Období Orla - Mayský kalendář

Článek na téma: Astrologie, Duchovní život, Horoskopy,

Období Orla podle Mayského kalendáře nastává v době od 15. 11. do 27. 11. Jde o období dlouhé 13 dnů. Jde tedy o poloviční dobu, než jak tomu bývá u klasického horoskopu. Co toto období říká?

Jak byste se měli chovat

Že byste se v tomto období se neměli spokojit s málem. Orel vás vyzývá, abyste se osvobodili od svých závislostí. Je to ideální doba proto, abyste se rozhodli žít lépe, nejlépe, jak dovedete. Můžete se pustit do hubnutí, přestat kouřit, neflámovat. Je to doba, kdy se vám mohou zdát velmi důležité sny. Takže vnímejte to, co se vám zdá. Své sny zapisujte a snažte si e vysvětlit. Pomoci vám v tom může i dobrý snář, který v tomto období mějte u postele.

Co byste neměli dělat

Nezneužívejte druhé a ani vy sami se nenechte zneužívat. Nemanipulujte s lidmi, a to ani když půjde o jejich dobro.  Cvičte jógu. Snažte se více poznat své tělo. Naučte se žít bez předsudků. Zaměřte se na své třetí, vnitřní, oko. Mimo toho všeho, vám orel doporučuje, abyste se milovali, co nejvíce můžete. Neztrácejte však čas lidmi, kde to je jen plýtvání energií. Vyhýbejte se skeptikům. Naslouchejte lidem s nohama pevně na zemi, mohou vám pomoci. Milujte své tělo i duši. Pečujte o sebe. Jezte kvalitní stravu, dopřejte si dostatek spánku, zajděte si ke kadeřníkovi i na kosmetiku. Prospěje vám i masáž.

Co byste naopak dělat měli

Nahlížejte do minulosti, přítomnosti i budoucnosti. Máte nějakou vizi? Chcete ji dosáhnout? Nezapomínejte na své sny. Soustřeďte se i na to, kde aktuálně jste. Mnohdy je důležitější cesta, než cíl. Nevzdávejte se. Nebojte se upravit své cíle.

Mandaly jsou nadkulturním symbolem magického kruhu. Jeho slovo pochází ze sanskrtu. Kde a kdy se vzaly, není známo, byly tu však s námi již v paleolitu. Objevují se v půdorysech staveb Egypta, Babylonu i Jávy.

Je krásné snít a mít tajná přání, ale ještě lepší je, si je plnit. Přestaňte vzdychat a mávat rukou. Konec výmluv! Nikdy nebyla vhodnější doba pro plnění snů než nyní. Jste tu proto, abyste byli šťastní a prožili svůj život tak, jak chcete vy. Nebo se aspoň té představě, co nejvíce přiblížili.

Po dlouhá léta bylo na sebelásku nahlíženo jako na vadu, nebo něco, co je znakem ješitnosti a velkého sobectví. Výchovně nás odnaučovali se milovat s obavou, abychom snad nepůsobili arogantně nebo egocentricky. A vskutku se jim to povedlo. Na světě žije ohromné procento lidí, kteří se nenávidí, nevěří si a celý svět kvůli tomu vidí černě a negativně. Neuvědomují si, že sebeláska vážně není žádná vada!

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Věštkyně Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SNY datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 99
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60
Zašlete mi SMS ve tvaru SNY datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 99 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60 Moje stránka, otázky a ohlasy

“Největším jedem života je sebelítost.”
  Vladimír Páral

Občas tomu tak je, jednou jdeme nahoru a jindy zas dolů. Někdy si s námi život umí doopravdy pohrát a někdy je i velmi krutý. Jednou za čas máme všichni nárok propadnout skepsi, nikdy by však tento stav neměl probíhat dlouho.

Věštkyně Katka - Věštírna a věštění budoucnosti Věštkyně Iveta - výklad karet