Horoskop lásky

Rádi byste věděli, zda vám hvězdy přejí a vy si budete užívat lásky? Potkáte toho pravého-tu pravou? Horoskop lásky vám napoví, kde hledat a co je pro vás nejlepší. Horoskopy lásky dokáží předpovědět i nejlepší okamžik pro založení rodiny.

Horoskopy lásky pro 32. týden 2022

Beran

Beran (21.3. - 20.4.)

Nové začátky v lásce nejsou vůbec obtížné. Přesto je potřeba, abyste se drželi zdravého rozumu a nevyžadovali po sobě ani miláčkovi příliš. Když zapomenete na to, že jste ho chtěli porovnávat se svou bývalou láskou, bude to jen dobře. Jde o člověka, který si ve vašem životě zaslouží samostatné políčko. Když mu ho dáte, zůstane ve vašem životě hodně dlouho - a třeba i navždy.
Býk

Býk (21.4. - 21.5)

Než se rozhodnete, že svému novému objevu ukážete něco, co byste označili jako teplo domova, dobře si to rozmyslete. Při vašem nasazení, které uplatníte především o víkendu, hrozí, že se o něj začnete starat tak intenzivně, až pochopí, že on na starosti nemá vlastně vůbec nic. Pokud chcete tomuto negativnímu scénáři předejít, musíte být opatrní už teď!
Blíženci

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Doba, kdy Slunce prochází Lvem a tedy vaším partnerským sektorem, patří k těm nejkrásnějším, které můžete během roku zažít. Máte kolem sebe spoustu lidí, kteří vás mají rádi, a kteří vás uznávají. Kromě toho si náležitě vážíte citové stabilizace a toho, že se můžete vracet k miláčkovi. To, že si pak jen přejete, aby všechno ve stejném duchu pokračovalo i nadále, je naprosto přirozené.
Rak

Rak (22.6. - 22.7.)

Není divu, že po svých životních zkušenostech trváte na tom, že se budete ve všem, co se partnerského života týče, rozhodovat jenom a pouze vy sami. Právě proto zareagujete bouřlivě v momentě, kdy zjistíte, že partner rozhodl něco, co se týká vás obou, za vás. Miláček vám sice říká, že to se svými reakcemi přeháníte, ale vy víte, že právě hájíte svou svobodu a samostatnost.
Lev

Lev ( 23.7. - 22.8.)

Strach, který projevujete o partnerovu věrnost a obavy ze ztráty jeho lásky, jsou sice pochopitelné, ale neopodstatněné. Čím víc mu je budete dávat najevo, tím rychleji se ve vztahu stavíte na místo toho závislého a slabšího. Kdybyste místo toho od pátku do konce týdne využili Venuši ve svém znamení, a přesvědčili ho, že jste pro něj nepostradatelní, bude to lepší.
Panna

Panna (23.8. - 22.9.)

Opozice mezi Venuší a Plutem, která probíhá v úterý, je pro většinu vašich známých a zejména jejich vztahy opravdu náročnou zkouškou. Ve vašem případě však funguje jako skvělý katalyzátor. Pokud je váš vztah dobrý a má šance na příznivou budoucnost, můžete se s partnerem sice pohádat, ale oba to budete brát jako krok kupředu. Když však po hádce začnete uvažovat o rozchodu, je jasné, že hájit nemáte co.
Váhy

Váhy (23.9. - 23.10.)

To, že byste v lásce a ve vztazích vůbec byli moc rádi nad věcí a ve stavu, kdy byste na všechno dokázali reagovat lehce pohrdlivým úsměvem, ještě neznamená, že se vám to podaří. Zejména v úterý, kdy budete pod silným tlakem opozice mezi Venuší a Plutem, byste se měli podobného jednání vyvarovat. Pokud svého partnera naštvete, budete si ho později jen obtížně usmiřovat.
Štír

Štír (24.10. - 22.11.)

Když zjistíte, že partner buď něco neudělal, nebo na to totálně zapomněl, nedělejte kvůli tomu zbytečné drama. Berte to jako něco, co se teď stalo jemu, a co by se jindy mohlo stejně dobře přihodit i vám. Kdybyste pak víkend, kdy bude Luna v Rybách, dokázali využít k velkorysé omluvě s tím, že bude lepší, když na všechno svorně zapomenete, bude to z vaší strany ten správný tah.
Střelec

Střelec (23.11. - 21.12.)

Jsou věci, které nesmíte odkládat. Pokud v lásce nevyužijete pondělí, kdy je Luna ve vašem znamení, a kdy vám poradí, jak se máte s partnerem bavit a jak se s ním máte domluvit, hrozí, že se komunikace zastaví na bodu mrazu. Následně se sice Venuše dostane do Lva a atmosféru trochu uvolní, ale pořád to nebude ono. Když ale začnete s partnerem už v pondělí mluvit, můžete se těšit na týden, kdy si v lásce budete rozumět podstatně víc, než jste si rozuměli dosud.
Kozoroh

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

V úterý a ve středu, kdy je Luna ve vašem znamení, byste se paradoxně neměli soustředit na partnera, ale na sebe. Z vaší strany to není sobectví, ale z životních zkušeností získaná zkušenost. Dobře víte, že na to, aby byla v pohodě vaše rodina a tedy především váš partner, je především potřeba, abyste byli v pohodě vy. Když budete lásku a pohodu mít, dokážete ji bez problémů rozdat všem kolem...
Vodnář

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Je potřeba, abyste si kromě práce, povinností, návštěv rodiny i přátel, a všech ostatních aktivit, které se ve vašem případě pojí s létem a dovolenou, našli pár chvil, které můžete věnovat miláčkovi a aktivnímu vylepšování úrovně vašeho vztahu. I kdyby vám miláček řekl, že to není potřeba, a že nic takového nepotřebujete, protože je to stejně jen zbytečné utrácení peněz i času, musíte trvat na svém. Váš vztah po něčem takovém už dlouho přímo prahne!
Ryby

Ryby ( 21.2. - 20.3.)

V době, kdy Slunce prochází Lvem, většinou hrozí, že máte práce tolik, že lásku odsunete na druhou kolej. Letos by to však mohlo být jinak. Je jen potřeba, abyste do čtvrtečního večera, kdy je Venuše ve vašem sektoru lásky a romantiky, s partnerem mluvili a vysvětlovali mu, že pro klid a pohodu potřebujete být ve stavu, kdy jste si jistí nejen sami sebou, ale hlavně tím druhým. Pokud to pochopí, čeká vás ve vztahu pohoda a v lásce klid.