Ceres

Článek na téma: Astrologie, Záhady života, Duchovní mystika,

Ceres je první objevenou trpasličí planetkou. Objevena byla v roce 1801. Patří v astrologii k těm nejdůležitějším planetkám. Svou charakteristikou se podobá Merkuru. V horoskopech má proto blíženecké vlastnosti. V horoskopech se objevuje u mentálně postižených dětí anebo u těch dětí, které budou mít obtíže s počítáním.

Letos tato planetka bude ve Střelci, víte, co to znamená?

Planetka ve znamení Střelce bude od 26. 1. do 15. 11. 2019.Jde o předzvěst nových příležitostí, příchozích řešení a zlepšení životní situace. Může se objevit ve vzorci narození a dost významně tím ovlivnit osobní horoskop.

Co vám Ceres říká

Tam, kde se Ceres v vašem horoskopu nachází, tam nás výrazně ovlivní. Může být spojený s mnoha zevstupy a pády. Budou hodnoceny vaše hodnoty, může dojít i k přehodnocení priorit. Na řadu přijde i váš postoj k autoritám. Pokud si jich nevážíte, nebo nemáte respekt, můžete očekávat nějakou lekci života.

Co Ceres ve Střelci způsobí

Ceres ve Střelci je spojen s cestováním, a to především autem a trajekty. Dále pak s pašováním lidí, migrací, vytvářením nových hranic, nových dohod. Objevit se mohou hraniční kontroly, celnice apod. Je proto záhodno, abyste si v této době dali všechny doklady do pořádku. Vyřiďte si pas. Tohle období je prostě hodně o dopravních spojeních.

V období, kdy Ceres bude ve Střelci se lidé snaží uniknout před nějakou špatnou situací. Jde o období, kdy hrozí záplavy, tsunami a silné deště. Vidět můžete zprávy o zvýšeném tání ledovců. Bude se zvyšovat hladina moří. V novinách se budete moci dočíst o jaderných únicích.

Duchové nás provází od nepaměti. Všechny kultury po celém světě věděly, že existuje něco mezi nebem a zemí. Je zajímavé, že i přes tuto skutečnost se dnes najdou lidé, kteří na duchy nevěří. A ti, kteří věří, si o nich obvykle nemyslí nic moc dobrého. Jenomže duchové nemusí jen škodit, nemusí být jen zlí, ale mohou nás i chránit a pomáhat. Ano, vedle zlých duchů po světě chodí i dobří duchové.

Očistný rituál se solí se hodí sice spíše na jaro, ale nikde není vyloučeno, že byste jej nemohli vyzkoušet i v jiném ročním období. Jen si pro tento rituál musíte zvolit tu správnou fázi měsíce. Nejlépe novoluní anebo měsíce, který je na úbytku.

Co se dělo dříve a skutečně naše duše žije déle, než tělo a převtěluje se stále dokola a dokola tak, že máme za sebou minulé životy, ale nejspíš budeme dále žít v novém, dalším životě? Téma minulých životů je dost kontroverzní, co se týče diskuzí, protože existují zarytí odpůrci něčeho takového, kteří tvrdí, že jakmile člověk zemře, odejde s ním a tak zemře i duše a něco jako převtělování rozhodně neexistuje.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Věštkyně Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTY datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 99
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62
Zašlete mi SMS ve tvaru KARTY datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 99 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62 Moje stránka, otázky a ohlasy

Karmický vztah je zcela výjimečný. Dostane vás svou nepochopitelností a neuvěřitelností. I když pro všechny okolo je daný vztah od počátku předurčen k zániku, pro dotyčné je opředen ohromnou přitažlivostí, které nedokáží odolat a utápí se v něm po dlouhá léta bez naděje na osvobození.

Věštkyně Iveta - výklad karet Věštkyně Katka - Věštírna a věštění budoucnosti