Denní horoskop

Pro pozitivní a prosluněný den tu jsou denní horoskopy, které dokáží vykouzlit úsměv na tváři. Ano, díky nim má spousta lidí dobrou náladu, protože je dokáží ochránit před nepříjemnostmi. Věnují se aktuální prognóze na daný den pro určité znamení.

Horoskop pro den 13.08. 2022

Beran

Beran (21.3. - 20.4.)

Při Luně v Rybách si dávejte pozor na lidi, které znáte jako velice přecitlivělé bytosti. Pro váš smysl pro humor jim pochopení naprosto chybí!
Býk

Býk (21.4. - 21.5)

Když po miláčkovi něco chcete, řekněte mu to jasně a jednoznačně. Předejdete tím zbytečným debatám, který by navíc mohly skončit zbytečnou hádkou.
Blíženci

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Při Luně v Rybách se vyhýbejte společnosti. Když do ní zapadnete, hrozí, že se do radostí života ponoříte tak, že se do půlnoci domů nevrátíte.
Rak

Rak (22.6. - 22.7.)

S lidmi, kteří si neustále na něco stěžují, neztrácejte čas. Když ji vyslechnete, začnete jim pomáhat tak, že vám bude chybět čas pro sebe a své blízké.
Lev

Lev ( 23.7. - 22.8.)

Do rozložení sil v rodině raději nezasahujte. Pokud mají rodiče pocit, že si vaši sourozenci zaslouží víc, než vy, nechejte to raději bez komentáře.
Panna

Panna (23.8. - 22.9.)

Luna ve vašem partnerském sektoru se stará o pohodový den. Problém bude až večer, kdy bude miláček nezvykle nabroušený, a vy se necháte vyprovokovat.
Váhy

Váhy (23.9. - 23.10.)

Při Luně v Rybách čekejte přecitlivělé reakce i u lidí, kteří jsou jindy naprosto normální. Teď se k nim však musíte chovat s maximální ohleduplností.
Štír

Štír (24.10. - 22.11.)

Přes den si díky Luně z Ryb užíváte krásnou a nerušenou prázdninovou atmosféru. Když si večer dáte pozor, abyste se nepohádali, bude to hezký den.
Střelec

Střelec (23.11. - 21.12.)

Při Luně v Rybách si dávejte pozor na jakýkoli hazard. Zejména večer, kdy na vás působí napjatý vztah mezi Lunou a Merkurem, neriskujte vůbec nic!
Kozoroh

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Než se rozhodnete, že budete zachraňovat někoho, kdo je opravdu hodně blízko dna, přemýšlejte, co to pro vás znamená. Neberete si úkol na své možnosti?
Vodnář

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Na otázky, které dostanete, odpovídejte jasně a jednoznačně. Čím méně budete mluvit, tím méně budou lidé z vašeho okolí propírat vaše soukromí.
Ryby

Ryby ( 21.2. - 20.3.)

Díky Luně ve svém znamení dokážete bez problémů odhadnout další vývoj situace. Když mu přizpůsobíte své aktuální jednání, bude to jen rozumné.