Stručný návod, který vám pomůže plnit si sny

Článek na téma: Duchovní život, Esoterické vědy, Osud,

Sny nás posouvají dopředu. Potřebujeme je, abychom měli důvod, proč žít. Jejich dosažení nás plní ohromnou eufórií, radostí a štěstím. Působí na naše sebevědomí, a proto je důležité, abyste je nevzdávali, aniž byste se o jejich docílení vůbec pokusili.

Jistě, budete se potýkat s různými překážkami, ale ty nás mají zdokonalit, udělat lepšími a naučí nás, jak svého snu docílit. Je jedno, jestli chcete vylézt na vrchol Sněžky, skočit padákem z letadla anebo napsat knížku, všechny sny jsou reálné, jen se musíte vzchopit a dát se do boje. K tomu, abyste byli úspěšní, vám může pomoci i jistý plán.

Co vám pomůže dosáhnout svých snů?

  • Dosažení snu se vám může zdát příliš těžké a i tak tomu i skutečně může být, pokud si nejste jisti, co vlastně chcete. Zvažte proto, o čem ve skutečnosti sníte.

  • Svůj sen si proto nejprve blíže specifikujte. Nemusíte to mít vymyšlené do detailů, ale měli byste vědět, jestli kupříkladu chcete psát všechny žánry nebo jen knihy, články do novin anebo chcete být úspěšným autorem blogů.

  • Věřte dosažení svého snu. Věřte sami sobě. Prostě věřte, že na to máte.

  • Cesty k dosažení snů mohou být různé a mnohdy jsou i neočekávané. Skutečně víte, co k jeho dosažení budete potřebovat?

  • Vymyslete si strategický plán, který vám pomůže vše vidět konkrétněji. Klidně si vytvořte i seznam o několika bodech. Jednodušší je jít k svému vytouženému cíli po jednotlivých krocích.

  • Nic neodkládejte! S odkladem pak přijdou výmluvy a nakonec vše vzdáte.

  • To nejdůležitěší nakonec. Bavte se a nemyslete na to, že byste svého cíle nemohli dosáhnout. Vybijte si z hlavy chmury a hlášky ve stylu, že se vám nedaří, vám se nemůže poštěstit, vy jste přece ti smolaři, který mají život...za starou bačkoru, netrapte se myšlenkou, že byste mohli být šťastni pouze v tom případě, jestliže dosáhnete svého cíle. Mějte radost z každého zvládnutého kroku.

  • Pokud nejste schopni svůj sen splnit, přehodnoťte ho. I když se to z nějakého důvodu nepovede, neměli byste se kvůli tomu cítit špatně. Pokud jste vyčerpali všechny možnosti, je možné, že budete muset upravit své cíle anebo je zcela změnit a vymyslet nové. Ne všechny sny se mohou vyplnit. Zmírněte svá očekávání a užívejte si svůj život plnými doušky. Nesázejte proto jen na jednoho koně, váš život pak bude spokojenější.

Rádi byste poodhalili roušku své budoucnosti? Chcete znát jasně a stručně odpovědi na otázky položené ve stylu ano, ne? I když vám mnohé věštecké metody tuto možnost odmítne, kyvadlo je tolik oblíbené pro svou jednoduchost a fakt, že vám takto stručně na vaše otázky odpoví.

Symboly nosící štěstí jdou s lidmi snad od vzniku světa. Vždyť už i Eva měla u sebe pro štěstí jetelový čtyřlístek. Ve starověku si pak lidé uchovávali různé zuby a drápy zvířat, protože věřili, že do nich přejde jejich síla. Věříme jim i v 21. století, kdy žijeme ve světě plném techniky a lidé obvykle myslí víc než racionálně.

V životě máme jak špatná znamení, tak i ta dobrá. Záleží na nás, zda věříme pověrám a k srdci si bereme to, že pokud se něco jeví jako špatné znamení, pak se tomu vyhneme, anebo naopak bereme talismany a amulety pro ochranu sebe i svého okolí. Pro posílení vlastního dobrého pocitu a tak dále, je jistě dobré mít také ty „opěrné body“ v životě, které pozvednou tělo, mysl i odhodlání. Jaké jsou ty základní dobrá znamení, kterým obecně věří mnoho lidí.

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Věštkyně Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SNY datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60
Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60
Zašlete mi SMS ve tvaru SNY datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60 Moje stránka, otázky a ohlasy

Mocní andělé, kteří při nás stojí ve všem dobrém, ale i zlém a ke kterým se obracíme s nadějí, že zlepší naše osudy k lepšímu, mají také vlastní hierarchii. V základě se dělí na tři hlaví skupiny, v těch se pak objevuje zastoupení andělů.