Denní horoskop

Pro pozitivní a prosluněný den tu jsou denní horoskopy, které dokáží vykouzlit úsměv na tváři. Ano, díky nim má spousta lidí dobrou náladu, protože je dokáží ochránit před nepříjemnostmi. Věnují se aktuální prognóze na daný den pro určité znamení.

Horoskop pro den 17.06. 2019

Beran

Beran (21.3. - 20.4.)

To, že se názorově s někým neshodnete, není důvod, abyste se hádali. Hledání kompromisu sice k vašim hobby nepatří, ale tentokrát to jinak nepůjde.
Býk

Býk (21.4. - 21.5)

Večer začnete přemýšlet o další životní etapě. Přiznáte si, že vás vaše nynější práce totálně nudí a že je nejvyšší čas, abyste si začali hledat jinou.
Blíženci

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Při úplňku v partnerském sektoru se držte trochu zpátky. Miláčka můžete mít rádi, ale to neznamená, že kvůli němu musíte utratit veškeré své úspory.
Rak

Rak (22.6. - 22.7.)

Když se vám v práci něco nedaří, určitě se najde někdo, kdo to jedovatě zhodnotí. Nic neříkejte, ale využijte první příležitosti, abyste mu to vrátili.
Lev

Lev ( 23.7. - 22.8.)

Pocit, že na vás mává nová láska, se nebezpečně blíží realitě. Můžete si sice slibovat, že pokušení nepodlehnete, ale nakonec to dopadne jako vždycky.
Panna

Panna (23.8. - 22.9.)

Zejména dopoledne se chovejte opatrně. To, že musíte být někde opravdu rychle, ještě neznamená, že máte právo porušit všechny dopravní předpisy.
Váhy

Váhy (23.9. - 23.10.)

Úplněk ve vašem komunikačním sektoru dá vašemu životu nový směr. Nesmíte ani na chvíli zaváhat. Jde o šanci, která se podruhé vrátit nemusí.
Štír

Štír (24.10. - 22.11.)

Opravdu nemáte kam spěchat. Ráno není důvod, protože se vám stejně nic nepovede. Situace se obrátí večer, kdy se vám naopak bude dařit naprosto všechno.
Střelec

Střelec (23.11. - 21.12.)

Pocit, že je toho na hodně, je při aktuálních konstelacích naprosto přirozený. Kdybyste však dokázali požádat o pomoc, dýchalo by se vám lépe.
Kozoroh

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Odpoledne, kdy Luna přejde do vašeho znamení, pocítíte únavu. Usoudíte, že si o příštím víkendu musíte najít čas nejen na práci, ale i na odpočinek.
Vodnář

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Úplněk v sektoru přátel vás pozitivně ovlivní. Opět si potvrdíte, že kolem sebe máte lidi, kteří vám pomohou víc, než si dokážete představit.
Ryby

Ryby ( 21.2. - 20.3.)

Kvůli narušené a hodně nervózní atmosféře v práci se nerozčilujte. Dělejte si svoje a čekejte na odpoledne, kdy se všechno samo od sebe zklidní.