Horoskop lásky

Rádi byste věděli, zda vám hvězdy přejí a vy si budete užívat lásky? Potkáte toho pravého-tu pravou? Horoskop lásky vám napoví, kde hledat a co je pro vás nejlepší. Horoskopy lásky dokáží předpovědět i nejlepší okamžik pro založení rodiny.

Horoskopy lásky pro 19. týden 2019

Beran

Beran (21.3. - 20.4.)

Starosti, které máte v práci, si domů nenoste. Zejména v úterý a ve středu hrozí, že byste si je ventilovali na svém partnerovi. Navíc byste mu mohli říct to, co by vás opravdu mrzelo. Pak byste mu sice vysvětlovali, že jste to tak nemysleli, ale bylo by to málo platné. Svého životního druha byste tak lehce neuchlácholili. Byl by naštvaný ještě hodně dlouho.
Býk

Býk (21.4. - 21.5)

Jsou rozhodnutí, které byste svému miláčkovi vymlouvat neměli. Nestálo by to za to. Můžete mu však říct, že i v tak těžké situaci chcete a budete stát po jeho boku. Bude překvapený a skoro až dojatý. Nakonec řekne, že mu nabízíte něco, co po vás nemůže chtít. Při takových řečech rozumně mlčíte. Na to, abyste ho začali přesvědčovat o tom, že to děláte z lásky, bude později času dost.
Blíženci

Blíženci (22.5. - 21.6.)

V úterý, kdy se do vašeho znamení přesune Slunce spolu s Merkurem, konečně začnete mluvit o svých citech tak otevřeně, jak jste to dosud nedokázali. Budete jednat tak, že vašeho miláčka ani nenapadne, že byste svá slova nemuseli myslet vážně. Dokonce sám přizná, že na něco takového už dlouho čekal. Nedodá, že si skoro už myslel, že bude čekat dlouho a marně.
Rak

Rak (22.6. - 22.7.)

Člověk, který má pocit, že vás získá tím, že vám nabídne nejrůznější výhody, narazí na realitu. To, že se rozhodnete, že mu nevyhovíte, je naprosto přirozené. Musíte se však rozhodnout, jakým způsobem mu to podáte. Jakmile začne mít pocit, že jeho lásku nebere dostatečně vážně, hrozí situace, kdy budete mít místo neúspěšného ctitele zaťatého nepřítele. To je něco, co byste riskovat neměli.
Lev

Lev ( 23.7. - 22.8.)

V pondělí, kdy je Luna ve Střelci a tím i ve vašem sektoru romantiky a lásky, můžete ve svém vztahu rychle učinit opravdu zásadní pokroky. Všechno však bude vyžadovat náležitý přístup a promyšlenou režii. Když dokážete připravit stůl se svíčkami a vytvořit atmosféru, provoněnou orientální vůní, udělá to s vaším miláčkem divy. Jeho lhostejnost zmizí a nahradí ji chuť na erotiku i na jiné životní radosti.
Panna

Panna (23.8. - 22.9.)

I když přijdete z práce unavení a bez přehánění opravdu na pokraji svých sil, na partnerovi a na zbytku rodiny si své frustrace nevylévejte. Nemělo by to cenu. Bude daleko lepší, když si po návratu z práce stoupnete pod sprchu a smyjete ze sebe všechno to negativní, co jste na sebe za celý den nachytali. Do miláčkovy náruče pak půjdete umytí, zrelaxovaní a hlavně v pohodě.
Váhy

Váhy (23.9. - 23.10.)

Cestu k srdci vašeho miláčka vám spolehlivě otevřou veškeré společné aktivity, do nichž se pustíte. Je úplně jedno, zda spolu budete chodit po horách, po muzeích, nebo si sednete k nějaké deskové hře. Každá minuta, kterou spolu strávíte, posílí vztah, který mezi vámi je. Navíc si potvrdíte, že váš miláček není vůbec hloupý, což vůbec není na škodu...
Štír

Štír (24.10. - 22.11.)

Na to, že řešíte za svého miláčka problémy, které s vámi v podstatě nemají vůbec nic společného, jste už dávno zvyklí. Navíc vám to nijak zásadně nevadí. Když však zjistíte, že partner vaši pomoc považuje za něco naprosto samozřejmého, opravdu vás tím naštve. Obvykle své zásluhy na vašem společném životě nijak nezdůrazňujete, ale tentokrát byste měli učinit výjimku.
Střelec

Střelec (23.11. - 21.12.)

Změny, které váš nadšený partner do vašeho společného života v úterý vnese, patří k těm, které vás donutí, abyste se ještě jednou důkladně zamysleli nad tím, jak jste žít chtěli a jak teď žijete. S údivem zjistíte, že procházíte obdobím, kdy se můžete obrátit a kdy můžete ještě jednou začít usilovat o to, co jste kdysi spolu s partnerem chtěli. Nechcete se do toho pustit?
Kozoroh

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Potíže budou s bývalým partnerem. Budete mu dlouho vysvětlovat, že vám naprosto nejde o to, abyste se hádali, ale o to, abyste se domluvili. Zároveň budete vysvětlovat partnerovi nynějšímu, že mu s tím předešlým nehodláte ani zahnout, ani utéct. V neděli se nakonec všechno urovná a vy budete moci slavit vítězství. Bude vám ale jasné, že to bylo na poslední chvíli, protože dál byste se v klidu neudrželi.
Vodnář

Vodnář (21.1. - 20.2.)

V pátek a v sobotu, kdy je Luna ve vašem znamení, budete na svého partnera naladění daleko intenzivněji, než obvykle. Kdybyste nechtěli, vlastně spolu nemusíte ani mluvit. Stačí, když se jeden na druhého podíváte a všechno vám bude jasné. Navíc vám nedostatek komunikace ani trochu nevadí. Dobře víte, že slova mezi vás dva nejednou vnesla víc nedorozumění, než porozumění.
Ryby

Ryby ( 21.2. - 20.3.)

Jak v normálním životě, tak v lásce jste daleko klidnější, než obvykle. Konečně jste pochopili, že není potřeba, abyste své city vnucovali člověku, který o ně evidentně nestojí. Místo toho využijete nedělní Lunu ve svém znamení. Místo toho, abyste dobývali někoho, kdo vás nechce, se necháte získávat a svádět někým, pro koho jste vrcholem dokonalosti a kdo o vás už dlouho sní.