Věštkyně Zdeňka

Vaše dítě by pro Vás mělo být tím nejdůležitějším člověkem k životě. Co Vaše dítě potká na cestě životem, je zčásti dáno už nyní. Ráda Vám sdělím, co jej čeká, čeho by se mělo v životě vyvarovat a jaké budou v budoucnu Vaše vztahy s Vaším dítětem.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Věštkyně Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru PORADNA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60
Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 63
Zašlete mi SMS ve tvaru PORADNA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 63

Jaké jsou Vaše časté dotazy, se kterými Vám pomáhám? 

  • Jak se bude Vašemu dítěti dařit ve škole, zda nebude mít problémy s prospěchem. 
  • Jak na tom Vaše dítě bude se vztahy
  • Co čeká Vaše dítě v pracovním životě a karieře.
  • Jak se v budoucnu bude vyvíjet vztah Vašeho dítěte k Vám. 

Ohlasy

Danacoco

Ráda bych paní Zdeňce poděkovala za řešení problému s mým synem. Už jsem byla bezradná. Moc jste mi pomohla a dala jste mi naději ve chvíli, kdy už to všichni vzdali a zlomili nad ním hůl. Jsem ráda, že jsem vás uposlechla. Měla jste pravdu. Chtělo to zatnout zuby a chvíli vydržet, neustoupit a výsledky se objevily. Dnes mohu napsat, že z nejhoršího jsme venku a syn je opět na té správné cestě. Ještě jednou děkuji.


Mirka129

Děkujeme za váš velmi podrobný výklad pro naše čerstvě narozené dítě. Určitě vás doporučím i svým známým a slibuji, že se budeme držet vašich rad.


iksman007

Paní Zdeňky jsem se před čtyřmi lety prostřednictvím online rozhovoru zeptal na svou novou školu. Rozhodoval jsem se mezi dvěma a musím říct, že jste měla pravdu, a to i v tom, že se nemám bát, že bych si zde nenašel nové přátele. I když jde o dívčí školu. A ano, jsem šťastný a úspěšný.


Katka89

Děkuji paní Zdeňce za její podrobný rozbor a trpělivost při jeho vysvětlování. Jste úžasná.


Štěpán

Děkuji za vaše rady. Dodala jste mi odvahu a jsem rád, že jsem to zkusil. Původně jsem to už vzdával. Byla to tedy velká challenge, ale dal jsem to a jen díky vám. Ještě jednou díky za mou lepší budoucnost.


Markéta

Paní Zdeňka mě povzbudila, všechno přesně popsala a já jsem jí za vše vděčná. Děkuji


Mirek

Paní Zdeňka ví, co dělá. Její rozbor budoucnosti mého dítěte mi vzal dech, zvlášť potom, když se začal postupně naplňovat. Nejprve jsem si to nechtěla připustit, ale když jsem dostala první výchovný políček, zarazila jsem se a zkusila jsem se řídit doporučeními. A ejhle, ono to fungovalo. Od té doby už nepochybuji a výklad neberu za plácání rukou do vody. Doporučuji


Janak

Chtěla jsem se s paní Zdenou vidět osobně, ale bohužel, nepodařilo se. I online však umí hotové divy. Velice si vážím toho, co dokáže. Hodně mi pomohla s mou budoucností.


Alena Chomutov

Chtěla bych paní Zdeně poděkovat za velmi důkladný výklad budoucnosti našeho dítěte. Je skutečně vidět, že paní Zdeňka si dává záležet a snaží se pomáhat lidem. Lidi jí nejsou lhostejní. Do svých výkladů vkládá své srdce a je to znát. Přeji jí hodně štěstí v práci i v životě. S pozdravem Alena z Chomutova


Betty z Kadaně

S paní Zdeňkou mám jen dobré zkušenosti. Nechali jsme si u ní vytvořit výklady pro naše tři děti a jsme spokojeni. Rozbory jsou jasné, výstižné a věcné. Vždy když jsem se na ni po čase obrátila, aby mi pomohla s nějakým problémem, s nímž jsme se u dětí potýkali, vždy ochotně a dobře poradila. Doporučuji Alžběta


Váš vzkaz