Denní horoskop

Pro pozitivní a prosluněný den tu jsou denní horoskopy, které dokáží vykouzlit úsměv na tváři. Ano, díky nim má spousta lidí dobrou náladu, protože je dokáží ochránit před nepříjemnostmi. Věnují se aktuální prognóze na daný den pro určité znamení.

Horoskop pro den 18.04. 2019

Beran

Beran (21.3. - 20.4.)

Váš životní druh patří k lidem, kteří si myslí, že mají na všechno odpověď. Když však narazí na vás, zjistí, že v této disciplíně spadá mezi amatéry.
Býk

Býk (21.4. - 21.5)

S velikonočními nákupy to nepřehánějte. Vzhledem k planetárním energiím se dá čekat, že koledníků přijde letos podstatně lépe, než jste očekávali.
Blíženci

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Při úplňku ve Vahách byste se měli věnovat především partnerovi. Když vám tvrdí, že byste si měli promluvit, měli byste si na něj taky udělat čas.
Rak

Rak (22.6. - 22.7.)

Když se vám nějaký nápad na první pohled nelíbí, veďte to v patrnosti. Vypadá to, že se vaše intuice probudila a chrání vás před dalšími problémy.
Lev

Lev ( 23.7. - 22.8.)

Hned ráno si nachystejte argumenty, jimiž budete hájit svá rozhodnutí. Abyste své okolí přesvědčili, musíte je vycizelovat do posledního detailu!
Panna

Panna (23.8. - 22.9.)

Sestavte si jídelníček na svátky. Sepište si seznam všech nákupů, které musíte udělat. Většinu těchto věcí sice nosíte v hlavě, ale jistota je jistota...
Váhy

Váhy (23.9. - 23.10.)

Známých máte spoustu, ale kamarádů jenom pár. Zjistíte to ve chvíli, kdy budete něco potřebovat. Berte to jako velice cennou životní zkušenost.
Štír

Štír (24.10. - 22.11.)

Když se dětem něco nepovede, mávněte nad tím rukou. Bude to podstatně lepší, než kdybyste měli výchovné řeči, které by stejně nebraly moc vážně.
Střelec

Střelec (23.11. - 21.12.)

Kamarádi volají a chtějí, abyste se během Velikonoc viděli. Bude s tím trochu problém. Váš časový rozvrh je totálně nacpaný a oni se do něj nevejdou.
Kozoroh

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Naprostou náhodou pochopíte, že to, co vám vyprávěli rodiče a vy jste to brali jako pravdu, bylo ve skutečnosti trochu jinak. Velice vás to překvapí.
Vodnář

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Trochu problémů může být s dětmi. Ty mají pocit, že jim máte plnit veškerá přání. Nechápou, že byste na rozdíl od nich pracovali a máte všeho dost.
Ryby

Ryby ( 21.2. - 20.3.)

I když se vás něco netýká, je vám jasné, že se k tomu vyjádřit musíte. Když zůstanete mlčet, budete mít později pocit prošvihnuté životní příležitosti.