Denní horoskop

Pro pozitivní a prosluněný den tu jsou denní horoskopy, které dokáží vykouzlit úsměv na tváři. Ano, díky nim má spousta lidí dobrou náladu, protože je dokáží ochránit před nepříjemnostmi. Věnují se aktuální prognóze na daný den pro určité znamení.

Horoskop pro den 11.12. 2019

Beran

Beran (21.3. - 20.4.)

Úvahy o nových začátcích mít můžete, ale k ničemu tam nebudou. Miláček jimi nebude ani trochu nadšený a vy nakonec usoudíte, že má vlastně pravdu.
Býk

Býk (21.4. - 21.5)

Konjunkce Venuše se Saturnem na vás působí pozitivně. Když vám partner něco rozmlouvá, nehádejte se, ale přemýšlejte, zda náhodou nemá ve všem pravdu.
Blíženci

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Večerní kvadratura mezi Lunou a Neptunem vám do cesty pošle lidi, kteří zcela nepokrytě lžou. U jiných jim to možná vyjde, ale vy jim naletět nesmíte.
Rak

Rak (22.6. - 22.7.)

Miláček má pocit, že by si vás měl trochu hlídat. Vůbec nechápe, že je to přesně to, co vás donutí, abyste nad nějakým románkem začali uvažovat.
Lev

Lev ( 23.7. - 22.8.)

I když by vám nějaká úprava skutečnosti prospěla, vy to neuděláte. Nelžete, protože byste si to nepamatovali a protože to považujete za nedůstojné.
Panna

Panna (23.8. - 22.9.)

Upřímně se snažíte o stabilizaci vašeho vztahu. Přesto přemýšlíte, zda to stejně vnímá i miláček a zda vy jenom zbytečně neplýtváte silami.
Váhy

Váhy (23.9. - 23.10.)

Alkoholu se celý den důsledně vyhýbejte. Je potřeba, abyste měli jasnou hlavu. I když to tak zprvu nevypadá, bude se večer jednat o důležitých věcech.
Štír

Štír (24.10. - 22.11.)

K lidem, které máte opravdu rádi, se chováte mírněji, než by bylo rozumné. Možná by bylo dobře, kdybyste před jejich chybami přestali zavírat oči.
Střelec

Střelec (23.11. - 21.12.)

Úvahy o tom, kam uložit přebytečné finance, jsou rozumné. Večer, který věnujete výběru vhodného investičního fondu, není v žádném případě ztracený.
Kozoroh

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Klidně řekněte miláčkovi i to, co by ho jindy spolehlivě vyvedlo z míry. Dnes se s tím však srovná rychle, efektivně a kupodivu i bez zbytečných scén.
Vodnář

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Miláček má pocit, že se mu moc nevěnujete. Vy si to sice uvědomujete, ale taky víte, že máte momentálně spoustu věcí, které musíte řešit přednostně.
Ryby

Ryby ( 21.2. - 20.3.)

Pokud má někdo pocit, že stačí, aby na vás zatlačil, a vy uděláte všechno, co chce, musíte mu vysvětlit, že je to sice jeho přání, ale že mu nevyjde.