Denní horoskop

Pro pozitivní a prosluněný den tu jsou denní horoskopy, které dokáží vykouzlit úsměv na tváři. Ano, díky nim má spousta lidí dobrou náladu, protože je dokáží ochránit před nepříjemnostmi. Věnují se aktuální prognóze na daný den pro určité znamení.

Horoskop pro den 21.05. 2024

Beran

Beran (21.3. - 20.4.)

O osudu svých přátel se dozvíte něco, co vám překvapí. Možná je i trochu politujete. Zároveň si však slíbíte, že něco takového už dál nepustíte.
Býk

Býk (21.4. - 21.5)

Zejména dopoledne si dejte pozor na žárlivé poznámky. Miláček by na ně reagoval způsobem, který by dosud příjemnou atmosféru spolehlivě pokazil.
Blíženci

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Dopoledne proběhne bez větších překvapení, ale odpoledne můžete narazit na člověka, který se vám omluví za jednání, kterým se vás kdysi dotkl.
Rak

Rak (22.6. - 22.7.)

Informace, které shodou hodně nepravděpodobných náhod získáte, si důkladně zapamatujte. Záhy zjistíte, že jsou užitečnější, než jste si mysleli.
Lev

Lev ( 23.7. - 22.8.)

Na zlomyslné poznámky, které na vaši adresu padnou, musíte zareagovat stejně zlomyslně. Získáte si tak úctu lidí, kteří vás dosud vážně nebrali.
Panna

Panna (23.8. - 22.9.)

Luna ve vašem sektoru komunikace vás vede k jasným a jednoznačným stanoviskům. Vyjadřujete se naprosto jasně a o kompromisech nechcete ani slyšet.
Váhy

Váhy (23.9. - 23.10.)

O své hodnotě přesvědčíte člověka, který o vás dosud jen pochyboval. Je to tak snadné, že se jen divíte, proč jste něco takového neudělali dřív.
Štír

Štír (24.10. - 22.11.)

Zásadní životní změny dokážete zvládnout tak, aby vám nedělaly zbytečné problémy. Nakonec zkonstatujete, že to bylo náročné, ale vy jste to přežili.
Střelec

Střelec (23.11. - 21.12.)

Pracovní spory jsou náročné a jen obtížně řešitelné. Právě proto bude lepší, když z práce, která vám nic nedává, přejdete co nejrychleji do jiné.
Kozoroh

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Vědomě se vyhýbejte lidem, kteří jsou zvyklí za každou cenu prosadit svou. V krizové situaci ale musíte trvat na svém a hájit svá vlastní stanoviska.
Vodnář

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Vaše vztahy jsou napjatější, než by se vám líbilo. Vy si jen vyberte, zda chcete zesilovat napětí, nebo zda chcete pracovat na jejich uvolnění.
Ryby

Ryby ( 21.2. - 20.3.)

Při Luně ve Štíru můžete reagovat zbytečně jedovatě i na co, co si to vůbec nezaslouží. Kdybyste se rozhodli, že se ovládnete, bude to lepší.