Denní horoskop

Pro pozitivní a prosluněný den tu jsou denní horoskopy, které dokáží vykouzlit úsměv na tváři. Ano, díky nim má spousta lidí dobrou náladu, protože je dokáží ochránit před nepříjemnostmi. Věnují se aktuální prognóze na daný den pro určité znamení.

Horoskop pro den 17.02. 2019

Beran

Beran (21.3. - 20.4.)

Odpoledne, kdy je Luna ve Lvu, připravte pro miláčka nějaké romantické překvapení. Bude skoro až dojatý, protože u vás na něco takového zvyklý není.
Býk

Býk (21.4. - 21.5)

To, co vám vypráví váš miláček, moc vážně neberte. Chce se před vámi prezentovat v co nejlepším světle, takže mu na realitě zase tak moc nezáleží.
Blíženci

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Bez výčitek svědomí si dopřejte intenzivní odpočinek. Hned ráno vyhlaste, že celý den strávíte v posteli a s knížkou. Pak to však musíte dodržet.
Rak

Rak (22.6. - 22.7.)

Hned ráno vám bude jasné, co máte dělat, abyste svého vysněného partnera konečně získali. Řiďte se instinktem, protože ten vás dneska nezklame.
Lev

Lev ( 23.7. - 22.8.)

Pozor si dejte na Kozorohy! Když se rozhodnou, že vás oblaží svou láskou, vůbec nepochopí, proč jste se tak skvělou životní šanci rozhodli odmítnout.
Panna

Panna (23.8. - 22.9.)

Představy, které o partnerovi máte, čas nemění. Když se nad vším zamyslíte, zjistíte, že je ještě lepší, než jste si na začátku vztahu mysleli.
Váhy

Váhy (23.9. - 23.10.)

To, co slyšíte, může být se skutečnou realitou ve velice příkrém rozporu. Uvědomte si to v momentě, kdy máte na slovech někoho jiného sami stavět.
Štír

Štír (24.10. - 22.11.)

Sextil mezi Venuší a Neptunem zásadně vylepší váš partnerský vztah. To, že je váš miláček skvělý, si nejenže uvědomíte, ale taky mu to řeknete nahlas.
Střelec

Střelec (23.11. - 21.12.)

Večer svého partnera nepoznáváte. Konečně ho napadne, že by se mohl zajímat o to, zda jste ve vztahu spokojení. Vy samozřejmě spokojení jste...
Kozoroh

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Sextil mezi Venuší a Neptunem vás nutí k zamyšlení. Naprosto nechápete, proč tak milujete člověka, který se k vám podle všech ukazatelů vůbec nehodí.
Vodnář

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Večer, kdy se Luna dostane do vašeho partnerského sektoru, soustředěně poslouchejte všechno, co vám váš partner říká. Je to neobyčejně důležité.
Ryby

Ryby ( 21.2. - 20.3.)

Při vaření nic nevymýšlejte. Vzhledem k Luně, která je v Raku, bude rodina nejspokojenější s klasickým receptem, který se v rodině dědí po babičkách.