Mistrovská čísla

Článek na téma: Numerologie čísel,

Jedním z nejzajímavějších a stále ještě ne dokonale pochopeným systémem v numerologii jsou dvojčíslí. Přesněji jde o dvojčíslí 11, 22 a 33. Někteří numerologové za výjimečné považují i čísla 44, 55 a 66. Dvojčíslí vytvořené z dvou identických číslic jsou nabita velmi zajímavou magickou energií.

Číslo 11

11 je neintuitivnějším ze všech čísel. Představuje osvícení a kanál k našemu podvědomí. Skýtá vhled bez racionálního myšlení, citlivost, plachost, nervovou energii a nepraktičnost. Je to číslo snílka. Má v sobě skrytou dvojku, což mu vylepšuje charisma a inspiruje ho. Jedenáctka je číslo s vrozenou dualitou, která vytváří dynamiku i vnitřní konflikt s jeho přítomností. Když se nesoustředí na cíl za sebou, může být obráceno dovnitř a pak může být spojeno s obavami a fobiemi. Číslo prochází jedenáctiletými cykly. Jeho potenciál pro růst, stabilitu a osobní moc spočívá v tom, jak moc přijímá svou intuici a duchovní pravdy. Neměl by se tolik opírat o logiku, ale o víru. Přináší vyšší intuici, duchovní nadhled, řešení stálých kompromisů. Vedou ke štěstí.

Číslo 22

Číslo 22 je nejsilnější ze všech čísel. Může proměnit ty nejambicióznější sny ve skutečnost. Je i nejúspěšnější ze všech čísel. Inspiruje. Má velké myšlenky, skvělé plány, vedení, obrovskou sebedůvěru a je naplněno idealismem. Přináší vhled do budoucnosti, prorokuje, spojeno je s duševní agresivitou pro zdárné splnění svých vizí. Opatrně postupuje v osobních i pracovních záležitostech.

Číslo 33

Číslo 33 je nejvlivnější ze všech čísel. Jde o číslo učitele mistrů. Kombinuje se v něm totiž číslo 11 i 22. Zabývá se duševním povznesením lidstva. Postrádá veškerou osobní ambici, zaměřuje se na lidi. Jde o velmi oddané číslo plné odhodlání hledat porozumění a moudrost všude okolo. Je to číslo spojené s láskou, originalitou a tvořivostí. Skýtá finanční příslib. Silné číslo 33 je velmi vzácné. Obvykle se sčítáním snižuje na jediné číslo 6. 33 přináší vysoký vnitřní magnetismus, přitahuje dobré vztahy a odměňuje za pozitivní vyzařování.

Článek je v kategorii: