On hledá ji

V esoterické seznamce naleznete pouze zájemce o vážné seznámení a trvalý vztah. Odpovídat inzerentovi můžete snadno smskou přímo na telefonní číslo inzerujícího. Inzerující Vaši zprávu obdrží okamžitě, tedy seznamka umožňuje velmi rychlé a zároveň diskrétní seznámení. Seznamovací inzerát zde můžete také snadno podat prostřednictvím sms.

Esoterická seznamka: On hledá ji

JA 62/178/80 RAD POZNAM SYM.ZENU KO KH NB

Najde se v Ostrave,hodna baculka 50az60let,pro zivot?Jsem roz.55 l.finan.zajisten.

muz 47 194 103 hleda zenu sportovne zalozenou na kolo turistiku a na zivotni vztah Ostrava a okoli

68-165-8O OBYCEJNY MUZ Z VESNICE V DUCHODU ROMANTIK NEKURAK HLEDA OBYC. SLUSNOU ZENU NEJLEPE JICIN A OKOLI KDYZ BUDEM CEKAT PO KOVIDU MUZE BYT POZDE

60/185 SVOBODNY BEZDETNY HLEDA OBYCEJNOU ZENU PRO HEZKE CHVILE PRISTEHOVANI DO DOMU NA VENKOVE MOZNE Z OKOLI SEMIL

82/178/60 ml vzhledu hledam pohlednou zenu vnadnych tvaru do 58 l k vaznemu seznameni. PV MB ME a okoli

Taky nechces byt sama. Hledam sympatickou zenu do 60let pro spolecny zivot. Napis tel PRAHA VYCHOD

Hledam sympatickou zenu do 60 let pro spolecny zivot. Praha vychod MB ME a okoli.

Jste-li zena vecne sama a HLEDATE KAMARADA? Zde je rada od Jana: POKUD RADA CHODITE, NA VYLETY JEZDITE a u KAVY SEDITE, tak se brzy ozvete. 46-lety JAN

44 lety muz nekurak by rad poznal fajn kamaradku. Nejde o sex. Zlinsko, Ol. Napis tel. c.

HLEDAM ZENU DO 50 LET K VAZNEMU SEZNAMEMI JEN Z OV TEL

57/180 Leta leti a samota tizi. Najdu zenu, ktera take nechce zustat sama? Olomoucko. Prosim zanech sve Tel. Cis.

Hledam hodnou zenu, nekuracku 65-68 let, stihlou/plnost. z Rakovnika, Straseci a okoli. Prosim tel. Dik.

Mesto TABOR dobre znam, kde spoustu zen potkavam. Mnohe z nich se se mnou bavi a HLEDAJI KAMARADY. MATE ZAJEM POZNAT ME, SMS-ku POSLETE. 46-lety pan JAN.

Libor z Vlasimi 70 let, 180 cm, 77 kg hleda spolecnici na pesi vylety. Pojd, vylezeme na vysoky vrch. Ptaci zpev, ty a ja. A dole neklidny svet.