Horoskop lásky

Rádi byste věděli, zda vám hvězdy přejí a vy si budete užívat lásky? Potkáte toho pravého-tu pravou? Horoskop lásky vám napoví, kde hledat a co je pro vás nejlepší. Horoskopy lásky dokáží předpovědět i nejlepší okamžik pro založení rodiny.

Horoskopy lásky pro 21. týden 2024

Beran

Beran (21.3. - 20.4.)

O tom, že byste mohli mít problémy s láskou, nechcete ani slyšet. Všem rádi a s chutí vysvětlujete, že máte milostné karamboly za sebou a teď se už jen těšíte za chvíle, kdy si budete užívat zaslouženou pohodu a ničím nerušený klid. Kdybyste svého miláčka dokázali přesvědčit, aby si nezvyklý klid užil spolu s vámi, je to záruka, že si život konečně vychutnáte naplno.
Býk

Býk (21.4. - 21.5)

Naděje na to, že se váš partnerský vztah, který byl dosud založen spíše na kamarádství a hlubokém přátelství, změní v pravou a pokud možno i vášnivou lásku, je stále silnější. Když miláčkovi dáte najevo, jak si to představujete, bez problémů se postará, abyste byli spokojení. Vy pak můžete přemýšlet, zda vás dosud jen napínal, nebo zda váš podnět opravdu potřeboval.
Blíženci

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Zatímco na začátku týdne si vaši pozornost vyžádají praktické činnosti a aktivity tak, že na lásku nebudete mít čas, ve čtvrtek před půlnocí se situace zásadně změní. Venuše se připojí ke Slunci, které ve vašem znamení už je, a postaví vám do cesty velice zajímavého člověka. Vy pak můžete přemýšlet, zda si s ním dopřejete dobrodružství, nebo zda si ho necháte napořád.
Rak

Rak (22.6. - 22.7.)

V pondělí, kdy jste ráno pod vlivem harmonického vztahu mezi Sluncem a Neptunem, si v myšlenkách dokážete vymodelovat partnera přesně podle svých snů a představ. Pak jak ale potřeba, abyste si uvědomili, že představa je jedna věc a realita druhá. Počítejte s tím, že váš objev bude mít k jedné dobré vlastnosti minimálně dvě další problematické.
Lev

Lev ( 23.7. - 22.8.)

Představa, že byste se o miláčka, kterého jste konečně získali, v další životní etapě přetahovali s jeho bývalým partnerem, který nedokáže žít ani s ním, ani bez něj, se vám ani trochu nelíbí. Pokud s ním máte žít, chcete život, kdy budete existovat v klidu, v pohodě a hlavně v ničím nerušené stabilitě. Když se mu to nelíbí, jasně mu dáte najevo, že se v takové situaci dokážete klidně obejít i bez něj.
Panna

Panna (23.8. - 22.9.)

Dnem, kdy se můžete těšit na lásku a na její překvapivě intenzivně silné projevy, je čtvrtek. V Býku se sejde Venuše s Jupiterem, což vám v tomto směru garantuje štěstí. Když se k nim přidá Neptun, posílí jak vaši aktivitu, tak intuici. Pak je docela možné, že skončíte ve zcela jiné náruči, než jste měli původně v úmyslu. Zároveň však zkonstatujete, že je to to pravé...
Váhy

Váhy (23.9. - 23.10.)

Lásku projevujete způsobem, který vašeho miláčka až zaskočí. Když se ho zeptáte, čím jste ho tak vyvedli z míry, dozvíte se, že od vás tak upřímná slova nečekal. Vy pak budete přemýšlet, zda máte v nastoupeném trendu pokračovat, nebo zda se máte spíše stáhnout a ponechat ho v iluzích o své andělské povaze a o tom, že je pro vás skutečnou a jedinou láskou vašeho života.
Štír

Štír (24.10. - 22.11.)

Lidé, kteří obdivují vaši sílu a chuť měnit od základů svůj život, vůbec nechápou, že i vaše výkonnost má své meze. Pokud se lásky týká, sami se k ničemu nenutíte, ale zato je kolem spousta lidí, kteří mají pocit, že jste sami už dost dlouho, a že byste si měli někoho najít. To, že jste sami vědomě a nikoho si hledat nehodláte, jim budete vysvětlovat jen hodně těžko.
Střelec

Střelec (23.11. - 21.12.)

Týden, během nějž se do vašeho partnerského sektoru přesune postupně Slunce, Venuše a nakonec v neděli i Jupiter, přináší do vašeho vztahu spoustu nových zajímavých podnětů. Konečně spolu dokážete nahlas a bez ostychu mluvit nejen o svých plánech, ale i o svých snech. Nakonec oba najednou pochopíte, že spolu dokážete uskutečnit i to, co by pro vás samotné zůstalo v rovině snů a představ.
Kozoroh

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Zásadní a pro lásku příznivý den bude ve vašem případě čtvrtek. Díky harmonickým planetárním vazbám Venuše, Jupitera a Neptuna se konečně dokážete volně a bez obav ze ztrapnění bavit s člověkem, který se vám už hodně dlouho líbí. Jde však o hovor, ke kterému se musíte odhodlat hned. Když řeč odložíte s tím, že nemáte čas nebo náladu, budete na podobnou šanci čekat dalších dvanáct dlouhých let!
Vodnář

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Když se ve druhé polovině týdne vzbudíte snem, co vám do života znovu vrátí člověka, kterého jste sice kdysi milovali, ale s nímž jste už hodně dlouho v kontaktu nebyli, zpozorněte. Teď je potřeba, abyste sebrali odvahu, kontakt na něj našli a oslovili ho jako první. Hned po první větě zjistíte, že váš sen měl bez přehánění kvality snu opravdu věšteckého a že je dobře, že jste mu zavolali.
Ryby

Ryby ( 21.2. - 20.3.)

V úterý a ve středu, kdy je Luna ve Štíru, především zbytečně neskrblete projevy vášní. Když bude miláček vědět, že o něj stojíte, zareaguje stejně intenzivně. Vy pak nebudete mít důvod, abyste o jeho lásce pochybovali. Velice zajímavý bude v tomto směru čtvrtek, kdy se ve vašem sektoru komunikace sejde Venuše s Jupiterem. Konečně poznáte, jak vypadá skutečné štěstí v lásce. Navíc se rozhodnete, že nikomu nedovolíte, aby vás o ně připravil.