Horoskop lásky

Rádi byste věděli, zda vám hvězdy přejí a vy si budete užívat lásky? Potkáte toho pravého-tu pravou? Horoskop lásky vám napoví, kde hledat a co je pro vás nejlepší. Horoskopy lásky dokáží předpovědět i nejlepší okamžik pro založení rodiny.

Horoskopy lásky pro 48. týden 2022

Beran

Beran (21.3. - 20.4.)

To, že je Luna ve vašem znamení právě o víkendu, se ukáže jako vaše velké plus. S její pomocí dokážete partnerovi říct přesně to, co od vás chce a potřebuje slyšet. O lásce mluvíte tak, aby ho ani na chvíli nenapadlo, že byste si z něj mohli dělat legraci. Ve středu mu pak umíte plány, které máte ohledně vašeho dalšího života, podat tak, že jimi bude bez přehánění nadšený.
Býk

Býk (21.4. - 21.5)

V pondělí a v úterý, kdy Luna prochází svobodomyslným Vodnářem, se ze strany svého miláčka dočkáte spousty zajímavých překvapení. Dozvíte se, že pro vás zcela samostatně a hlavně bez porady s vámi zakoupil buď prodloužený víkend, nebo rovnou dovolenou. Jindy byste si řekli, že zbytečně utrácí za něco, co nepotřebujete, ale teď ho za jeho nápad pochválíte.
Blíženci

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Zásadní vliv na vaše vztahy vyvíjí středeční harmonický vztah mezi Merkurem a Saturnem. S jeho pomocí se dokážete s partnerem domluvit na společných plánech tak, abyste byli oba spokojení. Kdybyste se ještě dohodli, že rovnou vytvoříte pro své zamýšlené aktivity závazný harmonogram, bude to ještě lepší. To důležité budete mít hotovo a budete se moci věnovat zajímavějším věcem.
Rak

Rak (22.6. - 22.7.)

Když se vám něco opravdu nepovede, měli byste si to nechat pro sebe. Váš miláček je sice zlatíčko a jedovaté poznámky by neměl, ale to nestačí. V jeho případě hrozí nebezpečí, že o vašem klopýtnutí rychle a se všemi podrobnostmi seznámí rodiče a sourozence. Celá záležitost by se pak stala objektem legrácek všech jeho příbuzných a známých. Obvykle jste sice tolerantní, ale toto by vám opravdu vadilo.
Lev

Lev ( 23.7. - 22.8.)

To, že dokážete s miláčkem najít společnou řeč, je pro vás oba neskutečně důležité. Díky svému pozitivnímu přístupu se dokážete domluvit na všem, co je potřeba. Kromě práce si ale najdete čas i na pár romantických chvilek. Ve čtvrtek si však dejte pozor na lidi, které jste kdysi odmítli. Kdyby usoudili, že se vám pomstí tak, aby to zabolelo, zcela jistě by se jim to povedlo.
Panna

Panna (23.8. - 22.9.)

Ve středu a ve čtvrtek, kdy Luna prochází vaším partnerským sektorem, se s miláčkem dokážete naprosto bez problémů domluvit skoro na všem. O trochu vzrušení se vám zejména ve čtvrtek postará napjatý vztah mezi Venuší a Marsem. Pod jeho vlivem dokážete na partnera žárlit i v situaci, kdy k tomu vlastně nemáte jediný objektivní důvod. Zkuste svou žárlivost mírnit, ale počítejte s tím, že se vám to moc dařit nebude.
Váhy

Váhy (23.9. - 23.10.)

To, že vás nedávno někdo odmítl, se teď ukazuje jako něco, co byste bez velkého přehánění mohli označit jako svou životní výhru. Když se k vám donese, co s ním prožívá jeho nynější partner, budete opravdu rádi, že si tehdy nevybral vás. V pondělí nebo v úterý můžete navíc čekat pozvání na rande od opravdu zajímavého a především vypočitatelného člověka.
Štír

Štír (24.10. - 22.11.)

Nic z toho, co se kolem vás děje, vás z míry nevyvede. Dokonce i svému miláčkovi dokážete vysvětlit, že opravdu není potřeba, aby se stresoval kvůli něčemu, co stejně nedokáže ovlivnit. Ve středu a ve čtvrtek, kdy Luna prochází vaším sektorem lásky a romantiky, si hlídejte pohledy, které vrháte na opačné pohlaví. Můžete mít sice dojem, že si jich nikdo nevšimne, ale je to omyl!
Střelec

Střelec (23.11. - 21.12.)

Zásadní pozitivní vliv přijde hned v pondělí, kdy na vás působí harmonický vztah mezi Marsem a Saturnem. Díky jeho energii dokážete partnerovi dát najevo nejen svou lásku, ale navíc ho i ujistit, že jste s ním ochotní a schopní vytvořit vztah, v němž se můžete jeden na druhého spolehnout. Moc romantické ujištění to sice není, ale váš miláček to potřebuje slyšet.
Kozoroh

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Nadšení, které jste pro miláčka cítili v době, kdy jste se seznámili, nemizí, ale spíše nabírá na síle. Zejména ve středu a ve čtvrtek si uvědomujete, že vám v něm život poslal člověka, který vás učí jinému pohledu na svět. V jeho společnosti si přestáváte myslet, že všechno je jenom samá práce. Místo toho se začínáte smát a společně s ním hledat něco, co vám vylepší náladu.
Vodnář

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Neptun, který jde pomalu vaším sektorem financí vlastních a kde se v neděli taky zastaví, vás inspiruje k velice zvláštnímu a pro vás nezvyklému myšlení. Pokud se o vás uchází někdo, o kom víte, že je opravdu náročný, přemýšlíte, zda byste si ho nezískali tím, že byste si ho naklonili nějakými drahými dárky. Naštěstí rychle pochopíte, že byste to sice mohli zkusit, ale dobře by to nedopadlo.
Ryby

Ryby ( 21.2. - 20.3.)

Váš vládce Neptun, který v neděli vytvoří kvadraturu s Venuší, vás chce v lásce přinutit k odložení veškerého zdravého rozumu a cestě za svými sny. Než však něco takového opravdu uděláte, měli byste přemýšlet nad následky. Ve vašem případě hrozí stav, kdy si vyberete člověka, který umí sice krásně mluvit, ale realita po jeho boku by vás totálně zklamala. Chcete to opravdu riskovat?