět a všechno napravíte, nic se nestane.
Vodnář

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Odpoledne, kdy je Luna v Beranu, vsaďte na komunikaci. Pokud máte pocit, že jste se dosud s někým míjeli, můžete s ním teď navázat krásný vztah.
Ryby

Ryby ( 21.2. - 20.3.)

Veškeré technické záležitosti řešíte zejména dopoledne levou zadní. Necháte se totiž vést intuicí, která je tentokrát zcela na vaší straně.