Ceres

Článek na téma: Astrologie, Záhady života, Duchovní mystika,

Ceres je první objevenou trpasličí planetkou. Objevena byla v roce 1801. Patří v astrologii k těm nejdůležitějším planetkám. Svou charakteristikou se podobá Merkuru. V horoskopech má proto blíženecké vlastnosti. V horoskopech se objevuje u mentálně postižených dětí anebo u těch dětí, které budou mít obtíže s počítáním.

Letos tato planetka bude ve Střelci, víte, co to znamená?

Planetka ve znamení Střelce bude od 26. 1. do 15. 11. 2019.Jde o předzvěst nových příležitostí, příchozích řešení a zlepšení životní situace. Může se objevit ve vzorci narození a dost významně tím ovlivnit osobní horoskop.

Co vám Ceres říká

Tam, kde se Ceres v vašem horoskopu nachází, tam nás výrazně ovlivní. Může být spojený s mnoha zevstupy a pády. Budou hodnoceny vaše hodnoty, může dojít i k přehodnocení priorit. Na řadu přijde i váš postoj k autoritám. Pokud si jich nevážíte, nebo nemáte respekt, můžete očekávat nějakou lekci života.

Co Ceres ve Střelci způsobí

Ceres ve Střelci je spojen s cestováním, a to především autem a trajekty. Dále pak s pašováním lidí, migrací, vytvářením nových hranic, nových dohod. Objevit se mohou hraniční kontroly, celnice apod. Je proto záhodno, abyste si v této době dali všechny doklady do pořádku. Vyřiďte si pas. Tohle období je prostě hodně o dopravních spojeních.

V období, kdy Ceres bude ve Střelci se lidé snaží uniknout před nějakou špatnou situací. Jde o období, kdy hrozí záplavy, tsunami a silné deště. Vidět můžete zprávy o zvýšeném tání ledovců. Bude se zvyšovat hladina moří. V novinách se budete moci dočíst o jaderných únicích.

Nejdůležitějším svátek v Keltském světě nebyl v době dnešních Vánoc nebo Velikonoc, ale Dušiček. Šlo o svátek Samhain, který pro Kelty představoval Nový rok. Slavil se vždy v předvečer 1. listopadu a i přes veškerou snahu křesťanství, se je potlačit nepodařilo. Slaví se dodnes. Navíc v posledních letech získávají čím dál, tím více původní předkřesťanskou podobu.

Hrad Potštejn je majestátní dominantou stejnojmenného městečka i Divoké Orlice. Hrad je spojen s příběhem o odbojném rytíři Mikulášovi, který se svými kumpány ve 14. století trýznil okolí. Byl to loupežník v pravém slova smyslu. Dobýval také i okolní tvrze. Nedělal to pro nic za nic, byla to msta, s níž trestal lid za to, že jeho otec byl v Praze zabit.

Křemen patří k těm nejstarším materiálům na zemi. Jeho průhledně bílé krystaly již po tisíciletí fascinují lidi po celé zeměkouli. Křemen může mít různou barvu, přičemž každé z nich je přisouzena jiná vlastnost. Díky své jedinečné spirálové krystalické podobě patří k nejléčivějším krystalům a zesilovačům energie vůbec.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Věštkyně Katka - Věštírna a věštění budoucnosti

Znamení Lev
Specializace Magie, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Věštění budoucnosti

Osud každého z nás je z části předurčen a s pomocí pokročilých věšteckých metod Vám mohu sdělit důležité životní události, které Vás čekají. Snažím se Vám vždy nejen sdělit budoucnost, ale také poradit s dalším rozhodováním, kdy Vám často až věštba sdělí důležité souvislosti a přivede Vás k jejich pochopení. 

Zašlete mi SMS ve tvaru ESO datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 99
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61
Zašlete mi SMS ve tvaru ESO datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 99 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61 Moje stránka, otázky a ohlasy

Také se vám už někdy stalo, že jste se ocitli na místě, kde jste dosud nikdy nebyli a přesto to tam znáte? Už jste někdy dopředu věděli, jaký bude sled událostí? Nebo jste potkali člověka, o němž jste měli dojem, že ho znáte odjakživa? Tak to jste právě zažili, co dokáže tajuplný fenomén déjà vu.

Věštkyně Lenka - Horoskop na tento rok Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy