Období Orla - Mayský kalendář

Článek na téma: Astrologie, Duchovní život, Horoskopy,

Období Orla podle Mayského kalendáře nastává v době od 15. 11. do 27. 11. Jde o období dlouhé 13 dnů. Jde tedy o poloviční dobu, než jak tomu bývá u klasického horoskopu. Co toto období říká?

Jak byste se měli chovat

Že byste se v tomto období se neměli spokojit s málem. Orel vás vyzývá, abyste se osvobodili od svých závislostí. Je to ideální doba proto, abyste se rozhodli žít lépe, nejlépe, jak dovedete. Můžete se pustit do hubnutí, přestat kouřit, neflámovat. Je to doba, kdy se vám mohou zdát velmi důležité sny. Takže vnímejte to, co se vám zdá. Své sny zapisujte a snažte si e vysvětlit. Pomoci vám v tom může i dobrý snář, který v tomto období mějte u postele.

Co byste neměli dělat

Nezneužívejte druhé a ani vy sami se nenechte zneužívat. Nemanipulujte s lidmi, a to ani když půjde o jejich dobro.  Cvičte jógu. Snažte se více poznat své tělo. Naučte se žít bez předsudků. Zaměřte se na své třetí, vnitřní, oko. Mimo toho všeho, vám orel doporučuje, abyste se milovali, co nejvíce můžete. Neztrácejte však čas lidmi, kde to je jen plýtvání energií. Vyhýbejte se skeptikům. Naslouchejte lidem s nohama pevně na zemi, mohou vám pomoci. Milujte své tělo i duši. Pečujte o sebe. Jezte kvalitní stravu, dopřejte si dostatek spánku, zajděte si ke kadeřníkovi i na kosmetiku. Prospěje vám i masáž.

Co byste naopak dělat měli

Nahlížejte do minulosti, přítomnosti i budoucnosti. Máte nějakou vizi? Chcete ji dosáhnout? Nezapomínejte na své sny. Soustřeďte se i na to, kde aktuálně jste. Mnohdy je důležitější cesta, než cíl. Nevzdávejte se. Nebojte se upravit své cíle.

Důležitou součást magie tvoří amulety, které mají svou mocnou silou, magickou energií, ochránit svého majitele před pohromami a zlými vlivy. A kromě toho dokáže i spoustu špatného od nositele odvrátit.

I v jednadvacátém století je na výklad dost rozporuplný pohled veřejnosti. Řada lidi se ho dokonce i bojí. Okolo tarotu také koluje řada mýtů a lží, které se snaží všechny zájemce o výklad zesměšnit a odradit. Je to ale holý nesmysl. Výkladu karet se bát nemusíte a rozhodně nejste ani směšní, nebo trapní, když si ho necháte udělat.

Oheň, odvěký významný symbol

Oheň, jeden z nejvýznamnějších živlů života, vždy patřil k významným symbolům, které nás doprovází snad od vzniku světa. Jde o jeden ze 4 prvků bez nichž bychom nemohli existovat.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILUJI datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 99
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60
Zašlete mi SMS ve tvaru MILUJI datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 99 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60 Moje stránka, otázky a ohlasy

Výzkumy prokázaly, že meditace podporuje pocit štěstí a pomáhá k úspěšnému životu.

Meditace tedy není rozmarem, ale důležitým prostředkem k tomu, jak si udržet a upevnit své zdraví a štěstí. Jejím cílem je především zklidnění, vyčištění hlavy a získání nadhledu. Někdy se do této kategorie řadí i rozumové přemítání nebo denní snění.

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy Věštkyně Lenka - Horoskop na tento rok