Věštkyně Katka

Věštění budoucnosti a pomoc lidem beru jako své životní poslání. Své věštecké nadání jsem objevila již v mládí a od té doby se snažím pomáhat lidem v těžkých životních situacích a díky věštbě nastínit vývoj budoucí situace. 

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Věštkyně Katka - Věštírna a věštění budoucnosti

Znamení Lev
Specializace Magie, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Věštění budoucnosti

Osud každého z nás je z části předurčen a s pomocí pokročilých věšteckých metod Vám mohu sdělit důležité životní události, které Vás čekají. Snažím se Vám vždy nejen sdělit budoucnost, ale také poradit s dalším rozhodováním, kdy Vám často až věštba sdělí důležité souvislosti a přivede Vás k jejich pochopení. 

Zašlete mi SMS ve tvaru ESO datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60
Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 61
Zašlete mi SMS ve tvaru ESO datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 61

Mezi Vaše nejčastější dotazy patří.

  • Co nového vás čeká v blízké i vzdálenější budoucnosti.
  • Zda potkáte nového partnera a jak se bude vyvíjet váš aktuální vztah. 
  • Co vás čeká v oblasti financí a pracovního života.
  • Jaké Váš čekají životní výzvy a jak se na ně připravit. 

Ohlasy

Iza

Děkuji vám paní Katko, přinesla jste mi do mého potemnělého života zase trochu světla a naděje. Už vím, že život má zase smysl a stojí za to bojovat a začínat od znova. Ať i vás anděl stráží.


Adam

Překvapilo mne, jak moc jste profesionální. Jste velmi empatická a laskavá. Umíte vše s citem sdělit, a to i přesto, že ty zprávy nejsou zrovna příjemné. Velice jste mě inspirovala a dodala mi odhodlání se vším se poprat.


Saša

Katko děkuji vám za všechny vaše rady, které jste mi dala. Škoda jen, že mi došel kredit a náš hovor byl přerušen, ještě vám zavolám. Ráda bych ještě něco zjistila. Děkuji. S pozdravem Alexandra


Edita

Dobrý den paní Katko, volala jsem vám 5.6.2018 okolo poledne a ráda bych vám poděkovala za rozhovor. Všechno, co jste mi řekla o mém příteli, bylo výstižné. Otevřela jste mi oči. Moc jste mi pomohla. Škoda, že jsem s vámi nemohla mluvit déle, protože mě vyrušila práce, ale ještě se vám určitě ozvu, protože mám ještě několik otázek, na které bych ráda věděla odpověď. Řekla jsem o vás i své mamince a i ta má v plánu se vám ozvat. Těším se na vaše rady přeji vám jen to dobré. Edita


Rózka78

Dobrý den, hovořili jsme spolu jen před malou chvillkou a já musím říct, že z toho hovoru mám neskonale dobrý pocit. Za všechno, co jsem se od vás dozvěděla, bych vám ráda poděkovala. Vaše informace byly přínosné a určitě se jimi budu řídit.


Nina

Dobrý den paní Katko, už jsem vám volala po třetí a ani tentokrát jste mě nezklamala. Měla jste naprostou pravdu. Jste úžasná. Přeji vám ať se vám daří.


Karolína

Přeji pěkný večer, rád bych se s vámi podělil se svou pozitivní zkušeností. Ještě nikdy jsem se nestřetla s takovým odborníkem ve svém oboru. Ještě jednou díky za vynaložené úsilí a péči.


Denisa

Dobrý večer, i já bych se ráda podělila se svými zkušenostmi s touto paní. I já musím potvrdit, že jsem se dopodud nesetkala s tak zkušenou a věcí znalou věštkyní, jakou je Katka. Její rady byly věcné a přínosné. Dala si záležet. Přeji jí všechno nejlepší.


Marcela

Děkuji za vaši pomoc i dobré rady. Přeji vám ať se vám daří a ať pomůžete ještě spoustě lidí. Marcela


Váš vzkaz