Denní horoskop

Pro pozitivní a prosluněný den tu jsou denní horoskopy, které dokáží vykouzlit úsměv na tváři. Ano, díky nim má spousta lidí dobrou náladu, protože je dokáží ochránit před nepříjemnostmi. Věnují se aktuální prognóze na daný den pro určité znamení.

Horoskop pro den 08.06. 2019

Beran

Beran (21.3. - 20.4.)

Ohledně programu máte jasno. Když vám partner řekne, že se vašich aktivit odmítá zúčastnit, drama kolem toho neděláte. Klidně tam půjdete sami.
Býk

Býk (21.4. - 21.5)

Řešení, které najdete pro dlouhodobé problémy, je naprosto jednoduché. Navíc celkem lehce přesvědčíte partnera, aby ho akceptoval a přijal za svoje.
Blíženci

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Na lidi, kteří vás nutí do práce, jste až alergičtí. Kdyby vám dali volnost a svobodu, do práce byste se bez námitek vrhli a udělali ji dvakrát tolik.
Rak

Rak (22.6. - 22.7.)

Těšte se na odpoledne! Ve společnosti, kam vyrazíte, všichni uznají, že je obor, ve kterém jste nezpochybnitelná autorita. Partner bude nadšený!
Lev

Lev ( 23.7. - 22.8.)

Luna ve vašem znamení z vás udělá hvězdu každé společnosti. Problémy s tím však může mít váš partner. Má pocit, že se všichni věnují vám a jemu nikdo...
Panna

Panna (23.8. - 22.9.)

Nesympatického člověka, který vás chce zaujmout, nemusíte nijak odhánět. Stačí, když mu věnujete jeden ze svých ostrých pohledů a půjde ještě rád sám.
Váhy

Váhy (23.9. - 23.10.)

Je potřeba, abyste si udělali čas na kamarády. V jejich společnosti si konečně vychutnáte pár hodin, kdy nemusíte být opatrní a hlídat každé slovíčko.
Štír

Štír (24.10. - 22.11.)

Než začnete přemýšlet, jak pracovat a co všechno musíte udělat, uvažujte o odpočinku. Když práci odložíte až na odpoledne, bude to daleko lepší.
Střelec

Střelec (23.11. - 21.12.)

Než se rozhodnete, že někomu řeknete pravdu, přemýšlejte, k čemu to bude dobré. Pokud tím dotyčnému jen zkomplikujete život, měli byste raději mlčet.
Kozoroh

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Svými jedovatými poznámkami nic nevyřešíte. Naopak jimi můžete urazit a opravdu naštvat svého partnera. Nebude lepší, když se rozhodnete mlčet?
Vodnář

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Přemýšlejte, zda byste neměli věci, které vám doma překážejí, vzít na burzu nebo na bleší trh. Dnes to už asi nestihnete, ale příští týden to jistí!
Ryby

Ryby ( 21.2. - 20.3.)

Moc dobře vám udělá jakákoli mechanická práce. Zatímco budou ruce pracovat, vymyslí hlava pro vaše aktuální problémy zajímavá a použitelná řešení.