Denní horoskop

Pro pozitivní a prosluněný den tu jsou denní horoskopy, které dokáží vykouzlit úsměv na tváři. Ano, díky nim má spousta lidí dobrou náladu, protože je dokáží ochránit před nepříjemnostmi. Věnují se aktuální prognóze na daný den pro určité znamení.

Horoskop pro den 21.08. 2019

Beran

Beran (21.3. - 20.4.)

Vstup Venuše do Panny vás moc nepotěší. Miláček, který byl až dosud vašimi nápady nadšený, o nich začíná přemýšlet a dumá, zda jsou opravdu tak skvělé.
Býk

Býk (21.4. - 21.5)

Vstup Venuše do Panny vnímáte jako velice pozitivní změnu. Rodinné vztahy se pod jejím vlivem ustálí tak, že budete mít konečně čas i na sebe.
Blíženci

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Poslední šanci na urovnání sporů s partnerem máte ráno. Po jedenácté se Venuše dostane do Panny. Pak se můžete snažit, ale už vás poslouchat nebude.
Rak

Rak (22.6. - 22.7.)

Vstup Venuše do Panny přivítáte s neskrývaným nadšením. Váš miláček pod jejím vlivem změní postoj, který k vám má, a konečně s vámi začne mluvit!
Lev

Lev ( 23.7. - 22.8.)

Mluvte o všem, co je zatím ještě otevřené! Merkur se dostal do trigonu s Jupiterem, což vám garantuje vstřícnost druhé strany a úspěch při vyjednávání.
Panna

Panna (23.8. - 22.9.)

Je nejvyšší čas, abyste dětem nakoupily všechno, co budou potřebovat do školy. Dětem se to sice vůbec nelíbí, ale na jejich námitky dát nesmíte.
Váhy

Váhy (23.9. - 23.10.)

Konečně pochopíte, jak srovnat něco, co se zatím nedařilo. Je ale potřeba, abyste to dělali nenápadně. Nikdo si toho nevšimne a nebude to komentovat.
Štír

Štír (24.10. - 22.11.)

Polední vstup Luny do Panny změní atmosféru zásadně k lepšímu. Konečně se s miláčkem přestanete hádat kvůli tomu, co za to ani náhodou nestojí.
Střelec

Střelec (23.11. - 21.12.)

Své rodiče můžete sice milovat, ale do všeho by vám mluvit neměli. Pokud vám partner říká, že to není ani správné, ani rozumné, má pravdu.
Kozoroh

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Jsou věci, které byste neměli komentovat. To, co řeknete, by sice bylo opravdu k věci, ale zároveň byste si tím udělali další zbytečné nepřátele.
Vodnář

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Polední vstup Venuše do Panny vás vyloženě potěší. Vaší neúspěšní ctitelé se konečně stáhnou a vám se do života vrátí tolik postrádaná pohoda a klid.
Ryby

Ryby ( 21.2. - 20.3.)

Vstup Venuše do vašeho partnerského sektoru uvítáte s nadšením. Konečně se můžete těšit na dny, kdy se přestanete hádat a začnete se bavit normálně.