Denní horoskop

Pro pozitivní a prosluněný den tu jsou denní horoskopy, které dokáží vykouzlit úsměv na tváři. Ano, díky nim má spousta lidí dobrou náladu, protože je dokáží ochránit před nepříjemnostmi. Věnují se aktuální prognóze na daný den pro určité znamení.

Horoskop pro den 05.04. 2020

Beran

Beran (21.3. - 20.4.)

Při konjunkci Jupitera s Plutem máte tendenci utrácet za něco, co je cenné, ale co vůbec nepotřebujete. Vy si to však zakázat neumíte a nechcete.
Býk

Býk (21.4. - 21.5)

Jde o den, kdy se můžete rozhodnout, že si splníte sny, které jste už skoro vzdali. Pokud usoudíte, že chcete vyrazit do Indie, nestojí vám nic v cestě!
Blíženci

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Musíte si oprášit některé znalosti a vědomosti, které jste měli. Je logické, že se vám do toho v neděli nechce, ale už zítra je budete potřebovat.
Rak

Rak (22.6. - 22.7.)

Konjunkce Jupitera s Plutem ve vašem partnerském sektoru je velice slibná. Miláček konečně začne plnit své velkorysé sliby, které vám nedávno dal!
Lev

Lev ( 23.7. - 22.8.)

Věnujte se jen tomu, co vás baví a co vám přinese nějaký měřitelný užitek. Všechno ostatní vnímejte jako něco, na co je vaší energie a času škoda.
Panna

Panna (23.8. - 22.9.)

Konjunkce Jupitera s Plutem vám přinese spoustu nečekaných možností. Musíte se ale smířit s tím, že vám jejich přijetí obrátí celý život naruby.
Váhy

Váhy (23.9. - 23.10.)

Konjunkce Jupitera s Plutem se vám postará o zásadní překvapení. Čekejte na dárky, které přijdou zdánlivě bez příčiny a neobyčejně vás potěší.
Štír

Štír (24.10. - 22.11.)

Zjistíte, že nevědomé sympatie a antipatie hrají ve vašem životě větší roli, než jste si mysleli. Kdybyste se nad ně dokázali povznést, bude to lepší...
Střelec

Střelec (23.11. - 21.12.)

Konjunkce Jupitera s Plutem posílí šanci na zlepšení vašich financí. Pak je ale potřeba, abyste příležitost, kterou dostanete, chytili a nepustili!
Kozoroh

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Konjunkce Jupitera a Plutem vám nabízí štěstí. I když nikdy nesázíte s tím, že je to zbytečné vyhazování peněz, dnes byste se měli překonat!
Vodnář

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Na lidi kolem sebe působíte vyloženě pozitivně. Dokonce vám řeknou, že byli naštvaní, ale ve vaší společnosti se jim dobrá nálada rázem vrátila...
Ryby

Ryby ( 21.2. - 20.3.)

Váš miláček patří k lidem, kteří mají vždycky pravdu. Vy máte naštěstí rozum a zbytečně se s ním nehádáte. Při Luně v Panně by to ani nemělo cenu.