Horoskop lásky

Rádi byste věděli, zda vám hvězdy přejí a vy si budete užívat lásky? Potkáte toho pravého-tu pravou? Horoskop lásky vám napoví, kde hledat a co je pro vás nejlepší. Horoskopy lásky dokáží předpovědět i nejlepší okamžik pro založení rodiny.

Horoskopy lásky pro 43. týden 2019

Beran

Beran (21.3. - 20.4.)

To, že byste mohli svého miláčka hlídat, nebo o něm nějak zásadně pochybovat, vás ani nenapadne. Naopak! S chutí se s ním bavíte mimo jiné i o tom, kdo se mu líbí. Na to, abyste ho přímo upozorňovali na zvlášť kvalitní exempláře opačného pohlaví, to však ještě nevypadá. Žárliví sice nejste, ale i vaše pochopení pro partnerovy libůstky má své meze.
Býk

Býk (21.4. - 21.5)

Představa, že svého miláčka získáte tím, že mu vnutíte nějaký hodně drahý dar, je sice z vašeho hlediska pochopitelná, ale naprosto k ničemu. Neriskujte situaci, kdy se dozvíte, že jeho city nejsou na prodej. Když miláčkovi místo něčeho, co se dá zaplatit penězi, věnujete svou lásku a čas, který se penězi vyvážit nedá, prospěje to vašemu vztahu daleko víc.
Blíženci

Blíženci (22.5. - 21.6.)

S vaší láskou je tak trochu problém. S partnerem se sice hádat za žádných okolností nechcete, ale taky nedovolíte, aby mezi vámi vznikly nějaké zásadní rozpory. Trváte na tom, abyste si všechno vyjasnili - a to i v případě, kdy se partnerovi do žádné takové konfrontace nechce. Podaří se vám to až o víkendu, kdy bude Venuše ve vašem partnerském sektoru a kdy si vyjdete bez problémů vstříc.
Rak

Rak (22.6. - 22.7.)

V pondělí, kdy se ve vašem sektoru lásky odehrává novoluní, můžete celkem bez problémů odstartovat další příznivou a velice vzrušující kapitolu vašeho milostného života. Konečně se dočkáte chvíle, kdy na vás upře pozornost člověk, o kterém jste dosud jen marně snili. Dejte si však pozor, abyste se k němu nechovali až příliš vstřícně. Neriskujte, že byste ho přestali bavit.
Lev

Lev ( 23.7. - 22.8.)

Partner se ze všech sil snaží, abyste se nenudili. Vymýšlí stále něco nového a přemýšlí, co byste spolu měli ještě zažít. Když přijde s tím, že byste měli vyrazit na adventní výlet do ciziny, budete opravdu překvapení. Dobře víte, že podobné akce nemá rád. Je vám tedy jasné, že to navrhl jen kvůli vám a kvůli tomu, abyste si předvánoční období pořádně užili především vy.
Panna

Panna (23.8. - 22.9.)

Čtvrteční stacionární Merkur ve vašem komunikačním sektoru vám zásadně ulehčí život. S jeho pomocí se přestanete stydět za své názory. Navíc je dokážete partnerovi podat tak, aby se kvůli nim zbytečně nerozčiloval, ale aby o nich začal přemýšlet. Výsledkem bude prohloubené porozumění, které ve vztahu mezi vámi a vaším partnerem dosud chybělo.
Váhy

Váhy (23.9. - 23.10.)

O lásce, která na vás padne jako kámen z hodně velké výšky a totálně zpřehází veškeré vaše dosavadní hodnoty, můžete leda tak snít. Nic podobného vás ale nečeká. O víkendu, kdy už bude Venuše ve vašem sektoru komunikace, se ale můžete těšit na krásné chvíle, které prožijete s partnerem. Nebudete je trávit sexem, ale příjemnou a obohacující komunikací.
Štír

Štír (24.10. - 22.11.)

Ve středu, kdy se ve vašem znamení odehrává setkání Merkura s Venuší, si s partnerem naplánujte nějakou společnou akci. Měli byste však dbát, abyste ji plánovali ne podle svého, ale podle jeho vkusu. Respektujte jeho požadavky do té míry, že spolu nakonec zajdete do sushi baru nebo na jinou specialitu, kterou váš miláček zbožňuje, zatímco vy ji upřímně nesnášíte.
Střelec

Střelec (23.11. - 21.12.)

Opravdu chcete svůj vztah zachraňovat za každou cenu? Kdybyste celou záležitost nechali na víkend, kdy bude Venuše ve vašem znamení, a pak se podívali pravdě do očí, zjistíte, že vlastně už není nic, co byste zachraňovat měli. To, co mezi vámi a vaším partnerem bylo, už dávno vyvanulo. Je nejvyšší čas, abyste si to uvědomili a obrátili svůj život jiným směrem.
Kozoroh

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Ohledy na okolí nechte stranou! Když začnete přemýšlet, jak to udělat, aby váš nový vztah lidi z vašeho okolí moc nepřekvapil nebo nevyvedl z míry, bude to zbytečná ztráta času. Bude lepší, když jim to řeknete napřímo a bez vytáček. Zaprvé to podstatně víc odpovídá vašemu osobnímu stylu. Zadruhé tím pročistíte atmosféru. Všechno bude jasné a pro nedorozumění nevznikne prostor.
Vodnář

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Až do pátku budete pod silným planetárním tlakem a tedy v situaci, kdy vám hlava doporučuje jedno a srdce říká něco naprosto jiného. Možná by bylo nejlepší, kdybyste se smířili s tím, že se přes veškerou snahu dobře rozhodnout nedokážete. A kdo po vás vlastně chce, abyste se rozhodovali? Když v lásce a ve vztazích necháte všechno tak, jak to je, bude to nejlepší.
Ryby

Ryby ( 21.2. - 20.3.)

Všechno, do čeho se ve vztazích a v lásce zvlášť pustíte, dopadne buď dobře nebo ještě lépe. Středeční konjunkce mezi Merkurem a Venuší vás navíc donutí, abyste se zamysleli nejen nad svým partnerem, ale i nad další budoucností vašeho vztahu. Pokud usoudíte, že byste měli rodinu rozšířit o dalšího člena, je to velice rozumné. A taky na tom můžete začít hned pracovat!