V čem vynikáte podle hvězd

Článek na téma: Astrologie, Horoskopy,

Každé znamení zvěrokruhu něčím vyniká. Jedni jsou skvělí řečníci, jiní perfektní manažeři a další ohromní optimisti. Víte, v čem vyniká zrovna to vaše znamení?

Berani

Zrozenci ve znamení Berana nás umí překvapit svou pevnou vůlí a bojovností, s níž se umí porvat s každým problémem. Obdivuhodné je u nich i to, že pokud to tak cítí, nečiní jim věci ukončit a odejít. Hvězdy jim byly nakloněny a dali jim i sílu na to, aby se po pádu opět zvedli.

Býci

Býci vynikají svou klidnou a vyrovnanou povahou. Jsou to skvělí stratégové, kterým nechybí výdrž a schopnost dotáhnout věci do vytyčeného cíle. I v té nejkritičtější chvíli nepanikaří, jen se plně soustředí na to, jak se z problému dostat. Ocenit u nich musíme i jejich velké srdce, praktičnost, takt a přirozenou inteligenci.

Blíženci

Blíženci vynikají svým pozitivním pohledem na svět. Jsou to ohromní optimisté. Na nic si nestěžují a skvěle se přizpůsobují dané situaci. Rádi a hodně mluví, ale nejsou to žádní mluvkovkové. Jejich komunikační schopnosti jsou úžasné. Nehádejte se s nimi, protože prohrajete, jsou to totiž mistři hádek. Všechny rádi vyslechnou, mají rádi vlastní pohled na situaci a svůj názor za každou cenu neprosazují. Jejich univerzálnost je pro ně nejspíše tím největším darem a mnohdy se díky tomu dostanou až na vrchol.

Raci

Raci oplývají velkou citlivostí, empatií a soucitem. Jsou skvělými vrbami, které dokáží vyslechnout, pochopit i povzbudit. Žádné jiné znamení není lepším kamarádem. Nesnese nespravedlnost, útlak a posměch. Vztahy a rodina jsou pro ně velmi důležité.

Lvi

Lvi jsou ohromní stratégové. Vynikají svou vynalézavostí a dobrým řešením obtížných situací. Slovo “nejde” od nich nikdy neuslyšíte. Lvi mají skvělé organizační schopnosti, jsou podnikaví, spolehliví, velkorysí a rádi dělají svým blízkým radost.

Panny

Panny patří k těm nejspolehlivějším znamením zvěrokruhu. Jsou klidní, rozhodní, ani v krizích nepanikaří. Poradí si i s komplikovanými situacemi. Svůj život mají naplánovaný do toho nejmenšího detailu. Panny vynikají svou praktičností i touhou po vzdělání.

Váhy

Znamení vah vyniká ve své přizpůsobivosti, smyslu pro spravedlnost a přirozené inteligenci. Jejich dalším plusem je i dobrá přizpůsobivost. Nemají problém se seznamovat a propojovat lidi s různými názory. Problémy zdárně vybalancuje a uhladí.

Štíři

Štíři jsou velmi silní tvorové se silnou vůlí a dobrou vytrvalostí.Typická je pro ně i odvaha, houževnatost, schopnost postavit se z padnutí na kolena a jít zas dál. Jsou to ohromní workoholici, pro něž je práce ohromně důležitá.

Střelci

Střelci vynikají svou soběstačností a upřímností. Jsou to veselí a optimističtí lidé, kteří milují svou nezávislost. Rádi cestují a zažívají různá dobrodružství.

Kozorozi

Kozorozi vynikají svou pracovitostí, dobrými organizačními schopnostmi, zodpovědností a spolehlivostí.

Vodnáři

Vodnáři podle hvězd vynikají svým myšlením. To je doopravdy obdivuhodné. Nebojí se budoucnosti, jdou vstříc novým zítřkům. Vodnáři jsou velmi chytří a vynalézaví. Mají hlavu plnou nápadů. Myslí pozitivně, holdují spravedlnosti, toleranci a nezávislosti. Otvírají se novým možnostem. Neúspěch ho nikdy nezlomí. Věří sami sobě.

Ryby

Není lepšího znamení pro sociální sféru než ryby. Jsou velice soucitné. Pomohou, pochopí, věří své intuici. Umí se dobře přizpůsobit. Spoustu věcí neřeší, nechají se nést tam, kde je voda zanese.

Velká sfinga dodnes patří k největším divům světa a zároveň je dodnes opředena tajemstvími i legendami. Jde totiž o největší sochu na světě, která byla vytvořena z jednoho kusu kamene. Podle výzkumů prý vznikla před více než 800 000 lety. Jenže to by znamenalo, že ji nevytvořil člověk.

Potýkáte se s šéfy a zvažujete, jak jim přijít na kobylku? Někdy je to doopravdy těžké, občas se můžete doslova rozkrájet a stejně se nezavděčíte. Co s tím? Jistě, jistou variantou by byla změna zaměstnavatele, ale než tak učiníte, co kdybyste to zkusili jinak? Napadlo vás podívat se na vašeho šéfa z pohledu horoskopu? Možná vám to napoví, jak si pak takového nadřízeného naklonit.

Jistě jste již někdy symbol Božího oka spatřili. Pravidelně se symbol Božího oka objevuje na oltářích a freskách uvnitř chrámů a kostelů, kromě toho tento symbol však najdete i jinde, mimo jiné jej najdete i v cikánských kartách. Víte však, co tento poněkud tajemný symbol, který provází lidi snad od nepaměti znamená?

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Věštkyně Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru PORADNA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60
Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 63
Zašlete mi SMS ve tvaru PORADNA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 63 Moje stránka, otázky a ohlasy

Partnerský horoskop a obecně otázky v oblasti lásky jsou často důvodem, proč se lidé na horoskop obrací a věří, že jim hvězdy přejí. Někdy sice může nastat zklamání, že se současným partnerem jim zrovna není z dlouhodobého hlediska věštěno nic dobrého, na druhou stranu i zde mohou nastat výkyvy. Takže i šance zde existuje, záleží na mnoha okolnostech.