Stručný návod, který vám pomůže plnit si sny

Článek na téma: Duchovní život, Esoterické vědy, Osud,

Sny nás posouvají dopředu. Potřebujeme je, abychom měli důvod, proč žít. Jejich dosažení nás plní ohromnou eufórií, radostí a štěstím. Působí na naše sebevědomí, a proto je důležité, abyste je nevzdávali, aniž byste se o jejich docílení vůbec pokusili.

Jistě, budete se potýkat s různými překážkami, ale ty nás mají zdokonalit, udělat lepšími a naučí nás, jak svého snu docílit. Je jedno, jestli chcete vylézt na vrchol Sněžky, skočit padákem z letadla anebo napsat knížku, všechny sny jsou reálné, jen se musíte vzchopit a dát se do boje. K tomu, abyste byli úspěšní, vám může pomoci i jistý plán.

Co vám pomůže dosáhnout svých snů?

  • Dosažení snu se vám může zdát příliš těžké a i tak tomu i skutečně může být, pokud si nejste jisti, co vlastně chcete. Zvažte proto, o čem ve skutečnosti sníte.

  • Svůj sen si proto nejprve blíže specifikujte. Nemusíte to mít vymyšlené do detailů, ale měli byste vědět, jestli kupříkladu chcete psát všechny žánry nebo jen knihy, články do novin anebo chcete být úspěšným autorem blogů.

  • Věřte dosažení svého snu. Věřte sami sobě. Prostě věřte, že na to máte.

  • Cesty k dosažení snů mohou být různé a mnohdy jsou i neočekávané. Skutečně víte, co k jeho dosažení budete potřebovat?

  • Vymyslete si strategický plán, který vám pomůže vše vidět konkrétněji. Klidně si vytvořte i seznam o několika bodech. Jednodušší je jít k svému vytouženému cíli po jednotlivých krocích.

  • Nic neodkládejte! S odkladem pak přijdou výmluvy a nakonec vše vzdáte.

  • To nejdůležitěší nakonec. Bavte se a nemyslete na to, že byste svého cíle nemohli dosáhnout. Vybijte si z hlavy chmury a hlášky ve stylu, že se vám nedaří, vám se nemůže poštěstit, vy jste přece ti smolaři, který mají život...za starou bačkoru, netrapte se myšlenkou, že byste mohli být šťastni pouze v tom případě, jestliže dosáhnete svého cíle. Mějte radost z každého zvládnutého kroku.

  • Pokud nejste schopni svůj sen splnit, přehodnoťte ho. I když se to z nějakého důvodu nepovede, neměli byste se kvůli tomu cítit špatně. Pokud jste vyčerpali všechny možnosti, je možné, že budete muset upravit své cíle anebo je zcela změnit a vymyslet nové. Ne všechny sny se mohou vyplnit. Zmírněte svá očekávání a užívejte si svůj život plnými doušky. Nesázejte proto jen na jednoho koně, váš život pak bude spokojenější.

Oheň, odvěký významný symbol

Oheň, jeden z nejvýznamnějších živlů života, vždy patřil k významným symbolům, které nás doprovází snad od vzniku světa. Jde o jeden ze 4 prvků bez nichž bychom nemohli existovat.

Mandaly jsou v současnosti velice oblíbené a vyhledávané. Jejich příběh se však píše tisíce let, protože ty první, se objevují již v paleolitu. I když mandala, čili magický kruh, pochází ze sanskrtštiny, samotné mandaly se objevují po celém světě, v různých kulturách i v náboženstvích.

Už v dávné minulosti lidé věřili v to, že drahé kameny mají léčivou sílu. Věřili, že se v nich skrývá zvláštní a tajemná síla. Využívali je proto nejen k řešení fyzických, ale i psychických problémů. Z tohoto důvodu se z nich začali vyrábět amulety i šperky, které měly ochrannou a posilující moc.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILUJI datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 99
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60
Zašlete mi SMS ve tvaru MILUJI datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 99 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60 Moje stránka, otázky a ohlasy

I-ťing je u nás prezentována jako tajuplná věštecká metoda, ve skutečnosti se však jedná o nejstarší zachovaný text s filozofickým zaměřením, který pochází z druhého tisíciletí před naším letopočtem. Jde o tzv. Knihu proměn. V jejíž hlavní části najdete na 64 obrazců složených z 6 čar, jež představují celkem 64 rozličných archetypálních situací.

Věštkyně Lenka - Horoskop na tento rok Věštkyně Iveta - výklad karet