Stručný návod, který vám pomůže plnit si sny

Článek na téma: Duchovní život, Esoterické vědy, Osud,

Sny nás posouvají dopředu. Potřebujeme je, abychom měli důvod, proč žít. Jejich dosažení nás plní ohromnou eufórií, radostí a štěstím. Působí na naše sebevědomí, a proto je důležité, abyste je nevzdávali, aniž byste se o jejich docílení vůbec pokusili.

Jistě, budete se potýkat s různými překážkami, ale ty nás mají zdokonalit, udělat lepšími a naučí nás, jak svého snu docílit. Je jedno, jestli chcete vylézt na vrchol Sněžky, skočit padákem z letadla anebo napsat knížku, všechny sny jsou reálné, jen se musíte vzchopit a dát se do boje. K tomu, abyste byli úspěšní, vám může pomoci i jistý plán.

Co vám pomůže dosáhnout svých snů?

  • Dosažení snu se vám může zdát příliš těžké a i tak tomu i skutečně může být, pokud si nejste jisti, co vlastně chcete. Zvažte proto, o čem ve skutečnosti sníte.

  • Svůj sen si proto nejprve blíže specifikujte. Nemusíte to mít vymyšlené do detailů, ale měli byste vědět, jestli kupříkladu chcete psát všechny žánry nebo jen knihy, články do novin anebo chcete být úspěšným autorem blogů.

  • Věřte dosažení svého snu. Věřte sami sobě. Prostě věřte, že na to máte.

  • Cesty k dosažení snů mohou být různé a mnohdy jsou i neočekávané. Skutečně víte, co k jeho dosažení budete potřebovat?

  • Vymyslete si strategický plán, který vám pomůže vše vidět konkrétněji. Klidně si vytvořte i seznam o několika bodech. Jednodušší je jít k svému vytouženému cíli po jednotlivých krocích.

  • Nic neodkládejte! S odkladem pak přijdou výmluvy a nakonec vše vzdáte.

  • To nejdůležitěší nakonec. Bavte se a nemyslete na to, že byste svého cíle nemohli dosáhnout. Vybijte si z hlavy chmury a hlášky ve stylu, že se vám nedaří, vám se nemůže poštěstit, vy jste přece ti smolaři, který mají život...za starou bačkoru, netrapte se myšlenkou, že byste mohli být šťastni pouze v tom případě, jestliže dosáhnete svého cíle. Mějte radost z každého zvládnutého kroku.

  • Pokud nejste schopni svůj sen splnit, přehodnoťte ho. I když se to z nějakého důvodu nepovede, neměli byste se kvůli tomu cítit špatně. Pokud jste vyčerpali všechny možnosti, je možné, že budete muset upravit své cíle anebo je zcela změnit a vymyslet nové. Ne všechny sny se mohou vyplnit. Zmírněte svá očekávání a užívejte si svůj život plnými doušky. Nesázejte proto jen na jednoho koně, váš život pak bude spokojenější.

Vzhledem k polemice, jestli duše vůbec existuje, může se zdát otázka o její existenci až neuvěřitelná. Kritičtí lidé mají celkem problém duši popsat, natož ji dokázali nějak zvážit. Uchopit duši, nebo nějak změřit, to se jeví jako hodně absurdní pojem.

“Největším jedem života je sebelítost.”
  Vladimír Páral

Občas tomu tak je, jednou jdeme nahoru a jindy zas dolů. Někdy si s námi život umí doopravdy pohrát a někdy je i velmi krutý. Jednou za čas máme všichni nárok propadnout skepsi, nikdy by však tento stav neměl probíhat dlouho.

Poněkud zvláštním úkazem na naší planetě jsou diamanty, nejtvrdší nerosty, které sice dokážou zdobit každou dámu, ale bohužel mají i magickou moc v podobě nositele neštěstí.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Věštkyně Lenka - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Osobní horoskop Vám prozradí důležité události a podstatné okamžiky, které pro vás osud připravil pro další měsíce v tomto, pro mnohé z Vás i obtížném, roce. Zajímá Vás, zda se situace v příštích měsících zlepší a jaký je v tomto směru Váš horoskop?  Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy díky osobnímu horoskopu připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším.   

Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOP datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 99
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60
Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOP datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 99 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60 Moje stránka, otázky a ohlasy

Vstáváte a už jste naštvaní? Všichni vás štvou, dráždí, rozčilují, lezou na nervy nebo je nemůžete vystát? Narážíte na blbce, idioty, negativisty, pesimisty, depkaře a lidi, kteří to ve svém životě projeli? Místo vztekání a lapání po dechu, se spíš zamyslete nad sebou, proč tomu tak je, protože ve skutečnosti to, co vás štve, je ve skutečnosti i ve vás samotných.

 

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy Věštkyně Katka - Věštírna a věštění budoucnosti