Kartářka Kateřina

Nejčastěji Vás zajímá budoucnost Vašeho vztahu a Vaší osudové lásky. Umím také odhalit nevěru, říci zda je Váš nový protějšek ten pravý a pomoci se správně rozhodnout, pokud vybíráte mezi více partnery. 

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILUJU datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60
Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 60
Zašlete mi SMS ve tvaru MILUJU datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 60

Jaké jsou Vaše časté dotazy, se kterými Vám pomáhám?

  • Zda Vás čeká osudová láska. 
  • Zda je ve Vašem aktuálním vztahu nevěra. 
  • Co k vám skutečně cítí váš protějšek, zda Vás miluje.
  • Zda se k Vám vrátí Váš bývalý partner.

Ohlasy

Pavel T

Děkuji paní Kateřině za ohromnou trpělivost, kterou se mnou měla. Je to úžasná žena s bohatými zkušenostmi, které mi pomohly vše pochopit a najít cestu v mém vztahu. Jsem opět šťastný. Upřímně ji ze srdce doporučuji.


Marie

Vyzkoušela jsem spoustu kartářek a jiných věštkyň, ale musím říct, že paní Kateřina je jednoznačně nejlepší, a proto vám ji doporučuji. Umí zcela jasně objasnit danou situaci, ukáže vám jaké máte možnosti a ví, jak to dopadne, když se rozhodnete pro danou věc. Nezavádí, mluví k věci. Ví o čem hovoří.


Carmen89

Děkuji, jsem velmi spokojená s poradenstvím výkladem, který byl podrobný.


Karel456

Doporučuji služby paní Kateřiny, vyzkoušel jsem a musím říct, že mne překvapila svým příjemným hlasem i svými zkušenostmi. Vyslechla mne a rozhovor s ní byl pro mne velmi přínosný.


Christie

Milá paní Kateřino, děkuji vám za vaše odpovědi na mé otázky. Hodně jste mi pomohla s mým trápením. Budu se držet vašich rad a až se dá všechno do pořádku, opět se vám ozvu. Jsem opět šťastná a je tomu jen díky vám.


DickRidi

Děkuji Kateřino, vaše věštba mi pomhla, ukázala mi správnou cestu.


Adam Timko

Nejsem zvyklý řešit své problémy s cizími lidmi, natož s kartáři, nejsem ani zvyklý psát recenze, ale v tomto případě mi to nedalo. Chci velmi poděkovat za vstřícnost paní Kateřiny, empatii a věcný přístup. Její výklad mi otevřel oči a řadu věcí jsem si díky tomu dokázal dát do spojitosti.


Jana z Kladna

Paní Kateřino, moc vám děkuji za váš výklad. Ani nevíte, jak jste mi pomohla v mé nelehké situaci. Děkuji vám za naději, světýlko na konci tunelu. A musím říct, že vaše předpovědi se začínají naplňovat.Ještě jednou děkuji. Přeji Vám jen to dobré. S láskou Jana


Klarihi

To, že je paní Kateřina dobrá věštkyně, není nic nového. Je to úžasná bytost s velkým srdcem, která dokáže pomoci, když je vám ouvej. Přesvědčila jsem se o tom. Děkuji za jí za pomoc, uklidnění i rady. Vřele doporučuji. Zachránila mi manželství.


Váš vzkaz