Horoskop lásky

Rádi byste věděli, zda vám hvězdy přejí a vy si budete užívat lásky? Potkáte toho pravého-tu pravou? Horoskop lásky vám napoví, kde hledat a co je pro vás nejlepší. Horoskopy lásky dokáží předpovědět i nejlepší okamžik pro založení rodiny.

Horoskopy lásky pro 16. týden 2021

Beran

Beran (21.3. - 20.4.)

Nové začátky, které vám vaše láska navrhuje, berte jako možnost, kterou byste měli vyzkoušet. Když to neuděláte, bude vás to dlouho mrzet. Pokud ale chcete, aby všechno dobře dopadlo, musíte celou akci správně načasovat. Ideální by bylo úterý, kdy Luna prochází vaším sektorem lásky a romantiky. Všechno by sice probíhalo rychleji, než jste zvyklí, ale zase byste byli spokojení.
Býk

Býk (21.4. - 21.5)

To, že pro svého miláčka budete vařit to nejlepší, co uvařit umíte, o úspěchu vaší milostné taktiky nerozhoduje. Naopak! V takovém případě hrozí, že se partner usoudí, že si vás nechá na vaření a na péči, zatímco na lásku si vybere někoho jiného. Kdybyste však intenzitu péče o jeho blaho trochu zmírnili, bude to jen dobře. Je to jediná možnost, jak ho přimět, aby pochopil, že váš vztah je záležitost vás obou a začal se snažit i sám.
Blíženci

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Pokud se před vámi chce partner předvádět jako drsný jedinec, který žádné ohledy nevyžaduje, ale sám taky žádné ohledy neposkytuje, můžete se leda zasmát. Kdyby přišlo na diskusi, klidně ho ujistěte, že jste se žádnými ohledy nepočítali. Bude překvapený, protože čekal, že se zachováte jako všechny jeho bývalé lásky. Ty v takové situaci začaly o city žebrat a nechápaly, že si tím ničí všechny šance.
Rak

Rak (22.6. - 22.7.)

Pokud chcete v lásce něco změnit, udělejte to v pondělí večer. Využijete jak energii Luny ve svém znamení, tak sílu, kterou poskytuje Slunce, Merkur a Uran z Býka. Partnerovi dokážete vysvětlit, že mu dokážete být jak všestranně skvělým partnerem, tak tím nejlepším kamarádem. Bude sice chvíli trvat, než mu to dojde, ale pak usoudí, že by to s vámi měl alespoň zkusit.
Lev

Lev ( 23.7. - 22.8.)

To, že si myslíte, že máte v citech všechno pod kontrolou, ještě neznamená, že to tak opravdu je. Platí to zejména pro pátek, kdy jste pod vlivem konjunkce mezi Venuší a Uranem. Pak hrozí, že se neovládnete a bez přemýšlení se vrhnete do milostného dobrodružství, zprvu to bude sice zábava, ale už v neděli pochopíte, že jste si právě zadělali na opravdu velký průšvih.
Panna

Panna (23.8. - 22.9.)

Čtvrteční večer, kdy je Luna ve vašem znamení, vám ve vztazích slibuje změny, na které jste už dlouho čekali. Váš miláček pochopí, že je potřeba, aby se vám věnoval víc, než dosud. Konečně mu dojde, že kamarády může mít sice rád, ale vás by měl mít ještě radši. V sobotu, kdy jste pod vlivem konjunkce mezi Merkurem a Uranem, spolu proberte všechno, co je pro vás opravdu důležité. Je to šance, která se hned tak opakovat nebude.
Váhy

Váhy (23.9. - 23.10.)

Když vám miláček řekne, že se u něj v práci děje něco, co ho naplňuje obavami, snažte se alespoň tvářit chápavě. Vyslechněte ho a ujistěte ho, že ho za všech okolností budete podporovat. Kdybyste mu řekli, že je vlastně dobře, že přijde o práci, protože bude mít alespoň víc času, aby se věnoval vám, může být jeho reakce velice prudká a pro vás nepříjemná.
Štír

Štír (24.10. - 22.11.)

Je potřeba, abyste se o jeho minulost začali zajímat víc a intenzivněji, než jste se zajímali dosud. Pokud se dozvíte, že jeho předchozí vztahy moc nefungovaly, nemůžete čekat, že to mezi vámi bude od počátku bez problémů. Když si uvědomíte, že může dojít k situaci, kdy se sice oba můžete snažit, ale přesto z toho nic dobrého nebude, bude to po jednodušší.
Střelec

Střelec (23.11. - 21.12.)

Smysl pro humor, který projevuje váš miláček, vám spolehlivě vyrazí dech. Máte pocit, že se chová tak, jak by se milovaný a milující partner chovat neměl. V takovém případě byste se však neměli urazit, ale požádat ho o vysvětlení. Když vám své myšlenkové pochody vysvětlí, budete sice překvapení, ale taky si řeknete, že se vlastně chová naprosto logicky.
Kozoroh

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Život vám mohou zásadně zkomplikovat vaši bývalí partneři - zvláště ti, kteří se domnívají, že na vás pořád ještě mají nějaké právo. Když zjistíte, že se snaží vašemu miláčkovi vysvětlit, že si s ním jen hrajete, protože ve skutečnosti stojíte jen o ně, měli byste se ozvat důrazně a nahlas. Obvykle sice skandály rádi nemáte, ale tentokrát to bez něj nepůjde.
Vodnář

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Pokud chcete v lásce něco změnit, nebo posunout k lepšímu, měli byste to zvládnout do pátečního poledne. Využijete tak pozitivní energii Marse, který prochází vaším sektorem lásky a romantiky, díky níž dokážete o své lásce mluvit tak, aby druhá strana pochopila, že svá vyznání lásky myslíte opravdu vážně. O víkendu pak nechejte city odpočívat a ve vztazích nic neměňte!
Ryby

Ryby ( 21.2. - 20.3.)

Veškeré pochybnosti, které jste ohledně svého partnera a síly jeho citů občas pociťovali, najednou zmizí. Ke zlomu přijde v pondělí dopoledne. Váš miláček se v kritické chvíli zachová tak, aby vám bylo jasné, že jste pro něj to nejdůležitější, co ho v životě potkalo. Když vám pak vysvětlí, že už nebude hledat nikoho jiného, protože vy jste naprosto dokonalí, budete naprosto spokojení.