Denní horoskop

Pro pozitivní a prosluněný den tu jsou denní horoskopy, které dokáží vykouzlit úsměv na tváři. Ano, díky nim má spousta lidí dobrou náladu, protože je dokáží ochránit před nepříjemnostmi. Věnují se aktuální prognóze na daný den pro určité znamení.

Horoskop pro den 28.09. 2023

Beran

Beran (21.3. - 20.4.)

Když se dozvíte, že máte starý počítač nebo mobil, a že byste při svém pracovním postavení měli mít lepší, nic to s vámi nedělá. Nový kupovat nebudete.
Býk

Býk (21.4. - 21.5)

Volný den proběhne přesně tak, jak chcete. Hlavně si dejte pozor, abyste se nepustili do práce, na kterou jindy nemáte čas. Zábava bude lepší.
Blíženci

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Ve volném dni s Lunou v Rybách se raději k ničemu nenuťte. Bude lepší, když si budete užívat klidné chvíle a pracovat budete jen v minimální míře.
Rak

Rak (22.6. - 22.7.)

Volný den zvládnete naprosto skvěle. Hned ráno se pustíte do toho, co je potřeba udělat co nejrychleji. Zvládnete to a po zbytek dnes budete mít klid.
Lev

Lev ( 23.7. - 22.8.)

Čekejte výtky lidí, kteří mají pocit, že jste jim svým jednáním zkomplikovali život. Vy si sice ničeho takového vědomí nejste, ale jim to nevysvětlíte.
Panna

Panna (23.8. - 22.9.)

Sváteční den prožijete v klidu a v pohodě. Kdybyste si ještě nechali vysvětlit, že práce není zajíc a opravdu neuteče, byla by to ještě daleko lepší.
Váhy

Váhy (23.9. - 23.10.)

Když vám partner sdělí, že by si váš život představoval jinak, nepropadejte panice. Rychle zjistíte, že jde o jeden z jeho jedovatých žertů.
Štír

Štír (24.10. - 22.11.)

Tím, že snížíte nároky, které na zaměstnance nebo podřízené máte, ničemu neprospějete. Jiný než opravdu stoprocentní výkon v žádném případě netolerujte!
Střelec

Střelec (23.11. - 21.12.)

Je potřeba, abyste aktivovali veškerý svůj smysl pro humor. Když se dokážete smát i v situaci, na které nikdo jiný nic k smíchu nevidí, bude to super.
Kozoroh

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Slunce v trigonu s Plutem vám dodá sebevědomí. Objektivní okolnosti mohou být sice nepříznivé, ale vy jste si přesto jistí,že je dokážete překonat.
Vodnář

Vodnář (21.1. - 20.2.)

To, že se snažíte k někomu chovat láskyplně, neznamená, že se vám to podaří. Pokud vaše city nemají pevné a stabilní základy, jde o zbytečnou námahu.
Ryby

Ryby ( 21.2. - 20.3.)

Kamarádovi, který vás začne přesvědčovat, že je v naprosté pohodě, pro jistotu moc nevěřte. Kdyby byl, považuje to za samozřejmé a vůbec o tom nemluví.