Věštkyně Karin

Vaše sny často obsahují důležitá sdělení, která bychom neměli ponechat bez povšimnutí. Napište mi ohledně přesného výkladu Vašeho snu a zjistíte jeho skutečný význam. 

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Věštkyně Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SNY datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60
Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 60
Zašlete mi SMS ve tvaru SNY datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 60

Často Vám pomáhám zodpovědět význam Vašeho snu z těchto hledisek. 

  • Co Vám ve snu bylo naznačeno, co to pro Vás znamená. 
  • Jaký přínos měl sen pro Vaši budoucnost, jak ji ovlivní. 
  • Jaký byl skrytý význam jednotlivých událostí, které se ve snu staly.
  • Zda se Vám sen bude opakovat a proč se tomu tak bude dít.

Ohlasy

Karla

Vážená paní Karin, moc jste mě potěšila vaší zprávou. Dala jste mi naději a víru v lepší zítřky. Děkuji


Ivetka21

Milá paní Karin, nedávno jsem se na vás obrátila s problémem ohledně nabídky, kterou jsem dostala ze zahraničí a vy jste mi řekla, že mám ještě počkat, že přijde ještě lepší nabídka. No, moc jsem tomu nevěřila, ale poslechla jsem. Nastala doba ticha, kdy jsem už začala pochybovat, zda jsem udělala dobře, ale po měsíci se vaše předpověď vyplnila. Vážně snová práce dorazila. Jsem spokojená, šťastná a to už jsem tomu skoro nevěřila. Za pochyby se musím omluvit a ještě jednou poděkovat. Přeji hodně zdraví. Iveta


Simonka

Paní Karin, udělala jste mi dnes velkou radost, když jsem našla vaši odpověď na mou otázku. Mé manželství se díky vám nadechlo.Už jsem začala rezignovat, ale nechtěla jsem, stále stojím o to, aby se naše manželství vzpamatovalo a vy jste mi dala naději, že je to možné. Děkuji, Simona.


Barčabenča

Milá paní Karin, děkuji mnohokrát za vaše odpovědi, rady a povzbuzení. Vaše odpověď byla sice krátká, ale trefná. Potvrdila jste jen to, co jsem si myslela. A už ani nepochybuju, že by se nemělo podařit to, co jste mi doporučila. Přeji i vám hodně štěstí.


Kika z Valašského Meziříčí

Dobrý den paní Karin, dlouho jsem váhala, jestli vám sem o svém zážitku napsat. Prosila jsem vás o radu a popravdě jsem byla zklamaná z odpovědi, kterou jsem dostala. To totiž vím, že až budu mít práci, tak se zase budu mít dobře, ale já bych chtěla práci, která se mi bude líbit a ne prostě obyčejnou práci, z níž bych zaplatila své dluhy, to radši budu bez práce.


Pavla

S paní Karin jsem v pravidelném kontaktu, vždy dbám jejich rad a doporučení a vždy se mi to oplatilo, a proto na tom nehodlám nic měnit. Vážím si přímost a upřímnost. Vaše rady jsou skvělé a vždy účinné, prostě k nezaplacení. Přeji vám, aby se vám dařilo a splnilo se vám vše, co si přejete.


Dorkavera

Přeji pěkný den, moc jste mi pomohla. Děkuji za vaše předpovědi, otevřela jste mi oči. Neviděla jsem, co jsem měla vidět a uvědomila jsem si díky tomu spoustu věcí. Přeji vám hodně štěstí.


Sísa

Milá paní Karin, moc se mi líbí vaše práce. Všechno, co řeknete, beru to vážně. A uposlechnu vašich rad, začnu se chovat jinak jako doposud. Je škoda, že si spoustu věcí neuvědomujeme a štěstí nám díky tomu utíká mezi prsty, jsem ráda, že jste mě na to upozornila. Sice nevím, jestli se mi to podaří zachránit, ale probrala jste mě a já proto udělám vše.


IKs

Paní Karino vaše výklady byly vždy stoprocentní. Už jsem na vás snad závislá. Přesná jsou totiž i vaše varování a už si netroufnu je nebrat vážně. Hodně mi pomohli a zachránila jste mě před průšvihy. Jsem ráda, že existují lidi, kteří se zabývají věcmi jako vy. Přeji vám hodně úspěchů.


Váš vzkaz