Horoskop lásky

Rádi byste věděli, zda vám hvězdy přejí a vy si budete užívat lásky? Potkáte toho pravého-tu pravou? Horoskop lásky vám napoví, kde hledat a co je pro vás nejlepší. Horoskopy lásky dokáží předpovědět i nejlepší okamžik pro založení rodiny.

Horoskopy lásky pro 16. týden 2019

Beran

Beran (21.3. - 20.4.)

Z toho, že vás někdo pozve na čarodějnice, dalekosáhlé závěry nevyvozujte. Když vám dotyčný říká, že vás chce mít pouze jako doprovod, vezměte to jako fakt. Zároveň si však uvědomte, že jde o příležitost, kterou byste měli využít. Můžete nenápadně pozorovat lidi kolem sebe a navazovat kontakty s těmi, kteří vás zaujmou. Výsledkem může být nejedno zajímavé rande!
Býk

Býk (21.4. - 21.5)

Když vám partner sdělí, že se s vámi nudí, musíte si své reakce hlídat. Je celkem přirozené, že mu máte chuť říct, že ani vy po jeho boku nějak extra nebavíte. Byla by to sice pravda, ale kvalitě vašeho vztahu by to moc neprospělo. Když se ho přímo zeptáte, jak by si vylepšení vašeho vztahu představoval a co byste pro to měli udělat vy, bude to po všech stránkách lepší.
Blíženci

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Ze všeho nejvíce potřebujete vyvážené mezilidské vztahy. Pokud se kolem vás motá někdo, kdo jenom provokuje a ostatní rozeštvává, musíte si ho důrazně srovnat. Můžete se sice dozvědět, že nemáte vychování a že si neumíte vážit jeho životních zkušeností, ale to nevadí. Vám váš vztah vyhovuje takový, jaký je. To, že se to jemu nelíbí, opravdu není nic, co byste museli řešit.
Rak

Rak (22.6. - 22.7.)

Zásadní je novoluní, které se v neděli odehrává ve vašem sektoru přátel. O tom, že máte kamarády, kteří vás mají opravdu rádi a chtějí pro vás jen to nejlepší, jste nikdy nepochybovali. Teď o tom nebudete pochybovat už vůbec. Rozhodli se, že zruší váš osamělý život a seznámí vás s někým, kdo se vám určitě bude líbit. Vy si tím sice nejste tak zcela jistí, ale nabídku neodmítnete.
Lev

Lev ( 23.7. - 22.8.)

Přiznejte si, že jste z vývoje vašeho citového života překvapenější, než jste čekali. Člověk, který vám dosud byl velice protivný, se najednou objevil ve zcela jiném světle. Vy pak můžete přemýšlet, zda se tak změnil sám, nebo zda je to tím, že vy jste změnili názor, který na něj máte. V každém případě se těšte na týden, kdy o něm budete přemýšlet víc, než je zdrávo.
Panna

Panna (23.8. - 22.9.)

Saturn, který se ve vašem sektoru lásek a romantiky v úterý obrací do zpětného chodu, vás nutí, abyste se ještě jednou zamysleli nad tím, co od svého vztahu vlastně chcete. Když se vám něco nelíbí, nestačí, když si to přiznáte. Je potřeba, abyste to řekli nahlas a taky s tím hned začali něco dělat. Když budete mlčet a pokračovat v nynějším způsobu komunikace, miláčka ani nenapadne, že by něco mohlo být v nepořádku.
Váhy

Váhy (23.9. - 23.10.)

Jsou věci, k nimž partnera nepřesvědčíte. Prostě se nedá. Můžete mu ale vysvětlit, co všechno riskuje tím, že o vašem nápadu nebude ani přemýšlet. Bude to pro něj překvapení. Navíc ho to donutí, aby se na to, co se vás dvou týká, podíval z jiného úhlu. Když pak přijde s tím, že jste měli pravdu a požádá vás o radu, chovejte se láskyplně. Nevysvětlujte mu, že je dobře, že si konečně uvědomil vaše kvality, ale upřímně si s ním promluvte.
Štír

Štír (24.10. - 22.11.)

Při plánování a vymýšlení svého soužití hrozí, že s partnerem narazíte na něco, na čem se domluvit nedokážete. Nakonec byste se snad i zvládli, ale to by do celé záležitosti nesměli zasahovat jeho sourozenci, rodiče ani kamarádi. To, že byste si měli svoje problémy řešit sami, musíte partnerovi opakovat sice vlídně, ale tak dlouho, aby pochopil, že to myslíte vážně.
Střelec

Střelec (23.11. - 21.12.)

Všechno, do čeho se s partnerem pustíte, dopadne dobře. To, že budete se svými silami hospodařit efektivně, garantuje páteční trigon mezi Merkurem a Jupiterem ve vašem znamení. Dá se čekat, že budete hodně mluvit, možná se i pohádáte, ale výsledkem bude rozumná domluva, která vám bude oběma prospěšná. Navíc na ní můžete bez obav začít stavět svou další společnou budoucnost.
Kozoroh

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Ověřování staré pravdy, která říká, že cesta k miláčkovu srdci vede skrze žaludek, raději neriskujte. Když pro něj vytvoříte jídlo, které mu bude chutnat, začne vyžadovat, abyste tak vařili skoro každý den. Pak hrozí, že se veškerá jeho pozornost upře na to, co voní v kuchyni a co podáváte na stůl, zatímco o vás a o vaše potřeby se zajímat odmítne. Opravdu to tak chcete?
Vodnář

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Je zbytečné, abyste neshody, které mezi vámi a partnerem jsou, neustále tvrdohlavě prohlubovali. Když připustíte, že se sice můžete mít rádi, ale že přesto můžete každý myslet naprosto jiným způsobem, bude to podstatně lepší. Přestaňte partnerovi vysvětlovat, že jeho způsob myšlení je horší, než ten váš. Místo toho se snažte najít společnou cestu a oboustranně přijatelný závěr.
Ryby

Ryby ( 21.2. - 20.3.)

Představa, že budete plnit partnerova přání a tím se postaráte, aby to u vás vypadalo jako v ráji, je zrádná a mylná! Partner vám sice může vysvětlovat, že mu z vaší strany stačí jen pár ústupků a všechno bude v pořádku, ale vy na to nesmíte naletět. Když mu ustoupíte v jedné věci, přijde vzápětí s dalším požadavkem. Až později vám dojde, že jste odstartovali proces, který se nedá ani zvrátit, ani zastavit.