Denní horoskop

Pro pozitivní a prosluněný den tu jsou denní horoskopy, které dokáží vykouzlit úsměv na tváři. Ano, díky nim má spousta lidí dobrou náladu, protože je dokáží ochránit před nepříjemnostmi. Věnují se aktuální prognóze na daný den pro určité znamení.

Horoskop pro den 12.06. 2019

Beran

Beran (21.3. - 20.4.)

Podívejte se do diáře a obvolejte všechny lidi, kteří dnes slaví svátek nebo narozeniny. Kdybyste na ně zapomněli, byli by na vás opravdu naštvaní.
Býk

Býk (21.4. - 21.5)

Jakmile vám někdo začne vyprávět, jak je rád, že mu něco nevyšlo, budete mít co dělat, abyste se nezačali smát. Dobře víte, že to pravda není a nebude.
Blíženci

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Řešíte problémy, které vám do života vnesl partner. Moc dobře víte, že by se vám bez nich žilo lépe, ale intenzitu vaší lásky ani v nejmenším nezmění.
Rak

Rak (22.6. - 22.7.)

O svém miláčkovi získáte spoustu zajímavých informací. Mimo jiné se dozvíte, že o vás jako o svém snu mluvil už v době, kdy byl na základní škole!
Lev

Lev ( 23.7. - 22.8.)

Šance na opravdu dalekou cestu je značná. Musíte však hned dát najevo, že o ni opravdu stojíte. Nabídka padne jednou a další přemlouvání nepřijde.
Panna

Panna (23.8. - 22.9.)

Pro jistotu si zajeďte s autem do servisu. Doma vám sice budou vysvětlovat, že to není potřeba, ale vy trvejte na svém. Ve skutečnosti to potřeba je!
Váhy

Váhy (23.9. - 23.10.)

Využijte energii Luny ve svém znamení! Když vám intuice napoví, že byste něčemu neměli věřit, musíte ji poslechnout. Svého rozhodnutí litovat nebudete.
Štír

Štír (24.10. - 22.11.)

Člověk, který si myslí, že vás donutí k něčemu, do čeho se vám nechce, si na vás vyláme zuby. Může se o to sice snažit, ale úspěch ho nečeká.
Střelec

Střelec (23.11. - 21.12.)

Jsou lidé, s nimiž přes veškerou snahu nedokážete najít společnou řeč. Jak potrvá, než si uvědomíte, že vina není v žádném případě na vaší straně?
Kozoroh

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Člověka, který vám lže, odhalíte na první dobrou. Nebudete však vědět, zda mu dáte najevo, že to víte, nebo zda se máte tvářit, jako by se nic nedělo.
Vodnář

Vodnář (21.1. - 20.2.)

S pracovními potížemi se vyrovnáte naprosto bez problémů. Už dávno jste si slíbili, že nic z toho, co se týká práce, vás dobré nálady zbavit nesmí.
Ryby

Ryby ( 21.2. - 20.3.)

Pokud má partner pocit, že máte dohlížet, aby nevyvedl něco nemoudrého, musíte mu vysvětlit, že to nejde. Je už dlouho dospělý a zodpovědný sám za sebe!