Období Orla - Mayský kalendář

Článek na téma: Astrologie, Duchovní život, Horoskopy,

Období Orla podle Mayského kalendáře nastává v době od 15. 11. do 27. 11. Jde o období dlouhé 13 dnů. Jde tedy o poloviční dobu, než jak tomu bývá u klasického horoskopu. Co toto období říká?

Jak byste se měli chovat

Že byste se v tomto období se neměli spokojit s málem. Orel vás vyzývá, abyste se osvobodili od svých závislostí. Je to ideální doba proto, abyste se rozhodli žít lépe, nejlépe, jak dovedete. Můžete se pustit do hubnutí, přestat kouřit, neflámovat. Je to doba, kdy se vám mohou zdát velmi důležité sny. Takže vnímejte to, co se vám zdá. Své sny zapisujte a snažte si e vysvětlit. Pomoci vám v tom může i dobrý snář, který v tomto období mějte u postele.

Co byste neměli dělat

Nezneužívejte druhé a ani vy sami se nenechte zneužívat. Nemanipulujte s lidmi, a to ani když půjde o jejich dobro.  Cvičte jógu. Snažte se více poznat své tělo. Naučte se žít bez předsudků. Zaměřte se na své třetí, vnitřní, oko. Mimo toho všeho, vám orel doporučuje, abyste se milovali, co nejvíce můžete. Neztrácejte však čas lidmi, kde to je jen plýtvání energií. Vyhýbejte se skeptikům. Naslouchejte lidem s nohama pevně na zemi, mohou vám pomoci. Milujte své tělo i duši. Pečujte o sebe. Jezte kvalitní stravu, dopřejte si dostatek spánku, zajděte si ke kadeřníkovi i na kosmetiku. Prospěje vám i masáž.

Co byste naopak dělat měli

Nahlížejte do minulosti, přítomnosti i budoucnosti. Máte nějakou vizi? Chcete ji dosáhnout? Nezapomínejte na své sny. Soustřeďte se i na to, kde aktuálně jste. Mnohdy je důležitější cesta, než cíl. Nevzdávejte se. Nebojte se upravit své cíle.

Mnohdy dlouze přemýšlíme, jak si ve svém životě polepšit. Uvažujeme, jak svůj život můžeme změnit k lepšímu, kdy je ta nejvhodnější doba, abychom začali s něčím novým anebo skončili to, čemu dle vás již nějakou dobu bije hrana. Jen málo si přitom uvědomujeme, jak moc velký vliv na naše jednání mají fáze měsíce.

I v jednadvacátém století je na výklad dost rozporuplný pohled veřejnosti. Řada lidi se ho dokonce i bojí. Okolo tarotu také koluje řada mýtů a lží, které se snaží všechny zájemce o výklad zesměšnit a odradit. Je to ale holý nesmysl. Výkladu karet se bát nemusíte a rozhodně nejste ani směšní, nebo trapní, když si ho necháte udělat.

Potýkáte se s šéfy a zvažujete, jak jim přijít na kobylku? Někdy je to doopravdy těžké, občas se můžete doslova rozkrájet a stejně se nezavděčíte. Co s tím? Jistě, jistou variantou by byla změna zaměstnavatele, ale než tak učiníte, co kdybyste to zkusili jinak? Napadlo vás podívat se na vašeho šéfa z pohledu horoskopu? Možná vám to napoví, jak si pak takového nadřízeného naklonit.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Věštkyně Katka - Věštírna a věštění budoucnosti

Znamení Lev
Specializace Magie, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Věštění budoucnosti

Osud každého z nás je z části předurčen a s pomocí pokročilých věšteckých metod Vám mohu sdělit důležité životní události, které Vás čekají. Snažím se Vám vždy nejen sdělit budoucnost, ale také poradit s dalším rozhodováním, kdy Vám často až věštba sdělí důležité souvislosti a přivede Vás k jejich pochopení. 

Zašlete mi SMS ve tvaru ESO datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 99
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61
Zašlete mi SMS ve tvaru ESO datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 99 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61 Moje stránka, otázky a ohlasy

Osud, co je vlastně osud? Touto myšlenkou se zabývali filozofové i různí představitelé víry. Uvažují o něm i sami lidé. Existuje? Jaký je a jde nějakým způsobem změnit? S otázkou na svou budoucnost a osud se také obrací na věštce i kartáře.

Věštkyně Iveta - výklad karet Věštkyně Lenka - Horoskop na tento rok