Horoskop lásky

Rádi byste věděli, zda vám hvězdy přejí a vy si budete užívat lásky? Potkáte toho pravého-tu pravou? Horoskop lásky vám napoví, kde hledat a co je pro vás nejlepší. Horoskopy lásky dokáží předpovědět i nejlepší okamžik pro založení rodiny.

Horoskopy lásky pro 39. týden 2023

Beran

Beran (21.3. - 20.4.)

Člověk, který bude mít tolik odvahy, aby kritizoval vašeho miláčka, se se zlou potáže. Jakmile z jeho strany pocítíte jen slabý závan takového jednání, postavíte se na jeho stranu způsobem, jehož intenzita vás samotné překvapí. Dáte mu jasně najevo, že vy o svém partnerovi můžete říkat, cokoli je vám libo, ale nikomu jinému to nedovolíte.
Býk

Býk (21.4. - 21.5)

V pondělí přemýšlejte, co vás u vašeho partnera vlastně drží. Závěry, ke kterým dospějete, budou opravdu zajímavé. Nakonec zkonstatujete, že to nic kromě zvyku není. V pondělí, kdy na vás působí trigon mezi Merkurem a Jupiterem, se najednou objeví někdo, kdo vás osloví. Vy si pak uvědomíte, že na vás právě sáhlo něco, co vám dává v lásce možnosti, na něž jste už skoro rezignovali.
Blíženci

Blíženci (22.5. - 21.6.)

V pondělí a v úterý, kdy je Luna ve Vodnáři, začnete o svém vztahu přemýšlet zcela jinak, než jste přemýšleli dosud. Pochopíte, že i váš partner potřebuje svobodu stejně bytostně, jako o ni usilujete vy. Když se rozhodnete, že mu jí dáte víc, než jste mu jí poskytovali dosud, bude to velice rozumné. Předejdete tak jeho výčitkám a řečem o tom, že si vy dovedete zařídit něco, co on nemá.
Rak

Rak (22.6. - 22.7.)

Počítejte s podstatně větší únavou, než bývá ta obvyklá. Když se pak miláček bez poznámek a hloupých dotazů sám od sebe ujme práce, na kterou vy už nemáte sílu, budete skoro až dojatí. Zejména v úterý a ve středu, kdy je Luna v Rybách, pochopíte, že máte vedle sebe člověka, který vám sice lásku neslibuje slovy, ale který pro vás udělá všechno, co se jenom dá.
Lev

Lev ( 23.7. - 22.8.)

Zásadní energií, se kterou si nemusíte zrovna moc vědět rady, na vás v pátek působí hodně napjatý vztah mezi Venuší a Uranem. Pod jeho vlivem máte sklon buď lásku vnucovat někomu, kdo o ni v podstatě nestojí, nebo ji naopak hodně tvrdě odpírat někomu, z koho by mohl být docela dobrý partner. Když si hned v pondělí slíbíte, že v lásce budete kromě emocí používat i rozum, bude to vynikající. Předejdete tak mnohým zbytečným problémům.
Panna

Panna (23.8. - 22.9.)

Kamarádi, kteří vám skoro až vnucují svého nezadaného příbuzného nebo spolupracovníka, to opravdu myslí dobře. Než ho odmítnete, měli byste se překonat a na schůzku s ním přece jenom vyrazit. Už první pohled vám dokáže, že to není tak zlé, jak jste si mysleli. Posléze připustíte, že i vás může potkat jackpot ve hře, od které jste nic zajímavého nečekali.
Váhy

Váhy (23.9. - 23.10.)

Na pozitivní zážitky v lásce se můžete těšit ve středu a ve čtvrtek, kdy je Luna ve vašem sektoru komunikace. Konečně dokážete s partnerem mluvit a být si jistí, že všemu, co mu říkáte, rozumí a že vaše slova do posledního detailu chápe. Hovor, který začne láskyplným ujišťováním o lásce, pak převedete na řešení nejrůznějších praktických záležitostí. K vašemu překvapení pochopí oboje...
Štír

Štír (24.10. - 22.11.)

Sny, které se vám zdají o vaší bývalé lásce, jsou neobyčejně návodné. Konečně pochopíte, že je přišel čas, kdy se s ním máte rozloučit a odstřihnout se od něj nejen v reálném životě, ale i v myšlenkách. Musíte si přiznat, že to, co jste si měli zde na této zemi dát, jste si poskytli. Teď musíte jít dál každý sám. Vy to zvládnete bez problémů. A po tom, jak si s tím poradí on, vám už nic není...
Střelec

Střelec (23.11. - 21.12.)

To, že ctíte tradice, ještě neznamená, že jim musíte podléhat i v případě, kdy se vám to ani trochu nehodí. Když miláček přijde s tím, že byste měli uspořádat velkolepou svatbu, sednete a všechno si nejdříve propočítáte. Když mu pak vysvětlíte, že jde o nápad, který by vás stál podstatně víc, než si můžete dovolit, bude nejdříve trochu vyvedený z míry. Pak ale sám uzná, že máte pravdu.
Kozoroh

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Když se už rozhodnete, že začnete v lásce dohánět zkušenosti, které jste dosud nestihli nebo odmítali nasbírat, je potřeba, abyste si k tomu především vybrali vhodného člověka. Zejména v pondělí a v úterý hrozí, že narazíte na někoho, s kým je vám dobře, ale s kým o lásce mluvit prostě nedokážete. Pak ale budete přemýšlet, zda pro vás zajímavý rozhovor není víc, než nezajímavá řeč o lásce a emocích.
Vodnář

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Člověk, který má pocit, že mu padnete po jeho prvním pokynu kolem krku a začnete plnit veškerá jeho přání, ani neví, jak se plete. Vaše zdrženlivé jednání ho velice překvapí. Byl si jistý, že uspěje a důvody vašeho sice laskavého, nicméně jednoznačného odmítnutí nechápe. Vy mu je vysvětlovat nehodláte. Je vám jasné, že byste mu měli co říct, ale nechcete se k tomu vracet.
Ryby

Ryby ( 21.2. - 20.3.)

Když konečně pochopíte, jak se obsluhuje domácí stroj nebo složitější počítačový program, který byl dosud doménou vašeho partnera, raději se mu s tím nechlubte. Hrozí, že by začal nahlas přemýšlet, zda ho budete vůbec k něčemu potřebovat a zda si nemá hledat jiné útočiště. Pravý šok by však přišel ve chvíli, kdy byste zjistili, že se tím trápí opravdu vážně...