Období Orla - Mayský kalendář

Článek na téma: Astrologie, Duchovní život, Horoskopy,

Období Orla podle Mayského kalendáře nastává v době od 15. 11. do 27. 11. Jde o období dlouhé 13 dnů. Jde tedy o poloviční dobu, než jak tomu bývá u klasického horoskopu. Co toto období říká?

Jak byste se měli chovat

Že byste se v tomto období se neměli spokojit s málem. Orel vás vyzývá, abyste se osvobodili od svých závislostí. Je to ideální doba proto, abyste se rozhodli žít lépe, nejlépe, jak dovedete. Můžete se pustit do hubnutí, přestat kouřit, neflámovat. Je to doba, kdy se vám mohou zdát velmi důležité sny. Takže vnímejte to, co se vám zdá. Své sny zapisujte a snažte si e vysvětlit. Pomoci vám v tom může i dobrý snář, který v tomto období mějte u postele.

Co byste neměli dělat

Nezneužívejte druhé a ani vy sami se nenechte zneužívat. Nemanipulujte s lidmi, a to ani když půjde o jejich dobro.  Cvičte jógu. Snažte se více poznat své tělo. Naučte se žít bez předsudků. Zaměřte se na své třetí, vnitřní, oko. Mimo toho všeho, vám orel doporučuje, abyste se milovali, co nejvíce můžete. Neztrácejte však čas lidmi, kde to je jen plýtvání energií. Vyhýbejte se skeptikům. Naslouchejte lidem s nohama pevně na zemi, mohou vám pomoci. Milujte své tělo i duši. Pečujte o sebe. Jezte kvalitní stravu, dopřejte si dostatek spánku, zajděte si ke kadeřníkovi i na kosmetiku. Prospěje vám i masáž.

Co byste naopak dělat měli

Nahlížejte do minulosti, přítomnosti i budoucnosti. Máte nějakou vizi? Chcete ji dosáhnout? Nezapomínejte na své sny. Soustřeďte se i na to, kde aktuálně jste. Mnohdy je důležitější cesta, než cíl. Nevzdávejte se. Nebojte se upravit své cíle.

Každý rok 17. března se v Irsku slaví jeden z jejich velkých svátků, známý jako svátek svatého Patrika. Býval to duchovní, který v Irsku působil v pátém století našeho století. Dle pověr do země přinesl Křesťanství. Datum svátku je spojeno s datem jeho smrti.

Chiron 17. 4. 2018 vstoupil do znamení Beranů, v němž setrvá až do 25. 9. 2018, do Berana se pak ještě vrátí 18. 2. 2019, kdy již v tomto znamení zůstane až do 19. 6. 2019. Nakonec se ještě do znamení Berana dostane opět 17. 9. 2026, v němž zůstane až do 14. 4. 2027.

Jistě jste již někdy symbol Božího oka spatřili. Pravidelně se symbol Božího oka objevuje na oltářích a freskách uvnitř chrámů a kostelů, kromě toho tento symbol však najdete i jinde, mimo jiné jej najdete i v cikánských kartách. Víte však, co tento poněkud tajemný symbol, který provází lidi snad od nepaměti znamená?

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Věštkyně Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru PORADNA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63
Zašlete mi SMS ve tvaru PORADNA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63 Moje stránka, otázky a ohlasy

I v jednadvacátém století je na výklad dost rozporuplný pohled veřejnosti. Řada lidi se ho dokonce i bojí. Okolo tarotu také koluje řada mýtů a lží, které se snaží všechny zájemce o výklad zesměšnit a odradit. Je to ale holý nesmysl. Výkladu karet se bát nemusíte a rozhodně nejste ani směšní, nebo trapní, když si ho necháte udělat.