Erotické horoskopy

Erotické horoskopy jsou zvláštní kapitolou samo o sobě. Zaměřují se na to, jaký je daný partner milenec.Sděluje, jaký má sexuální apetit a co od své partnerky v posteli očekává. Díky těmto horoskopům se můžete vyvarovat životním omylům.

Erotické horoskopy pro 18. týden 2019

Beran

Beran (21.3. - 20.4.)

Hlavně nepředstírejte, že vám partnerovy erotické triky přinášejí bůhvíjaké potěšení. Ony by možná i přinášely, ale partner by nesměl dávat tak jasně najevo, jak má všechno propočítané a jak si je jistý úspěchem. Pak se dá čekat, že se jeho snahám začnete vzpírat ne proto, že by vám jeho doteky nedělaly radost, ale proto, aby si svým milostným uměním nemohl být tak jistý.
Býk

Býk (21.4. - 21.5)

Než se začnete o svých erotických problémech bavit s kamarády, dobře si to rozmyslete. Vy sice mlčet umíte, ale o nich se to říct nedá. Možná by bylo lepší, kdybyste místo toho vzali telefon a objednali se u sexuologa. Na rozdíl od vašich kamarádů jsou jeho rady odborně podložené. Navíc si můžete být jistí, že bude mlčet. Má to totiž v popisu práce.
Blíženci

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Sex je pro vás snad poprvé v životě namáhavou záležitostí. Milujete se sice stejně rádi, jako obvykle, ale přesto jsou věci, které jsou pro vás důležité. Ve chvílích, které trávíte v náručí svého miláčka, musíte přemýšlet o něčem, co s erotikou nemá ani vzdáleně nic společného. Budete se sice moc snažit, aby si toho miláček nevšiml, ale přesto si nejste jistí, že se vám to podaří.
Rak

Rak (22.6. - 22.7.)

V pátek a v sobotu si budete sex opravdu užívat. Postará se o to kombinace Luny, která prochází vášnivým Štírem, a Marse, který od čtvrtka pobývá ve vašem znamení. Navíc se vyřeší všechny problémy, které jste měli v práci, a vy budete mít konečně klid. Sexu se budete věnovat v každé volné chvíli a s ničím nebrzděnou energií. Naštěstí máte miláčka, který to vydrží.
Lev

Lev ( 23.7. - 22.8.)

Pokud má někdo pocit, že mu podlehnete hned ve chvíli, kdy se na vás usměje, musíte mu dát najevo, že se ošklivě mýlí. Ohledně vývoje erotického života máte zcela odlišné představy. S tím, že využijete nedělní Lunu ve svém sektoru lásky, jste smíření. Podlehnout chcete, ale taky vyžadujete, aby vás váš ctitel soustředěně dobýval. Pokud si myslí, že mu vlezete do postele sami a bez přemlouvání, dost se plete...
Panna

Panna (23.8. - 22.9.)

V pondělí a v úterý, kdy je Luna ve vašem znamení, se opět přesvědčíte, že by se bez sexu sice žít dalo, ale že by to byl život smutný a naprosto nepřitažlivý. Když přijdete naštvaní z práce, nemusíte svému chápavému miláčkovi vůbec nic vysvětlovat. Stačí pohled, aby pochopil. Následně vás zatáhne do ložnice a postará se, abyste se na svět začali dívat přece jen trochu vlídněji.
Váhy

Váhy (23.9. - 23.10.)

Ve vztahu děláte zásadní pokroky. Miláček se snaží, abyste spolu byli spokojení, a vy musíte přiznat, že se mu to daří. V neděli se dokonce můžete těšit na chvíli, kdy si začnete volně a bez ostychu vyprávět o svých erotických snech. Překvapeně zjistíte, že vaše představy o zdařilém sexu jsou velice podobné. Teď je jen potřeba, abyste odložili zábrany a začali jednu po druhé realizovat.
Štír

Štír (24.10. - 22.11.)

V pátek a v sobotu, kdy je Luna ve vašem znamení, máte sex stejně jako v každém jiném týdnu na programu. Tentokrát byste však měli svůj přístup trochu zmodifikovat. Když uvidíte, že se miláček únavou sotva vleče a usíná skoro u stolu, prokažte porozumění a nic po něm nechtějte. Sex, který si z tohoto důvodu v pátek večer odřeknete, bude v sobotu ráno dvojnásob sladký!
Střelec

Střelec (23.11. - 21.12.)

Boj o srdce člověka, který se vám líbí, nevzdávejte ani v případě, kdy to mezi vámi moc dobře nevypadá. Je potřeba, abyste se v tomto směru projevovali důsledně. Nezaškodí, když svému miláčkovi připomenete vášnivé chvíle, které jste spolu zažili. Je to cesta, která by mohla vést k cíli. Vašemu vášnivému miláčkovi se po sexu stýská stejně jako vám...
Kozoroh

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Nedělní akce s kamarády, na kterou se vypravíte, bude probíhat trochu odvážněji, než jste čekali. Dvojsmyslné vtípky padají v tempu, z kterého se vám točí hlava. Navíc s vámi začne hodně odvážně flirtovat někdo, koho jste dosud brali jenom jako kamaráda. Vám to nic nedělá, ale váš partner bude vyvedený z míry tak, že vás okamžitě sebere a odtáhne domů. Nahlas bude sice tvrdit, že nežárlí, ale moc jisté to není...
Vodnář

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Jde o týden, kdy nad sebou a svým partnerem přemýšlíte daleko víc, než obvykle. Kdybyste ale usoudili, že bude lepší, když nad ním i nad sebou přestanete dumat a místo toho přejdete k akci, bylo by to daleko lepší. Nechcete ho pozvat na rande, kde byste se k sobě chovali stejně jako v době, kdy jste spolu začínali? Jde o způsob, který spolehlivě zresetuje váš trochu uvadající vztah.
Ryby

Ryby ( 21.2. - 20.3.)

Když miláček usoudí, že se sexu věnujete až příliš, zatímco na jiné důležité věci nemáte čas, dost vás to zarazí. Možná byste měli přemýšlet, zda za jeho náhlou proměnou nestojí někdo třetí, u koho se vyčerpává tak, že potom na vás nemá tu pravou náladu. I když jste si vždycky slibovali, že svého partnera kontrolovat ani špehovat nebudete, tentokrát byste možná měli učinit výjimku.