Denní horoskop

Pro pozitivní a prosluněný den tu jsou denní horoskopy, které dokáží vykouzlit úsměv na tváři. Ano, díky nim má spousta lidí dobrou náladu, protože je dokáží ochránit před nepříjemnostmi. Věnují se aktuální prognóze na daný den pro určité znamení.

Horoskop pro den 22.03. 2023

Beran

Beran (21.3. - 20.4.)

I když je Luna ve vašem znamení, nevnucujte lidem kolem sebe svou vůli. Když jim dovolíte, aby si závěry učinili sami, bude to daleko cennější.
Býk

Býk (21.4. - 21.5)

Obavy z dalšího vývoje situace ve vaší práci, mít nemusíte. I kdyby letěli všichni, vás se to netýká. Váš si váží a navíc vás opravdu potřebují.
Blíženci

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Než se rozhodnete, že někomu dáte něco zadarmo, dobře si to rozmyslete. Nezapomeňte, že lidé mají dojem, že to, co je zadarmo, žádnou cenu nemá.
Rak

Rak (22.6. - 22.7.)

Kamarády, kteří neuznávají sociální sítě, musíte v tomto směru motivovat. Když jim řeknete, že je to šance k častějšímu kontaktu, rádi se podvolí.
Lev

Lev ( 23.7. - 22.8.)

Je potřeba, abyste dětem vysvětlili,že jsou věci, o kterých se venku nemluví. Když to neuděláte, čeká vás během dne pár náročných až trapných chvilek.
Panna

Panna (23.8. - 22.9.)

Lidé, kteří si myslí, že mají pravdu, se chovají hodně sebejistě a hrdě. Vy jim však musíte vysvětlit, že jde o záležitost složitější, než si myslí.
Váhy

Váhy (23.9. - 23.10.)

Za svůj všeobecný přehled sklidíte opravdu upřímné uznání. Dokonce se dozvíte, že vás kvůli tomu obdivuje člověk, který jinak neuznává nikoho a nic.
Štír

Štír (24.10. - 22.11.)

Při Luně v Beranu se potřebujete opravdu aktivně projevovat. Přebytek energie byste pak večer měli využít pro opravdu intenzivní fyzické cvičení.
Střelec

Střelec (23.11. - 21.12.)

Schůzka, na níž vám opravdu záleží, dopadne přesně tak, jak jste si představovali a přáli. Průběh událostí máte ve svých rukou a vzít si ho nenecháte.
Kozoroh

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

To, že se nechcete zbytečně hádat, je vám ke cti. Doma to zvládnete, ale při pracovních sporech zjistíte, že něco takového prostě nedokážete.
Vodnář

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Když vás něco rozbolí, nemávejte nad tím rukou, ale berte to jako fakt, s nímž musíte něco dělat. Možná by bylo opravdu lepší, kdybyste šli k lékaři.
Ryby

Ryby ( 21.2. - 20.3.)

Večer si zkuste vsadit. Ve vašem sektoru majetku vlastního se setkává Luna s Jupiterem, což vám dává šanci, která je vyšší než ty, co jste měli dosud.