Minulé a budoucí životy

Článek na téma: Duchovní život, Esoterické vědy, Duchovní mystika, Osud,

Co se dělo dříve a skutečně naše duše žije déle, než tělo a převtěluje se stále dokola a dokola tak, že máme za sebou minulé životy, ale nejspíš budeme dále žít v novém, dalším životě? Téma minulých životů je dost kontroverzní, co se týče diskuzí, protože existují zarytí odpůrci něčeho takového, kteří tvrdí, že jakmile člověk zemře, odejde s ním a tak zemře i duše a něco jako převtělování rozhodně neexistuje.

Jak je to s reinkarnací?

Na druhou stranu jsou však lidí, příznivci teorie reinkarnace a také toho, že minulé životy prostě existují. Poukazují na to, že při hypnóze se několikrát ukázalo, že si lidé začali uvědomovat místa a činnosti, které dělali, které jim byli známé, ale skutečně v životě je nikdy dříve nedělali. Kdo chce, tomuto věří, kdo nechce, tak nemusí. Nikdo není nucen, ale pravdou je, že záhady prostě táhnou a přitahují pozornost, tak proč se tímto tématem přece jen trochu nezaobírat?

Popřít existenci minulých životů

Lze vůbec popřít zcela existenci minulých životů? Přece není přesně jasné, jak tomu je, nebyl dosud uveden žádný jasný důkaz o tom, zda k reinkarnaci dochází či nikoli, proč tedy na 100 % odmítat teorii, že něco takového mohlo být a stále může k tomu docházet? Občas se nám v životě stane, že se dostaneme na místo, na kterém jsme poprvé v životě, ale tak nějak jej známe, máme pocit, že jsme tak již byli. Není to zvláštní? Vysvětlení samozřejmě existují, ale proč ihned zcela odmítat tezi reinkarnace.

Co se děje s duší?

Jakmile zemřeme, pak tělo zaniká, to je jasné, ale co duše? Co se děje s ní? To pořád je záležitost neprobádá, respektive něco takového není možné pokusy ani nijak podobně zjistit, co se vlastně po smrti děje. Můžeme se jen domnívat a věřit, že ona duše dále žije, na nějakou dobu se ztratí ve vesmíru a po mnoha letech se převtěluje do nové osobnosti, která se narodí.

Zbloudilé duše

To jde ruku v ruce s teorií o zbloudilých duších, které se vyskytuje a tak nějak poukazuje na to, že jsou duše nadále živé, a s nimi se přece po smrti musí něco dít. Zbloudilým duším je nutno pomoci odejít z tohoto světa a jejich existence mezi námi se projevují často opakujícími se podivnostmi, jako je padající předměty bez příčiny, nebo samovolné zapínání elektrospotřebičů, nebo otvírání zavírání bez průvanu a i podivná světla ve tmě, kde je přece jen vše vypnuté.

Věřím v reinkarnaci

Stejně, jako nikdo nikoho nemůže nutit věřit v to, že reinkarnace existuje a tak i existence minulých životů, pak je nutné také odmítat, pokud někdo přesvědčuje, že prostě taková záležitost není možná. Vést diskuze o tomto tématu může být velice vášnivé a třeba i pobuřující, hodně sporné, ale prostě pokud budete v tuto možnost věřit, pak vám to stěží jen tak někdo sebere. Jsou to jen teze, které se stěží někdy podaří jasně a logicky vědecky vysvětlit.

Je dobré věřit v reinkarnaci

Důvodem, proč je dobré věřit v reinkarnaci a to, že to, co způsobíme v jednom životě, se nám v druhém vrátí je tak návodem, jak si věci můžou posunout kupředu, abychom se podle zásad chovali a tak si do budoucna, respektive pro svoji duši zajistili lepší život a to právě tím, že se budeme dobře chovat a tak budeme i pokorní, štědří, milý a držet se zásad slušného a dobrého chování.

To, co se děje je důsledek minulého života

Také se vám občas stává, že máte pocit, jako byste byli nějakým otloukáním a vše to špatné, co se děje, se děje proti vám? Jako by se spiknul svět, ale i vše ostatní proto vám a dělo se vám tak to nejhorší, co může? Že jste magnetem na potíže na neštěstí? To nemusí být zrovna náhoda, ale právě třeba i daň za minulý život, kdy jste byli šejdířem, který mátl a podváděl, takže se vám třeba právě proto všechno to zlé postupně vrací.

V životě máme jak špatná znamení, tak i ta dobrá. Záleží na nás, zda věříme pověrám a k srdci si bereme to, že pokud se něco jeví jako špatné znamení, pak se tomu vyhneme, anebo naopak bereme talismany a amulety pro ochranu sebe i svého okolí. Pro posílení vlastního dobrého pocitu a tak dále, je jistě dobré mít také ty „opěrné body“ v životě, které pozvednou tělo, mysl i odhodlání. Jaké jsou ty základní dobrá znamení, kterým obecně věří mnoho lidí.

Když spíme, sníme. Ne vždy se nám však zdá to, co by se nám líbilo. Často to jsou i pěkné noční můry. Přecházeli jste to, protože jste si mysleli, že s tím nejde nic udělat? Zapomeňte na to, co jste si doposud mysleli, že víte o spánku, protože všechno je jinak. I když se vám to může zdát neuvěřitelné, své sny můžete ovládat. A není to žádná novinka, tzv. lucidní snění totiž znali již staří Egypťané.

Poněkud zvláštním úkazem na naší planetě jsou diamanty, nejtvrdší nerosty, které sice dokážou zdobit každou dámu, ale bohužel mají i magickou moc v podobě nositele neštěstí.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Věštkyně Riana - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Vaši strážní andělé Vás provázejí celým životem. Andělská věštba Vám prostřednictvím andělských karet umožní napojení na Vaše anděly, které tímto můžete tak požádat o pomoc a podporu. Díky andělské věštbě se dozvíte, jaké je Vaše životní poslání a jaký je Váš skutečný osud, s jehož výzvami Vám budou andělé pomáhat. 

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 99
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 64
Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 99 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 64 Moje stránka, otázky a ohlasy

Budoucnost a to, co se stane nás většinou, jako zvídané lidské tvory nesmírně zajímá. Zvláště pak u významných životních kroků, které hodláme udělat. Máme kolikrát smýšlené pocity, jsme nervózní a moc by nás zajímalo, jak to vše vlastně dopadne.

Věštkyně Iveta - výklad karet Věštkyně Katka - Věštírna a věštění budoucnosti