V čem vynikáte podle hvězd

Článek na téma: Astrologie, Horoskopy,

Každé znamení zvěrokruhu něčím vyniká. Jedni jsou skvělí řečníci, jiní perfektní manažeři a další ohromní optimisti. Víte, v čem vyniká zrovna to vaše znamení?

Berani

Zrozenci ve znamení Berana nás umí překvapit svou pevnou vůlí a bojovností, s níž se umí porvat s každým problémem. Obdivuhodné je u nich i to, že pokud to tak cítí, nečiní jim věci ukončit a odejít. Hvězdy jim byly nakloněny a dali jim i sílu na to, aby se po pádu opět zvedli.

Býci

Býci vynikají svou klidnou a vyrovnanou povahou. Jsou to skvělí stratégové, kterým nechybí výdrž a schopnost dotáhnout věci do vytyčeného cíle. I v té nejkritičtější chvíli nepanikaří, jen se plně soustředí na to, jak se z problému dostat. Ocenit u nich musíme i jejich velké srdce, praktičnost, takt a přirozenou inteligenci.

Blíženci

Blíženci vynikají svým pozitivním pohledem na svět. Jsou to ohromní optimisté. Na nic si nestěžují a skvěle se přizpůsobují dané situaci. Rádi a hodně mluví, ale nejsou to žádní mluvkovkové. Jejich komunikační schopnosti jsou úžasné. Nehádejte se s nimi, protože prohrajete, jsou to totiž mistři hádek. Všechny rádi vyslechnou, mají rádi vlastní pohled na situaci a svůj názor za každou cenu neprosazují. Jejich univerzálnost je pro ně nejspíše tím největším darem a mnohdy se díky tomu dostanou až na vrchol.

Raci

Raci oplývají velkou citlivostí, empatií a soucitem. Jsou skvělými vrbami, které dokáží vyslechnout, pochopit i povzbudit. Žádné jiné znamení není lepším kamarádem. Nesnese nespravedlnost, útlak a posměch. Vztahy a rodina jsou pro ně velmi důležité.

Lvi

Lvi jsou ohromní stratégové. Vynikají svou vynalézavostí a dobrým řešením obtížných situací. Slovo “nejde” od nich nikdy neuslyšíte. Lvi mají skvělé organizační schopnosti, jsou podnikaví, spolehliví, velkorysí a rádi dělají svým blízkým radost.

Panny

Panny patří k těm nejspolehlivějším znamením zvěrokruhu. Jsou klidní, rozhodní, ani v krizích nepanikaří. Poradí si i s komplikovanými situacemi. Svůj život mají naplánovaný do toho nejmenšího detailu. Panny vynikají svou praktičností i touhou po vzdělání.

Váhy

Znamení vah vyniká ve své přizpůsobivosti, smyslu pro spravedlnost a přirozené inteligenci. Jejich dalším plusem je i dobrá přizpůsobivost. Nemají problém se seznamovat a propojovat lidi s různými názory. Problémy zdárně vybalancuje a uhladí.

Štíři

Štíři jsou velmi silní tvorové se silnou vůlí a dobrou vytrvalostí.Typická je pro ně i odvaha, houževnatost, schopnost postavit se z padnutí na kolena a jít zas dál. Jsou to ohromní workoholici, pro něž je práce ohromně důležitá.

Střelci

Střelci vynikají svou soběstačností a upřímností. Jsou to veselí a optimističtí lidé, kteří milují svou nezávislost. Rádi cestují a zažívají různá dobrodružství.

Kozorozi

Kozorozi vynikají svou pracovitostí, dobrými organizačními schopnostmi, zodpovědností a spolehlivostí.

Vodnáři

Vodnáři podle hvězd vynikají svým myšlením. To je doopravdy obdivuhodné. Nebojí se budoucnosti, jdou vstříc novým zítřkům. Vodnáři jsou velmi chytří a vynalézaví. Mají hlavu plnou nápadů. Myslí pozitivně, holdují spravedlnosti, toleranci a nezávislosti. Otvírají se novým možnostem. Neúspěch ho nikdy nezlomí. Věří sami sobě.

Ryby

Není lepšího znamení pro sociální sféru než ryby. Jsou velice soucitné. Pomohou, pochopí, věří své intuici. Umí se dobře přizpůsobit. Spoustu věcí neřeší, nechají se nést tam, kde je voda zanese.

Ceres je první objevenou trpasličí planetkou. Objevena byla v roce 1801. Patří v astrologii k těm nejdůležitějším planetkám. Svou charakteristikou se podobá Merkuru. V horoskopech má proto blíženecké vlastnosti. V horoskopech se objevuje u mentálně postižených dětí anebo u těch dětí, které budou mít obtíže s počítáním.

Chiron 17. 4. 2018 vstoupil do znamení Beranů, v němž setrvá až do 25. 9. 2018, do Berana se pak ještě vrátí 18. 2. 2019, kdy již v tomto znamení zůstane až do 19. 6. 2019. Nakonec se ještě do znamení Berana dostane opět 17. 9. 2026, v němž zůstane až do 14. 4. 2027.

Rok 2019 přeje lásce. Nejenže se v této době Jupiter posunuje do znamení Střelce, který srdce nabíjí pozitivismem, ale jsou tu i další dvě planety, které budou pozitivně ovlivňovat váš milostný život. Jde o planety Mars a Venuše.

Rok 2019 slibuje oživení i ve vztazích, které jsou spolu dobrých 30 let. Očekávat můžete druhé líbánky, zábavu, dobrodružství a spoustu sexu. Tento rok přeje rovněž i seznamování.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Věštkyně Riana - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Vaši strážní andělé Vás provázejí celým životem. Andělská věštba Vám prostřednictvím andělských karet umožní napojení na Vaše anděly, které tímto můžete tak požádat o pomoc a podporu. Díky andělské věštbě se dozvíte, jaké je Vaše životní poslání a jaký je Váš skutečný osud, s jehož výzvami Vám budou andělé pomáhat. 

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 99
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 64
Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 99 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 64 Moje stránka, otázky a ohlasy

Nechte si poradit horoskopem. Každý rok byste měli vyzkoušet něco nového. Alespoň se to říká, pokud váháte, co byste letos vyzkoušeli, máme tu pro vás váš horoskop. Zkuste se podívat na to, co vám doporučují hvězdy.

Věštkyně Katka - Věštírna a věštění budoucnosti Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy