Ceres

Článek na téma: Astrologie, Záhady života, Duchovní mystika,

Ceres je první objevenou trpasličí planetkou. Objevena byla v roce 1801. Patří v astrologii k těm nejdůležitějším planetkám. Svou charakteristikou se podobá Merkuru. V horoskopech má proto blíženecké vlastnosti. V horoskopech se objevuje u mentálně postižených dětí anebo u těch dětí, které budou mít obtíže s počítáním.

Letos tato planetka bude ve Střelci, víte, co to znamená?

Planetka ve znamení Střelce bude od 26. 1. do 15. 11. 2019.Jde o předzvěst nových příležitostí, příchozích řešení a zlepšení životní situace. Může se objevit ve vzorci narození a dost významně tím ovlivnit osobní horoskop.

Co vám Ceres říká

Tam, kde se Ceres v vašem horoskopu nachází, tam nás výrazně ovlivní. Může být spojený s mnoha zevstupy a pády. Budou hodnoceny vaše hodnoty, může dojít i k přehodnocení priorit. Na řadu přijde i váš postoj k autoritám. Pokud si jich nevážíte, nebo nemáte respekt, můžete očekávat nějakou lekci života.

Co Ceres ve Střelci způsobí

Ceres ve Střelci je spojen s cestováním, a to především autem a trajekty. Dále pak s pašováním lidí, migrací, vytvářením nových hranic, nových dohod. Objevit se mohou hraniční kontroly, celnice apod. Je proto záhodno, abyste si v této době dali všechny doklady do pořádku. Vyřiďte si pas. Tohle období je prostě hodně o dopravních spojeních.

V období, kdy Ceres bude ve Střelci se lidé snaží uniknout před nějakou špatnou situací. Jde o období, kdy hrozí záplavy, tsunami a silné deště. Vidět můžete zprávy o zvýšeném tání ledovců. Bude se zvyšovat hladina moří. V novinách se budete moci dočíst o jaderných únicích.

Bílá magie lásky

Bílá magie je založena na poznání, že vše na všech úrovních reality, je spolu neoddělitelně spjato. Bílá magie věří v mystické síly prvků, které dokáží eliminovat jakoukoliv negativitu, která nás obklopuje, a to přitom bez toho, aby způsobila škodu nebo zranění někoho jiného. Tato magie má sílu léčit, chránit, žehnat, přinášet dobré sny, plnit přání i přinášet lásku.

Také se vám už někdy stalo, že jste se ocitli na místě, kde jste dosud nikdy nebyli a přesto to tam znáte? Už jste někdy dopředu věděli, jaký bude sled událostí? Nebo jste potkali člověka, o němž jste měli dojem, že ho znáte odjakživa? Tak to jste právě zažili, co dokáže tajuplný fenomén déjà vu.

Vzhledem k polemice, jestli duše vůbec existuje, může se zdát otázka o její existenci až neuvěřitelná. Kritičtí lidé mají celkem problém duši popsat, natož ji dokázali nějak zvážit. Uchopit duši, nebo nějak změřit, to se jeví jako hodně absurdní pojem.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Věštkyně Katka - Věštírna a věštění budoucnosti

Znamení Lev
Specializace Magie, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Věštění budoucnosti

Osud každého z nás je z části předurčen a s pomocí pokročilých věšteckých metod Vám mohu sdělit důležité životní události, které Vás čekají. Snažím se Vám vždy nejen sdělit budoucnost, ale také poradit s dalším rozhodováním, kdy Vám často až věštba sdělí důležité souvislosti a přivede Vás k jejich pochopení. 

Zašlete mi SMS ve tvaru ESO datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 99
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61
Zašlete mi SMS ve tvaru ESO datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 99 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61 Moje stránka, otázky a ohlasy

Lidé jsou bylinkami fascinování již po tisíce let. Po stejnou dobu je užívají k tomu, aby posílili své zdraví, byli silní, léčili své nemoci i hojili své rány. Kromě toho byly také po celé věky bylinám připisovány i tajuplné magické schopnosti, jichž tehdejší “přírodní lékaři” v minulosti užívali při různých kouzlech, rituálech a magii.

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy Věštkyně Lenka - Horoskop na tento rok