Denní horoskop

Pro pozitivní a prosluněný den tu jsou denní horoskopy, které dokáží vykouzlit úsměv na tváři. Ano, díky nim má spousta lidí dobrou náladu, protože je dokáží ochránit před nepříjemnostmi. Věnují se aktuální prognóze na daný den pro určité znamení.

Horoskop pro den 24.10. 2019

Beran

Beran (21.3. - 20.4.)

V práci počítejte se zvýšeným tlakem. Naštěstí mu dokážete odolat. O to víc je vám líto kolegů, kteří vaši sílu nemají a berou šéfovy řeči vážně.
Býk

Býk (21.4. - 21.5)

Slunce, které se včera večer dostalo do vašeho partnerského sektoru, se hlásí ke slovu. Miláček přijde s plánem, který ve vás vyvolá značný údiv.
Blíženci

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Pokud máte pocit, že můžete peníze vydělávat i jinde, než ve své nynější práci, hoďte udičku. Když to nevyjde, nevadí. Alespoň jste se o to pokusili.
Rak

Rak (22.6. - 22.7.)

Pracujte soustředěně a naplno. Zároveň si dělejte poznámky o všem, čemu jste se dnes věnovali. Dnes nejsou k ničemu, ale zítra budou velice užitečné.
Lev

Lev ( 23.7. - 22.8.)

Slunce ve Štíru aktivuje vaši rodinu. Najednou usoudí, že se jí nevěnujete tak, jak byste podle jejího názoru měli, a začne na vás tlačit.
Panna

Panna (23.8. - 22.9.)

Využijte Lunu ve svém znamení a svolejte rodinnou radu. Dnes se vám bez problémů podaří přemluvit i ty, kteří dosud všechny vaše záměny tvrdě odmítali.
Váhy

Váhy (23.9. - 23.10.)

Šanci na velké až zásadní životní změny nechte raději bez povšimnutí proběhnout kolem sebe. Realizace by vám přinesla více starostí, než radostí.
Štír

Štír (24.10. - 22.11.)

Když kamarád řekne, že s vámi nutně potřebuje mluvit, musíte si na něj udělat čas. Naštěstí máte partnera, který chápe, že se něco takového občas stává.
Střelec

Střelec (23.11. - 21.12.)

Na lidi, kteří vám vysvětlují, co máte dělat, nedejte. Z vašich rozhodnutí vás zrazují jen proto, že vy máte odvahu, kterou oni v životě postrádají.
Kozoroh

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Se známými z generace vašich rodičů nemusí být zdaleka taková nuda, jak jste se báli. Dokonce přiznáte, že si s nimi rozumíte lépe, než s vrstevníky.
Vodnář

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Náročné situace vám vůbec nevadí. Naopak vás velice motivují. Navíc z nich získáte spoustu zkušeností, o které se můžete doma podělit s miláčkem.
Ryby

Ryby ( 21.2. - 20.3.)

I když nemá proč, partner si vás pořád hlídá. S tím, co zjistí, může však být spokojený. To, že byste se mohli dívat po někom jiném, vás ani nenapadne.