Období Orla - Mayský kalendář

Článek na téma: Astrologie, Duchovní život, Horoskopy,

Období Orla podle Mayského kalendáře nastává v době od 15. 11. do 27. 11. Jde o období dlouhé 13 dnů. Jde tedy o poloviční dobu, než jak tomu bývá u klasického horoskopu. Co toto období říká?

Jak byste se měli chovat

Že byste se v tomto období se neměli spokojit s málem. Orel vás vyzývá, abyste se osvobodili od svých závislostí. Je to ideální doba proto, abyste se rozhodli žít lépe, nejlépe, jak dovedete. Můžete se pustit do hubnutí, přestat kouřit, neflámovat. Je to doba, kdy se vám mohou zdát velmi důležité sny. Takže vnímejte to, co se vám zdá. Své sny zapisujte a snažte si e vysvětlit. Pomoci vám v tom může i dobrý snář, který v tomto období mějte u postele.

Co byste neměli dělat

Nezneužívejte druhé a ani vy sami se nenechte zneužívat. Nemanipulujte s lidmi, a to ani když půjde o jejich dobro.  Cvičte jógu. Snažte se více poznat své tělo. Naučte se žít bez předsudků. Zaměřte se na své třetí, vnitřní, oko. Mimo toho všeho, vám orel doporučuje, abyste se milovali, co nejvíce můžete. Neztrácejte však čas lidmi, kde to je jen plýtvání energií. Vyhýbejte se skeptikům. Naslouchejte lidem s nohama pevně na zemi, mohou vám pomoci. Milujte své tělo i duši. Pečujte o sebe. Jezte kvalitní stravu, dopřejte si dostatek spánku, zajděte si ke kadeřníkovi i na kosmetiku. Prospěje vám i masáž.

Co byste naopak dělat měli

Nahlížejte do minulosti, přítomnosti i budoucnosti. Máte nějakou vizi? Chcete ji dosáhnout? Nezapomínejte na své sny. Soustřeďte se i na to, kde aktuálně jste. Mnohdy je důležitější cesta, než cíl. Nevzdávejte se. Nebojte se upravit své cíle.

Drahé kameny se k léčbě používají již po staletí. Mimo to slouží i k ochraně a magii. Jde o silný nástroj Feng Shui. Podporují duchovní vlastnosti člověka. Dokáží zvýšit romantiku, relaxaci, bohatství a odolnost i mnoho dalšího. Zde je šest drahokamů, které vám v běžném životě mohou dobře posloužit.

Cikánský kočovný národ v minulosti budil sám o sobě tajemno. Mnoho lidí čekalo, až tito kočovníci přijedou k nim do vsi a oni si budou moci nechat věštit budoucnost, ale také výklad karet anebo zjistit, co v životě změnit, kde se ukrývají silné a slabé stránky. Proto snad nikoho ani nemůže překvapit, že existuje také cikánský horoskop, jehož původ tak úplně znám není, kromě toho, že pochází právě od tohoto kočovného národa.

Původní obyvatelé nového kontinentu, Nového světa, tedy Indiáni, také věřili, že období času a data narození, mají vliv na osobnost, díky čemuž se projeví vlastnosti jedince a na čem tak dále může stavět, co podporovat v rozvoji a v čem zase předem utlumit přirozenou touhu negativismu. Nicméně oproti klasickému znamení zvěrokruhu podle slunečního znamení, mají Indiáni své vlastní, vlastní horoskop.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Věštkyně Riana - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Vaši strážní andělé Vás provázejí celým životem. Andělská věštba Vám prostřednictvím andělských karet umožní napojení na Vaše anděly, které tímto můžete tak požádat o pomoc a podporu. Díky andělské věštbě se dozvíte, jaké je Vaše životní poslání a jaký je Váš skutečný osud, s jehož výzvami Vám budou andělé pomáhat. 

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 99
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 64
Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 99 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 64 Moje stránka, otázky a ohlasy

Spokojený život je velmi úzce spojen s pocitem štěstí. Není nic špatného o sobě občas zapochybovat, horší na tom ale je, že procento nespokojených v poslední době přibývá. Čím to je? A co s udělat, aby váš život byl spokojený?

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy Věštkyně Lenka - Horoskop na tento rok